שירשור הפרק, סיכום שבועי - 6

לא יודע מה אתכם אבל אני הייתי מעיף את ערן!

הזדמנות שלא תחזור! נעמה תהיה בהדחה גם שבוע הבא..

JasPoint

New member
אני מאוכזב מהבחירה של אשר

אם במקום להצביע נגד קרן הוא היה מצביע נגד שפרה (שהצביעה בעצמה נגד אשר) אז היו רק 3 מועמדים להדחה: נעמה, ערן ושפרה. בגלל ההצבעה שלו גם קרן וגם עינב עלו על המנגל.

דורוN

New member
ערן לא יעוף

הוא ה"גבר" היחיד והפקצות יצביעו רק לו. לצערי

Dark Angel בת

New member
סכין בגב האומה!!

אני בשוק!! איך לאון בוחר ביוסי להדחה?!!!! לא מתעכל אצלי במח. סחטיין על קרן על הבחירה בהדחתו של ערן

יNOT

New member
בתוכנית גם בחרו להתעלם מהדיונים

של הדיירים בווילה באסטרטגיות, ובכך שכל אחד קבע עם חברו מי יודח...

nik name

New member
היו דיונים כאלה???../images/Emo2.gif

כמה דברים פיספסתי השבוע...

יNOT

New member
די הרבה דיונים כאלה

ויש שרשורים דיי ארוכים על המחדל הזה.

Uri04

New member
בדיוק רציתי להגיד..

שהתכנית בערוץ 2 לא מראה את התמונה המלאה... כל האירועים ב-24 שעות האחרונות לא קיבלו כל התייחסות: דיבורי האסטרטגיה, ה'מהפך' של צבר, הכמעט-התמוטטות עצבים של נעמה, החיקויים המצחיקים של עינב. וחבל. אחר כך לא אתפלא אם אנשים כמו שפרה או עינב יעופו סתם כי ההפקה בחרה לתת 50 אחוז זמן מסך לבובליל ו-50 אחוז למופע של רנין.

יNOT

New member
לא תירוץ !

זה היה אחד הדברים היותר חשוביים שקרו בווילה, ושממש שינה את כל המשחק !

Lomsahne

New member
שפרה למה ?

אוףףףףף אם היית טיםה יותר חכמה ומצביעה או לקרן או לנעמה היית מחוץ לזה,במקום להיות נאיבית ולהצביע לאשר ואיתי ?מה הקשר ????????

אני בשוק אני בהלם אני המומה............

קרן יצאה הכי צבועה שבעולם היא בחרה ב-2 אנשים שהיא אהבה! אני בשוק
תנו לי להרגע שניה............

הצבעות :

שם - בחירה ונסה - עינב ערן צבר - נעמה קרן שפרה - אשר איתי ערן - נעמה עינב ג'ני - נעמה קרן רנין - נעמה ערן נעמה - שי שפרה שי - עינב נעמה קרן - ערן נעמה עינב - ערן שפרה אשר - נעמה קרן איתי - שפרה ערן לאון - נעמה יוסי יוסי - נעמה ערן נעמה - 9 ערן - 6 קרן - 3 שפרה - 3 עינב - 3

droriko

New member
לא יעזור בשיט

האמת שגם אני הייתי בטוח ששי יודח וחשבתי להצביע לנעמה וקרן (אני מחבב את שי, אבל ברגע שהבן אדם התחיל דלבר חופשי על בריתות ועבר על החוק מבחינתי הוא צריך לשלם על זה) אבל כשראיתי שהוא לא מועמד להדחה החלטתי לוותר. כי דבר ראשון, תכלס גם אם ערן יעוף שי ימשיך לשלוט שם יש לו מספיק חיילים ולא תיהיה לו בעיה לצרף אליו את אשר וליאון (הם גם ככה קרועים לו על התחת ומתייחסים לדבריו כמו לדברי האל) דבר שני ועוד יותר חשוב , ממילא כמו שראית בהצבעות ה"חזית" של הבנות מפוררנת לגמרי, ואפילו קייסינג'ר לא יצליח לאחד בינהן . אז בין כה וכה הן לא יצליחו לארגן פייט . גם אם ישאירו את נעמה איך את מצפה שהיא תנהיג חבורת בנות שלא בוטחות בה בשיט והצביעו כנגדה? עזבי זה משחק מכור ......

24 שעות 1

New member
יעזור יעזור

תבין הם לא פראיריות ייפול להם האסימון שהבנים משחקים איתם ושרק בנות עולות להדחה. תסמוך כבר על קרן או נעמה שיגידו את זה בקול ויחלחלו את זה לבנות

למעלה