שירשור הפרק השבועי - פרק 4 ב- 21:00

FreshF5

New member
אני לא יודעת מה יותר גרוע, החפירות של עינב ונ

ונעמה או החפירה של ונסה לליאון.

לפחות לאון ידע להפסיק אותה

ואמר לה: "יאללה בואי ניכנס"
הלוואי שלאון ייקח את המיליון, כל כך חמוד שמגיע לו. בין היחידים שלא מתלכלכים, שמצחיקים והוא פשוט הוא.

כמה חרא יוצא מבן אדם שהוא מגלה שהוא מועמד

להדחה הא? הנעמה הזאת רק חופרת לעצמה את הבור יותר עמוק. אני לא מבין על מה היא מתלוננת? 8 אנשים שחיים איתך יחד שבועיים+ שמו לב שאת צבועה/תככנית, במפורש כל אלה שהצביעו לה נימקו זאת כך, אז היא לא יכולה לומר שיש פה קנוניה עליה או מעיפים אותה כי פוחדים ממנה.

יניבל1

New member
היא פשוט מלאה בעצמה

מהמעצבנים האלה שתמיד אומרים "אנשיןם לא שונאים אותי כי אני מעצבן אלא כי אני יותר מדי טוב בשבילם"

oritr69

New member
ההפקה מושפעת מפורומים

בגלל זה נתנו להם יום ללא עישון כי זה מוגזם כמה הם מעשנים וכמה אנשים וילדים רואים את זהתעכשיו אני רוצה שיזמינו אותי לוילה ניראה אם זה באמת עובד!!!או שיש להם כבר מישהו מוכן!!!!ונסה או עינב יודחו ביום שלישי!!!מיקי ויוסי ישארו בטוח!!!מיקי שי וצבר הכי חזקים בתוכנית ויוסי גם!!

עינב לא שומרת כלום בבטן

אומרת הכל! והיא צודקת......החבורה שלך בסוף תבגוד בך! ומה שנכון נכון! לא יכול להיות פה חברות של אמת!!! רק עם מישהו / מישהי יחליט לפרוש כדי לתת למישהו שאוהבים באמת לזכות! ולא נראה לי שבחבורה הזו יהיה מישהו כזה. אולי יוסי לעינב...........

שבועיים בווילה ויש לי לפחות מועמדת מאד מאד חז

קה לזכיה. רנין לא אהובה ולא שנואה בווילה ולדעתי אף אחד עדיין לא בחר בה אפילו פעם אחת להדחה, מצד שני גם בSMSים היא תהיה חזקה כי כל המגזר יעמוד מאחוריה כי היא מייצגת תמגזר ולא מתביישת להגיד את זה. גם יוסי חזק מאד אצל הצופים בבית, והם לדעתי הולכים ללכת עד הסוף שאחד משניייהם יזכה. וברור שוונסה הולכת הביתה.

KroKodil1

New member
אחת מ-3

אחת משלושת בנות הריכולים והגועל תלך הביתה ואני מתכוון כמובן לוונסה שלא מפסיקה לצרוח על אנשים, להרוס את הבית, להאשים אנשים בגניבה ולנסות לאנוס את צבר... נעמה שלא מפסיקה להראות את הפן הרכלני שבה. ומיקי שהגיע הזמן להעיף את הבוגדת שלא העיזה לאודות על חוצפתה בקשר לכספת. חבריה אחת מבין שלושתם חייבת ללכת הביתה.

BeN ShaDe

New member
דעות פרק 4.

מעכשיו כל הרגשה תודח (חוץ מהדחה של ג'ני). לדעתי נעמה או מיקי יילכו הביתה וזה כי הן הכי פחות פופולריות מהחמש שברשימה , למרות שהייתי שמח אם עינב הייתה בחוץ. הפרחה האשקלונית מעצבנת אותי יותר מדי לאחרונה. מתנשאת וחוצפנית. יוסי כאמור לא יילך ("אה... ליכלכת!" - גדול!) כי שוב , בלי יוסי אין תוכנית. הקטע שהוא הורג את הג'וק היה (עוד פעם) מצחיק לאללה וכמובן איך שהוא אומר לאון - ליאווו. יוסי ניצל את החתול השחור שעבר בין הבנות , אבל חבל שהוא שוב מועמד להדחה. אני מקווה מאוד של'קהל לא יימאס להציל אותו כי אני רואה אותו מועמד להדחה גם בשבועות הבאים , למרות השינוי שחל אצלו. ערן וקרן - אז הראו לנו שהיה שם חרמון. צבר המטיף הטיף לערן כבר שנייה אחרי החרמון שזיווג שלו עם קרן יפעל כנגדו ושוב צבר צודק. אני לא ממש מעודכן - זה היה רק ללילה אחד או שהם עוד בקטע? זה לא טוב לשניהם ושניהם יודעים את זה מצויין. החדר הסודי - שפרה כ"כ צנועה ושוב היא רצתה לתת לרנין , אבל בסוף שניהם נכנסו לחדר. מזל טוב לרנין. קיבלה אחלה מתנה (אפילו אם זה ל-12 שעות... יש לזכור שיוסי לא קיבל כלום) ואני מאמין ששפרה ורנין ניצלו את החצי יממה הזאת עד תום שבתום. ציטוט השבוע (אחרי הקטע ערן וקרן) : אסי - "הקטע הזה עשה אותי רומנטיקן" |מסתכל על ארז| , ארז - "תסתכל לצד השני".
בסה"כ , טוב שיש את התוכנית הזאת של יום ראשון. מסכמת את כל השבוע בשעתיים מאוד מתומצתות ומהנות ועל הדרך גם מביאה הפתעה אחת וכמובן מועמדים להדחה. ביום - יומיים האחרונים אני בקושי שרואה ערוץ 20 , אבל מה שבטוח , על התוכניות בערוץ 2 אני לא אוותר. כמו שאמרתי - מראות את כל הדברים החשובים והמעניינים וכנראה שלי זה בקרוב יספיק.

יניבל1

New member
אני חולק עליך בקשר לטענה הראשונה

לדעתי אם ונסה תועף , גם לא הכי ירגישו את זה. כאילו נכון שהיא צעקנית וטיפשה , אבל במרקם החברתי היא הרבה פחות חשובה משאר הרביעיה (בעיקר נעמה ומיקי)

למעלה