שירשור הפרק, סיכום שבועי - 6

droriko

New member
נעמה חפרה לקרן ולג'נין (כל השבוע על זה

על מה את מדברת ואת יודעת טוב מאד שכשנעמה מחליטה לחפור, אין לה מתחרים בזה. ובכל זאת הן מרגישות שאי אפשר לסמוך עליה בשיט אם זה היה מבחן מנהיגות נעמה קיבלה נכשל (וזה לא שהתככים שלה לא תרמו לזה , כבודם במקומם מונח)

ימות העולם ולא אצביע להן או לשפרה

אין מצב פשוט! הייתי מצילה את עינב רק בגלל שהיא מוסיפה טיפה צבע מידי פעם.

BeN ShaDe

New member
היסטוריה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יוסי לא מועמד להדחה! יוסי לא מועמד להדחה! יוסי לא מועמד להדחה! (ולעזאזל איתך לאון - אם לא היית אומר את שמו של יוסי הוא היה יכול להיות נקי מקולות נגדו). אז זה נעמה , עינב , קרן , שפרה וערן. לא ממש אכפת לי אם אחד מהם יעוף , אבל מי שהייתי רוצה לראות בחוץ ביום שלישי זאת את נעמה הצבועה , התחמנית והמגעילה. ביי ביי לעוד אמא.

קרן שיחקה אותה! היא צודקת!

ואתם קולטים שרק נעמה הצביעה לשי?????????? תכלס אין לי בעיה שכל החמישה האלה ילכו, במיוחד שפרה ערן ונעמה...

YanMen

New member
קרן הדיחה את נעמה ובסוף לקחה אותה לסוויטה!!!

לסוויטה..איזה צבועהההה

חחח אבל היא צודקת, זה שנעמה שם זה לרעתה

וההוכחה היתה היום למרות שאת הנזק היא כבר עשתה

בהלםם

New member
אני לא מאמינה ששי לא עלה להדחה!

איזה בנות מפגרות עושות מהומה ובסוף מצביעות אחת לשניה.... לא מצביעה לאף אחד

droriko

New member
תכלס! גם אני!

למה אני צריך לשלם שקל בשביל טימטום של אחרים שיאכלו אחד את השני וזהו .

אני לא מאמינה ששפרה מועמדת!!

היא היחידה שלא רבה וריכלה כל השבוע!! איך אף אחד לא העמיד את וונסה או רנין או שי?! הם דפוקים בשכל? דווקא שפרה?

droriko

New member
בסדר,

מותר להם להצביע גם לאנשים שהם סתם לא סובלים ברמה האישית אפשר לחשוב.....

nini18

New member
איך? אבל איך? אף אחד לא מצביע

לרנין, גני ושי איך? פור דה לאב אוף גאד איך?האנשים הכי סכסכנים בבית והזנב שלהם (גני) ומהיום על האושר שבהדחה שלא ניסה אפילו להסתיר צבר צריך גם לעוף מניאק ואני חשבתי שהוא תמים.

BeN ShaDe

New member
טיפשות.

חשבתי עוד ששי וצבר יועמדו להדחה , אבל כל הצביעות של נעמה וקרן יצאה כנגדם בגלל טיפשותם.

Saladin

New member
פרק מופתי - פשוט ללקק את האצבעות.

יש לי הרגשה שכשתיגמר התכנית , מרוב אנשים שירצו להשתתף בתכנית הבאה יתחילו לפתוח גרסאות מקומיות בערוצים מקומיים של האח הגדול. יהיה האח הגדול נתניה, האח הגדול מועצה מקומית חוף השרון, האח הגדול ירכא וכן הלאה. וכעת לניתוח הדברים המקומיים שהתרחשו בפרק הזה, המסמן את השבוע שחלף: יוסי יצא ממצב של 8 קולות (או יותר) להדחתו בפרק הראשון למצב שבו רק ליאון בחר להדיח אותו (מה שמראה על כמה שליאון מנותק ממה שקורה, דבר שעוזר לליאון בינתיים) ושבו עוד כמה תכניות לפחות הוא נהנה מסוג של חסינות אלא אם כן יעשה טעות (מה שהוא לא הולך לעשות). נעמה היא אולי הבאה בתור להדחה, מה שהיה צפוי כבר בשבוע שעבר, אבל גם זה לא בטוח. הנפילה של השבוע היא ערן, שאחרי שנישק את קרן הידרדר לשפל של מתומרנות (being maneouvered) בידי שי וצבר ודרדר את מעמדו הן בעיני הדיירים האחרים והן, מה שחשוב יותר, בעיני הקהל. לא אתפלא אם הוא זה שיעזוב ולא נעמה. הקרב ביניהם יוכרע על קולות בודדים. והנפילה השנייה היא של קרן - שאין דרך טובה יותר לתאר את מצבה כרגע יותר מאשר דחוקה לקרן זוית. קרן עשתה את הבחירה שלה - להיות עם נעמה, ועכשיו היא משלמת על כך בשתיים עשרה שעות עם מישהי שהיא עצמה לא סובלת (שהרי היא בחרה להדיח את נעמה, שבינינו ובין כל עם ישראל, אף אחד לא סובל אותה). החטא (והטיפשות) של קרן היא ששני האנשים שהיא בחרה להדיח הם, למעשה, שני הידידים הטובים והיחידים שלה בבית: ערן ונעמה. זו טיפשות מכיוון שהצופים בבית רואים את הבחירה שלה ופשוט אומרים לעצמם - הבחורה היא כפוית טובה מוחלטת וטיפשה. אם כבר תיחמנת ובחרת את הצד של נעמה - לכי עם זה עד הסוף. אבל לא, קרן משליכה את העוגה משני צדיה ומדיחה גם את נעמה וגם את ערן. איזו טיפשות. הבחירה של קרן בנעמה לבלות איתה את הלילה אינה אלא הודאה קבל וילה וצופים שאין לקרן חברים בוילה חוץ מנעמה. היה אפשר לראות על תנועות הגוף שלה אחרי הכניסה לסויטה כמה שהיא מרגישה מובסת וחסרת אונים.

miracle8dl

New member
נכון.. והיה נראה שממש לא בא לה לקחת את

נעמה איתה. היא ממש נראתה חסרת חשק..מחייכת בשביל המצלמה בטח נעמה הולכת לחפור לה כמו אתמול בלילה באסה לקרן להיות בחדר עם מישהי שאתמול היא בחרה להדיח.. אבל החברה בטח שמחים.. יוכלו לרכל כל הלילה בחופשיות בלי שנעמה המחשושה הזאת פתאום תבוא לגשש עם השמיכת שטיח שלה, הנס קפה והסיגריה וכולם יצטרכו להשתתק

d a n 6

New member
עינב דלוקה על שי

אז היא לא הצביעה לו וקרן העדיפה לדפוק את נעמה ממש מעשה "חכם"...

הכי מצחיק שהיא עוד לוקחת אותה לסוויטה אחרי

שהצביעה לה תכלס את מי היא היתה לוקחת אז תתארו לכם שנעמה תילך למי קרן תתחבר???

סאמוואן

New member
יאלללה ערן הביתה!!../images/Emo46.gif

יאללה שיעוף כבר המתנשא הזה ואחר כך שי!! וואי אבל יוסי קרע אותי היום בכל מובן!!!
חח עיני,שפרי..ליאון הוא גם בחורה

אורישקי

New member
הפרק הכי טוב שהיה

אני מאד מקווה שבניגוד להישרדות,כאן הפרקים יישארו מעולים. אז המצב הוא כזה שפרה ועינב-מקומן בטוח מקומה של קרן בסכנה אבל לא ממשית הקרב כנראה בין ערן לנעמה. אני מעדיף שהזליב(רמ)נזונה יעוף קודם ואחריו הצבועה ושי.

למעלה