שירשור היום הולדת לאנסטסיה

חחחחחח ../images/Emo6.gif../images/Emo26.gif

אתה אנסטסיאיסט אנונימי
גם אני לא אהבתי את פייד מיי דוז בהתחלה ולא כ"כ הכרתי את הקליפ אבל קניתי את הדיוידי קולקשן והבנתי כמה הוא מיוחד

FreakOfNature

New member
שלחתי את הברכה לאנסטסיה, בשם

כל חברי הפורום שלשום, וקיבלתי @מייל בחזרה - הם קיבלו את הברכה ויעבירו אותה הלאה... Happy Birthday, Our Sorvivur Chick

lizaliz

New member
../images/Emo75.gifמאזאל טוף!!

אני תכננתי איזו מסיבת ענק למומולדת של אנה, אבל בסוף לא ייצא לי כלום. אז הכנתי שני רקעים מכוערים, והם בגלריות. ו... זהו! אז מזל טוב לאנסטסיה,ושתמשיך להקליט שירים פצצתיים ולהיות האשה הכי חזקה שאני מכירה.

QueIronia

New member
גם אני מאחל ../images/Emo49.gif../images/Emo70.gif

אני לא ממש מעריץ, אבל אחרי ג'ניפר לופז, היא הזמרת האהובה עליי (תשאלו את יגאל, אחי...). לדעתי הקול שלה עוצמתי ומדהים
השיר האהוב עליי שלה: יש שניים - You'll Never Be Alone (מהפעם הראשונה שהקשתי לו התאהבתי בו), ו- I'm Outta Love. בעצם, כל השירים שלה מדהימים

Devilish Angel

New member
../images/Emo65.gif יום הולדת ../images/Emo65.gif יום הולדת..

לאנסטסיה!!!!!!!!!!!! שתמשיכי להיות זמרת מצליחה מהממת כוסית ומוכשרת כמו שאת!! :) המון בהצלחה, אוהבת, עדי
*דוד זה הכל בשבילך!!!

בהביבו

New member
מזללללללל טוב !

תהני, תהנוו אתם - ושיהיה המון אושר כיף ובריאות. מזל טוב !

adi aguilera

New member
../images/Emo20.gif מזל טוב לאנסטסיה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif../images/Emo41.gif

ממממזזזזזזזלל טוווווווווווווווב!

מזל טוב מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

והיה יום אחד שמעתי את איימ אאוט אוף לאב וראיתי כי טוב. ואחליט לקנות הדיסק בחנות הדיסקים.. ועלה הבוקר ויצאתי את הבית ושמתי פעמיי לחנות. ואגיע לחנות והינה דיסק אחרון נשאר.. ואקנה הדיסק ואשמע בבית ואראה כי טוב. ויצא הסינגל הראשון מתוך אלבום שני ואשמע השיר ואראה כי טוב ואקנה הדיסק ואשמע כי טוב. יום הולדת שמח

jt7785

New member
מזל טוב

הייתי שר לך שיר יומולדת, אבל את בטח יכולה לשיר לעצמך וזה ייצא "קצת" יותר יפה... (למה אני מדבר אל אנסטסיה בגוף שני כאילו היא קוראת את זה לעזאזל) היי דיררטי

טוב...אז קצת לפני שנגמר..../images/Emo29.gif

לאנסטסיה
אני מרגישה די מטופשת לכתוב לה ברכה שהיא לא תקרא אבל במילא אני גרועה בברכות אז אני לא אכתוב אני פשוט אתקע אייקונים כמו שאני תמיד עושה
עד 120 !

היי!זה לא פייר!!!!!!!!!!!!!../images/Emo29.gif

השעון שלי במחשב לא כמו בתפוז! אצלי היה 23:59!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לא פייר! אוף ועכשיו רציתי לכתוב עוד משו ושכחתי זה לא היום שלי..אם כי שתיתי מיצ אז זה טוב

אהה..נזכרתי..../images/Emo29.gif

רציתי להגיד שאני מתנצלת שלא הכנתי כלום למומולדת של אנסטסיה לא הייתי כל כך במחשב ולא הייתי במיטבי אבל בכל מקרה, אני יכולה להכין משו גם בלי קשר למומולדת שלה נכון?

A.L (boy)

New member
../images/Emo151.gif יומולדת שמח לבחורה עם..

חוש ההומור הכי מופרע וקולי ששמעתי!

למעלה