שירשור הפרק השבועי - פרק 2 ב- 21:00

ליאורי13

New member
אף אחד לא בא לנחם את עינב חוץ מליאון

היא תמיד מעודדת את כולם{אישית אני לא ממש מחבבת אותה} כולם סביב שיפרה וחוגגים נוצרו שתי קבוצות בבית, גרוע מאוד

Come Alive

New member
וואי הבנות + ליאון חופרים בשירה שלהם

רנין זייפנית שבא למות
אם הייתי שם הייתי בטח מגיעה אליהם, מביאה לכל אחד פליק בראש והולכת בחזרה לחדר שבו הייתי קודם. ומה זה היה עכשיו עם המי עדן?

Come Alive

New member
בחייאת,

זה היה גם ככה הסוף של האשכול אל תלמד אותי על תפוז, בסדר?

יניבל1

New member
את לא תקבעי מתי הסוף ומתי לא

אני פשוט לא אוהב שמציפים אשכול מסויים סתם , הוא גם ככה די עמוס . קודם תשבי עם המנהל שיסביר לך מה ההבדל בין אשכול לאשכול, כי יש הבדל (למרות שהרבה לא שמים לב)

Come Alive

New member
אני יודעת מה ההבדלים,

אני רואה את זה, אני לא מטומטמת. וסליחה? "את לא תקבעי מתי הסוף ומתי לא"? מי אתה שתדבר אליי ככה? חצוף. ויפה לך שאני אומרת שזה הסוף של השרשור, ואתה אומר לי שאני לא קובעת, ואז ממשיך ואומר "אני פשוט לא אוהב שמציפים אשכול מסויים".. יפה שאתה לא אוהב, תתגבר, חמוד.

יניבל1

New member
אתם יודעים איך שאני חושב על זה....

יוסי בעצם משוריין עד הגמר הרי עכשיו כל שבוע שינסו להדיח אותו הקהל יחזיר אותו, כי הוא מת עליו בסופו של דבר המתמודדים לא טיפשים ואחרי שכל הזמן יחזירו להם את יוסי הם יקלטו שהוא איזה סוג של גיבור בקרב הצופים , ויציעו מועמדים אחרים להדחה, כי הם ידעו שלהציע את יוסי זה ביזבוז של קול. ככה יוצא שגם אם בשלב מסויים לקהל קצת ימאס מיוסי והפופולאריות שלו תרד (זה יקרה עוד המון זמן, אם בכלל) ובמקרה כזה המתמודדים ימשיכו להימנע מלהצביע לו כי הם עדיין חושבים שהוא פופולארי .

BeN ShaDe

New member
פרק משעמם. יוסי מלך. בוריס סופסוף יילך הביתה.

בסה"כ ליקטו את כל הדוח"ות היומיים של השבוע , אבל רק שמו להם קריינות ופרשנות של ארז ואסי. "כנרת"!
יוסי כ"כ מלך. אני בטוח שבוריס יילך הביתה. הבנאדם כ"כ משעמם ואני אפילו לא יודע איך הוא נשמע. אל תדאגו - יוסי יישאר. בתקווה עד הסוף.

למעלה