שירשור הפרק השבועי - פרק 4 ב- 21:00

ShukyD

New member
../images/Emo41.gif שירשור הפרק השבועי - פרק 4 ב- 21:00 ../images/Emo41.gif

זה המקום לדבר על הפרק ועל מה שהיה בו לא על צנזורה, לצנזורה ותלונות מוגזמות יש שירשור מתאים מראש אני מודיע כל הודעה שלא תהיה קשורה או שתגזים תמחק מכאן. פרק 4 בעוד כ40 דקות מי יועמד להדחה? מה הפרס שכולם מחכים לו? תהנו

אני חושבת שזה 4, לא?

ביום שני - פרק הפתיחה יום ראשון - מועמדים להדחה יום שלישי - הדחה. והיום, שכחתי משהו?

ShukyD

New member
עד עכשיו היו ככה

הביאו את המתמודדים הביתה בפרק שנקרא לו "פרק הפתיחה" פרק ראשון : בוריס עף פרק שני : העמידו ארבעה להדחה פרק שלישי : בוריס עף שוב פרק רביעי : היום

aשרון

New member
אוי, הקדמת אותי ב5 דקות.....

גם אני פתחתי שרשור לתכנית הערב, כי לא ראיתי אף שרשור בנושא. לדעתי שי ומיקי יועמדו להדחה הערב בגלל שרוב תושבי הווילה ראו את הפנים האמתיות שלהם במהלך סוף השבוע.

כמה מודחים אתם חושבים שיהיו?

הרי מזללת הכסף לא תסתפק ב 2 שמות? לי נראה שיהיו 3 לפחות.

תלוי מי יודח והאם הוא תורם לרייטינג או לא....

סך הכל ההפקה מחליטה אחרי שהיא יודעת את התוצאות..

יניבל1

New member
מאד מקווה שלא 4

הרעיון עם 4 מועמדים היה פשוט גרוע. זה הפך את כל העסק לקרקס של אסמסים. צריך בעיקרון 3, ואם יש תיקו בין השלישי לרביעי אז שפשוט יציעו 2 להדחה (טוב מי יקשיב לי בכלל, ממילא ההפקה חושב רק על כסף)

מעניין למה ביקשו את הבגדי ים שלהם....

חחחח.........מסיבה בבריכה הקטנה הזו...כבר לא נראה לי שמישהו מתלהב מהבריכה בוילה....

Saladin

New member
צבר נראה לי ממש סובל.

הנוכחות של שי ושל ערן ממש מאפילה עליו. לא פלא שליאון התביית דווקא עליו כמושא לרמיזות מיניות - לא בגלל שצבר חתיך, אלא בגלל שגבריותו נמצאת בצל של האחרים.

יניבל1

New member
לא מדוייק , הוא פשוט טיפוס מאד מסויים

בשיחות של מיליון אנשים הוא נכבה בצד כן, אבל בשיחות קטנות של 2-3-4 אנשים הוא דווקא די נפתח ודומיננטי בשיחה. בגלל זה אני לא חושב שזה שייך לכן מאפילים עליו לא מאפילים עליו.

eli7r

New member
לא הבנתי את סוף המשפט....

נראה לי שחכת פסיקים מה התכוונת לומר

יניבל1

New member
לא שכחתי

מה שרציתי להגיד זה שהם לא מאפילים עליו , הוא פשוט לא טיפוס של שיחות המוניות (בתרו היותו אדם לא המוני ורועש)

מה קורה פה??

או שהדעות שלך השתנו או ששלי השתנו, כי פתאום אני מסכימה איתך הרבה

למעלה