שירשור הפרק, סיכום שבועי - 6

חחחחחחחחחחח

גם אני לא מקנאה בקרן כשנעמה תגלה.. נעמה: ברמה האישית קרן, יש לך עסק איתי, בקיצור אכלה אותה הבחורה, גם מוכיחה שהיא לא מי יודע מה חכמה, שרפה לעצמה את כל הגשרים, האמת היא וערן מתאימים בעיקר בטיפשות והשטחיות שלהם, אבל היא אפשר לרקוד על 2 חתונות, אם את בוחרת ללכת גם נגד מי שאת לא אוהבת וגם נגד החברה היחידה שלך בבית, אז מי יצביע לך בבית? הדבר היחיד שהיא אמרה בחכמה זה שהיא עלתה על זה שנעמה שורפת אותה, אבל אם היא באמת הייתה חכמה אז היא הייתה פשוט מתרחקת מנעמה לאט לאט, כי כרגע אף אחד מדיירי הבית לא יודע שהיא הצביעה נגדה והם עדיין חושבים שהיא החברה הכי טובה שלה כי עובדה שהיא לקחה אותה לסוויטה, ככה שברגע שנעמה תעוף אף אחד לא יסמוך עלייה לא משנה מה היא תעשה וכל החצים שכוונו לנעמה יכוונו אלייה, ככה שגם אם היא פעלה אסטרטגית, היא לא יציבה בדיוק כמו ערן והיא יצאה קרחת מכאן ומכאן, כי גם הקהל בבית שהוא זה שקובע בסוף בחיים לא יצביע בעדה עכשיו

ExsoTic Cop

New member
אומנם האח הגדול לא נתן את הסוויטה ליוסי אבל..

חנו צריכים לתת לו תמיליון. יוסי=כל התוכנית תדמיינו שיוסי לא היה בתוכנית מה שהיינו רואים זה פיהוקון מתמשך במשך שעתיים של אנשים משעממים. יוסי הבנאדם הכי אמיתי בוילה היחידי שלא צבוע שם(אפילו לאון צבוע שהצביע היום ליוסי למרות שיוסי מתנהג אליו כאילו הוא הילד שלו) לא עושה הצגות לא מתלונן ולוקח הכל בקלות אפילו במשימה שהוא יצא קורבן הוא לקח את זה בחיוך כמו מלך. קיצר אם יוסי לא זוכה במיליון זה פשוט ביזיון כי לאף אחד אחר שם לא מגיע

אני חולה על לאון.....

ואני עדיין רוצה שהוא יהיה בגמר
התאכזבתי שהוא בחר שוב ביוסי...... יש לי הרגשה שהוא מפחד.....שהוא לא יקח לו את כל הקטע של השואו!

קרן חייבת לעוף אנשים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כל ההודעות ששלחתי פה בימים האחרונים יגלו שאני לא סובל את נעמה, שפרה וקרן. בעדיפות ראשונה אני רוצה להעיף את נעמה, אבל מה שקרן עשתה היום, לדעתי, זה שיא השיאים של הצביעות והביזיון. הדיחה את נעמה (ואת ערן) ועוד מזמינה אותה לחדר הכיף? צביעות first clas. אני ממש מקווה שהקהל ישים לרגע את העצבים שנעמה מקרינה על כולנו וידע להעניש תחילה את קרן. ההתנהגות שלה מבחינתי עברה היום כל גבולות וזה שאף אחד בפורום לא רוצה להעיף אותה קצת מדאיג אותי ומבחיל אותי.

24 שעות 1

New member
אמת אבל לא הפעם עכשיו יש להחליש את שי ולכן

יש להצביע לנעמה וקרן ועינב -שיאכלו לו את הראש השבוע.

droriko

New member
זה לא יחליש את שי

כשקרן הצביע כנגד נעמה היא בעצם קבעה את הצד שלה במשחק (אנחנו בשלב מספיק מתקדם כדי שהחזיתות יבנו רשמית) וזה לא הצד של נעמה שי קנה אותה , תלמדי לחיות עם זה

JasPoint

New member
קודם ערן

קרן תחכה בסבלנות, חוצמזה רק בגלל התחתונים הקטנים שהיא מסתובבת איתם כל בוקר היא צריכה להישאר.

דורוN

New member
שבוע שעבר לקחנו לנו את מיקי

שהסתובבה כל היום בבקיני. והשבוע את קרן!? תרגיעו

יNOT

New member
חחחחחחחח

טוב שמצאת משהו טוב בתוכנית...התחתונים של קרן.

AlexH26

New member
תשאירו את קרן. צריכים כוסית אחת בסביבה ../images/Emo6.gif

נעיף אותה בהמשך, כשימאס לראות אותה על עקבים. אם היה לה יותר שכל הייתי משאיר אותה עד הסוף. מאחר ואין לה כי היא נתנה לערן לגעת בה, אז היא קצת פרחה בעיני. מצטער.

יNOT

New member
הבחורה הייתה שיכורה

ולא זכרה כלום, וגם התחרטה על זה יום למחרת, איך זה עושה אותה פריחה בעיניך?! אלא אם כן אתה מתכוון למסאג'ים?

AgAm S

New member
חחחחחחח שי הרג אותי כמה הוא צחק על יוסי בחוץ

ויוסי חושב שהוא מצחיק אותו ובגלל זה הוא צוחק חחחחחח זה היה חזקקק

למעלה