שירשור הפרק, סיכום שבועי - 6

KroKodil1

New member
דעתי

שי חרא אבל לפחות שומר על החברים שלו נעמה גם חראית אבל שומרת על קרן אבל קרן מה עושה - מצביעה גם נגד החברה שלה וגם נגד החבר שלה שמתלבט עוד אם להצביע נגדה או לא... ושיא החוצפה שהיא עוד ממשיכה לשחק אותה טובה עם נעמה ובוחרת לקחת אותה איתה לסוויטה
חבל שדיירי הבית לא בחרו ביוסי לסוויטה..אבל זה די לטובתו בכללי כי אז זה היה יוצר מהומות שבחר את עינב... לאון איכזב בבחירה להעיף את יוסי... ג'נין מקסימות יחד, תישארו ככה ותגיעו רחוק (לא מצביעים נגדם שימו לב)
ושיפרה מתחילה להסריח לי...

JasPoint

New member
האמת שקרן לא יכלה לבחור אף אחד אחר לסוויטה

כמעט כולם נגדה את מי היא יכלה לקחת? ואם היא הייתה אומרת שם אחר והיא\הוא היו מסרבים? היא היתה מקבלת השפלה בשידור חי. נעמה היתה הבחירה היחידה שהיא יכלה לעשות...

היא הייתה יכולה בשקט לבחור בוונסה

רק אתמול שלושתן ישבו ודיברו, ולוונסה אין שום דבר נגדה וונסה גם דיי מקובלת ע"י הבנים, וכרגע אין לה שום שונאים וככה היא הייתה יכולה להתקרב אליהם בחזרה, או לפחות להוסיף לעצמה עוד אחת לצידה חוץ מנעמה, דבר חיוני ביותר בשבילה כרגע, ולו רק בגלל שוונסה הייתה זוכרת לה את הטובה הזאת, בקיצור צבועה או לא כולם שם צבועים, היא פשוט עושה זאת בטיפשות כמו ערן, ולכן שניהם על הגריל, ושמתם לב איך יוסי בשקט בשקט נכנס לתודעה של כל דיירי הוילה ושל הצופים? כולם שם כולל אנחנו משתמשים במילה על הגריל, שזו היה הקישור שלו למילה הדחה, הוא מצליח גם לשחק וגם יחסית לא להתלכלך, ולא להישרף, אם תרצו זה היה ההבדל הדק בין דן מנו לנעמה מהישרדות, ושי למרות הכח שלו כרגע, לפי דעתי הוא יישרף מתישהו, בדיוק כמו מנו, גם דן היה מנהיג, אבל עשה מנג'רס קצת יותר מדיי כי הוא היה מאוהב יותר בעצמו ובכמה הוא חכם ושכח את המטרה האמיתית שלו, בסוף כולם יבחינו שהשתן עלה לו לראש, ואז בית דין לא יעזור לו

JasPoint

New member
יכול להיות שיכלה לקחת את ונסה

אבל אל תשכח שהיה לה רק כמה שניות להחליט תוך כדי שידור חי בערוץ 2. ראו עליה שהיא היתה נבוכה קצת וישר זרקה שם שהיתה בטוחה שלא תסרב לה. חוצמזה אני שמח שלא נשמע את נעמה ב-12 שעות הקרובות... למרות שאני רוצה שהיא תישאר עוד שבוע, רק כי אני רוצה שערן יעוף השבוע.

דורוN

New member
אם היא הייתה מעבירה את המתנה ליוסי

כולל לתת לו להזמין את מי הוא רוצה(היה בוחר בעינב בטח), אז היא הייתה מקבלת המון נקודות מהקהל וכמעט בטוח שלא היו מדיחים אותה ביום שלישי. (לדעתי כל אחד בלי שום קשר היה צריך לתת לו את זה)

יNOT

New member
../images/Emo45.gif מבחינת התנהגות מכובדת בבית כן

מבחינת המשחק זה לא היה תורם דבר , ויוסי לא הרוויח את זה (בניגוד למה שרבים חושבים, הוא פשוט היה פראייר שהתנדב ,זה הכל ) ,אבל מבחינת ההגינות של דיירי הבית זה היה המעשה הראוי לעשותו. נכון לעתה הסוויטה גם ככה מבוזבזת, לא יצא משם משהו שייתרום להתפתחות של המשחק.

" אל תעשו תכניות , אלוהים צוחק עליכם "

בסיכום על קצה המזלג : גילו ליוסי את מהות המשימה ( הדיי הזויה ) והוא לקח את זה בסבבה . פטרו אותו בכך שהבטיחו לו עוד 7 קופסאות סיגריות . וזה משהו שהוא כמו לעג לרש ולצאת לידי חובה . גם לא ברור האם הם מנסים לצ'פר אותו או להרוג אותו
. בשורה התחתונה הוא עבד והם עבדו עליו . ההגדלה בתקציב שייכת ליוסי והוא אמור להחליט איך לחלק את התוספת . בנוסף דיירי הבית הוסיפו חטא על פשע כאשר לא היו מסוגלים להגיע להחלטה הפשוטה והדיי מתבקשת ( מבחינתם ) לתת ליוסי את הצ'ופר להיות בסוויטה . הוא בהחלט הרוויח את זה השבוע . ודיירי הבית נוהגים בו בחוסר כבוד עד לכדי התעלמות ( והם עושים טעות גדולה ! יוסי אחד השחקנים הכי טובים של המשחק בוילה וזה עוד בלי קשר לתמיכת הצופים ) . בהצבעות התגלו הפרצופים האמיתיים של דיירי הבית . עכשיו אני מרשה לעצמי להפנות את השאלה הבא : מי לא מזדהה עם רנין כאשר היא טוענת שכולם מאוד צבועים ? הריי חלק גדול מקוראי וכותבי הפורום המומים בנוגע להצבעות והצביעות הבוטה . עכשיו תחשבו איך זה לחיות בבית כזה ולראות את כל זה בעיניים מתנהל מולך ולהבין שאין ביכולתך לעשות שום דבר כנגד זה ( אגב אותה הקרן היתה גם הגורם לשבירה של רנין ) . ולאלה שלא מחוברים בוריד לתכנית אני אסביר : קרן הצביעה כנגד ערן ונעמה ( מבחינתה העמידה אותם להדחה ) . עם ערן היה לה פלירטוט לפניי ממש לא הרבה זמן וככל הנראה הוא עדיין לא הסתיים . ונעמה היא החברה הכי טובה שלה בוילה . בנוסף להכל קרן נבחרה ( שרירותית ע"י ההפקה ) ללכת לסוויטה והיא בחרה את נעמה שאותה היא עצמה העמידה להדחה בתירוץ שהחברות שלה עם נעמה פוגע בה . אז במקום פשוט להתרחק ממנה היא מנסה לשחק משחק כפול ומאוד צבוע מול עינהם המשתאות של הצופים בבית . אני במקום קרן הייתי עוצר לשניה ותוהה האם הבחירות שלי באנשים שבחרתי להתחבר אליהם כלכך מוטעות אפילו בעיניי , אז מה זה אומר עליי ? לאון הצביע נגד נעמה ויוסי . התירוץ שלאון נתן בנוגע להצבעה שלו כנגד יוסי הוא כלכך מטופש ... הוא תירץ את ההצבעה כהצבעה למענה של עינב . אז קודם כל אני לא רואה איך יוסי פוגע בעינב . אם כבר הנוכחות שלו בבית רק מועילה לה וזה מהמון בחינות ובהמון רבדים ( שלא לדבר על כך שזה קול בטוח שלא יעמיד אותה להדחה ) . לאון התגלה גם כאסטרטג חלש וגם אחד שלא מבין את מה ששי הבין . להצביע כנגד יוסי בשלב הזה זה קול מבוזבז כי הקהל מחזיר אותו פעם אחר פעם . בקיצור לאון יצא מטופש , מנותק ונאיבי . ולא כלכך שייך למשחק הזה . ( * במאמר מוסגר אני רוצה להוסיף שאני ממש לא מבין את אלה שמנסים לשחק אותה אלוהים ולהחליט עבור אשר שהוא לא צריך להיות שם כאשר אשתו בחודש 9 או להדיח את יוסי על מנת לעזור לבת שלו . זה אולי נשמע טוב כדיעה אבל זה אקט צבוע בעיניי כאשר זה מגיע להדחות . כולם שם אנשים בוגרים שיכולים להחליט עבור עצמם ולא צריכים את עזרתו של לאון . ) ערן כצפוי לא הצביע כנגד קרן כי הוא עדיין חושב שהיא בכיס שלו ומעוניין לשמור אותה בוילה לימי הדין הבאים מתוך מחשבה שהוא יוכל לחזור להיות איתה ביחסים טובים בעקבות המשיכה שקרן נמשכת אליו ויותר בקלות אם נעמה תעוף . עוד דבר שמסתבר מהתכנית הוא ששפרה לא " באה טוב " לדי הרבה אנשים בוילה . מסתבר שיש אנשים שלא עיוורים למתרחש גם מתחת לפניי הקרקע בוילה . שפרה בוחשת כבר המון זמן בקלחת רק שהיא עושה את זה מצויידת בהתנחמדות מזוייפת ( חיוכים פלאסטיים ) ומסכסכת בין אנשים על ידי ריכולים קטנים וארסיים . הדיירים שהצביעו כנגד שפרה הם : נעמה , עינב ואיתי . ואלה גם בעיניי המעומדים היחידים שבאמת בינתיים רואים את תמונת המצב בבית כפי שהיא ( לא בגלל שפרה , אלא בגלל מכלול דברים והבחנות באשר לדיירי הבית ) . איתי ועינב כנראה גם יודעים מה כוחם האמיתי של שי ונעמה ( שחיים בפנטזיה משל עצמם ) על דיירי הבית . מבחינתי כל 5 המעומדים ( עינב , קרן , נעמה , ערן , שפרה ) יכולים לעוף והרוויחו את מקומם ביושר על הגריל . אם כי נדמה לי שמבין כל המעומדים להדחה הייתי מעדיף שעינב תישאר . לגבי כל השאר ממש לא איכפת לי או משנה לי . בדבר אחד אני ממש לא בטוח ... אני לא בטוח שנעמה תעוף גם הפעם . הצביעות הבוטה של קרן לא עוברת מסך טוב . אם תשימו לב גם קרן , גם ערן , גם צבר וגם שי בונים על זה שנעמה תעוף ( ואז קרן ניצחה במערכה הזו ) . האסטרגיה של כל אלה בנויה על כך שנעמה תעוף . האם אתם מעוניינים לתת להם את ההנאה הזו ? או אולי להרוס להם את התכניות ? אם נעמה תישאר בוילה זה יהיה טילטול רציני לדיירי הוילה . וגם יגרום להרבה אקשן בשבוע הבא .

הכפרה

New member
2 דברים לא מובנים לי!

הפקה כ"כ מטומטמת שעושה את יוסי מלך העולם שימו לב אפילו שנתנו ליוסי להצביע את מי להדיח איך האח הגדול מדבר איתו שואל אותו אומר לו שבוע טוב, עושים עליו פרומואים השדרנים מדברים עליו מנסים שהקהל יתלהב מימנו סעמק, די כבר לתת לבן אדם אחד צומת לב מהקהל! פשוט הפקה חובבנית! ולמה שלאון לא יצביע נגד יוסי? "לאון איכזב אותי" למה מה לאון חייב לכם? כמה פעמים לאון ניפגע מהערות של יוסי? למה שהוא לא יצביא נגדו, תפסיקו להיות חכמים!

JasPoint

New member
נמאס מההתנשאות של ארז טל

ראיתם איך הוא אמר "יוסי בובליל עדיין לא הבין שרק הוא עבד" אחרי שהראו לו על הפלזמה את כולם עושים חיים בבריכה. אז יש לי חדשות בשבילך ארז טל, יוסי הבין ועוד איך הבין, רק במקום להתעצבן ולהיפגע כמו שציפית הוא לקח את זה בסבבה. אז בגלל שארז טל התאכזב מהתגובה הנעימה של יוסי הוא יורד עליו.

no nick 1989

New member
איזה אכזבה.

כמה אכזבות היו לי הערב. 1. לאון הצביע ליוסי. וזה לא מובן לי. יוסי אוהב את לאון ורואים את זה ונכון שהוא זורק יציאות לא תמיד לעניין,אבל זה בצחוק וחשבתי שגם לאון מרגיש ככה. 2.שי לא מועמד להדחה!! למה?! מה כל הבנות שם כל כך מטומטמות או מה? אני לא מבינה.. 3.לא נתנו את הסוויטה למי שבאמת מגיע לו-יוסי. נתנו לקרן שבלי ברירה נאלצה לקחת את נעמה כי את מי כבר יש לה לקחת?! בכל מקרה... אני מעדיפה שערן ילך מחר.. כי ככה לפחות חבורת הבנים קצת תאבד מהאובר ביטחון שיש שם בגלל שכל הזמן כמעט רק בנות מועמדות להדחה ושי חושב שהוא שולט בהכל. אדיוט. אם ערן יעזוב יום שלישי אני אהיה מאושרת אמנם נצטרך לסבול עוד שבוע עם החפירות והריכולים והמבטים של נעמה,אבל בקטנה.. העיקר לראות את הפרצופים של צבר ושי אם ערן יעוף...

24 שעות 1

New member
משפחת בולביל או חברים של עינב כנסו דחוף

שי המגעיל והדוחה כבר הצביע 4 פעמים נגד עינב או יוסי הוא לא יפסיק עד שהם ילכו הביתה מתנשק ומחבק את עינב אני פה להגן עליך רק דברי ומצביע כל פעם נגדה לכן חובה גדולה עליכם ועל כל החברים שלכם להצביע בעד נעמה קרן ועינב ובכך לגורם לשפרה השפוטה שלו או לערן לעוף ולהחליש את שי וחבורת הזבל שלו

droriko

New member
עכשיו הוכחת סופית שהראיית משחק שלך שגוייה

את קורא להצביע כנגד בחורה כמו שיפרה שלא רק שהיא לא בת ברית של שי, אלא גם כשחייל בכיר של שי(צבר) בא לגיס אותה לצבא של שי היא נפנפה אותו בלי למצמץ . היא בין אלה שנחשבים לנייטרלים במשחק. ובגלל שצחקה עם שי(זה מה שאנשים שמחבבים זה את זה עושים) את מחשיבה אותה לבת ברית שלו? טוב האמינות של ההודעות שלך ירדה ל-0

droriko

New member
קל לך להגיד עליה שהיא אמינה

כי זה האינטרס שלך, היא קוראת להעיף את מי שאת רוצה(ערן) והיא מבחינתך סוג של בת ברית בפורום. לי לעומתכן אין שום אינטרס השבוע. אני שונא את קרן ונעמה וערן באותה המידה . הביקורת שלי על 24 שעות 1 היא הכי אוביקטיבית שיש. ומי שאומר ששיפרה היא בת ברית של שי רק כי הם החליפו בדיחות , ההודעות שלו מבחינתי לא אמינות.

FreshF5

New member
א.

אל תקבע לי מי בן ברית שלי כאן או לא ב. הסיבה היחידה שלא הסכמתי בעניין האמינות זה כי אני לא חושבת כמוך בעניין וגם אם כן, לא הייתי אומרת זאת על גבי הפורום ובכלל אלא בוחרת להיתעלם ממי שלא מסכים איתי ולסירוגין מאשר להיכנס בו (בגדול, ביזבוז אנרגיה, וזו אמירה כללית!!! למעט מקרים נדירים ביותר בו הדובר היה ממש מרתיח אותי או תופס אותי בריגשותי) ג. אפשר שיהיה לנו אינטרס במשותף ויחד עם זאת לא אסכים איתה אך אין זה אומר שאני אמורה לפקפק בדבריה, אם זה מה שהיא חושבת, סבבה, אני הצגתי את הדעה שלי לגבי שפרה.

FreshF5

New member
וגם ד', לא אמרתי שהיא אמינה

אך גם לא ההיפך. אז בבקשה אל תכניס מילים לפי.

יNOT

New member
חחחחחחחחחח

תסלח לי אם אני שואל...אבל איזה אינטרס יש לך בלהעיף את שי? אתה מודע לזה שכל הצבעה כרוכה בכסף, נכון? אז אתה מגייס את כל החמולה של הבובלינים...או שהמניעים שלך אצילים, או.... בכל מקרה אותי זה שיעשע קלות

AlexH26

New member
שי התחמן. חושב אנחנו מפגרים כמוהו

הוא עם כל אחד שומר על קשרי חברות יענו אבל תוקע סכינים בלי בושה. עם רנין הוא מדבר, עם קרן בשקט בשקט וכו'. אחר כך הוא תוקע להם בגב בלי שהם מרגישים. הוא בסך הכל מנסה להתחבב ולהתחנף אל כולם שיחשבו שהוא בעדם בזמן שהוא נגדם לגמרי

למעלה