שירשור הפרק - 5 - הדחה ב- 21:00

באמת מעצבן לדעת שאלו

שלא מכורים כמונו, רואים אותו כגבר גבר, ולא כמו מה שהוא באמת: נעל נעל

omer719

New member
אבל רוב האנשים רואים גם את הדוחות.

שם מראים דברים כאלה, נכון שאין מספיק זמן להראות הכול, אבל עדיין בתוכנית צופים הכי הרבה אנשים וזה מרגיז
אולי בפעמים שערן יהיה מועמד להדחה יתמקדו בו יותר.

ShukyD

New member
אבל מה זה משנה תכלס?

לנצח יהיו אנשים שיחשבו אחרת ממך בין אם הטעו אותם ובין אם זו דעתם גם אם תראי להם את כל החסרונות של אותו בנאדם הם יכולים לבוא ולהגיד וואלק בנאדם זהב מה שחשוב זה מה שאת יודעת לשים לב אליו

יניבל1

New member
מי קבע שקרן יותר בסדר ממנו

מי אמר שהיא לא מתייחסת לזה בתור "סטלה" ? כמו שכתבתי בתוכנית הקודמת , כאשר יש לך בקושי חצי שעה של עריכה אתה מנסה לדחוס את הסיפורי שנראים לך הכי פיקטנים (כל אחד ומראית עינו) לא נראה לי שיש שם משהו אישי , שההפקה מעדיפה את ערן על קרן. חוץ מזה שערן חטף מספיק מהעיתונים היום .....

omer719

New member
יש על זה שירשור גדול למטה יותר.

בעיקרון כתבה על זה שפיטרו את ערן בזמן שהוא בוילה.

דורון

New member
חברת נס, שבה ערן עובד, רוצה להעיף אותו מהחברה

בגלל ההתבטאויות שלו בתוכנית.

AlexH26

New member
בינתים ערן מכין לו נס-קפה ../images/Emo8.gif

זה יהיה נס-חנוכה אם הוא ישאר בדירה עוד הרבה

יNOT

New member
"חלאת המין האנושי" בנאדם...

קודם כל אני בכלל לא מבין את הפוסט הזה, מאיפה לך העובדות?! 100 דולר שיפוצץ פרה עם טיל לאו?! אתה יודע כמה עולה טיל לאו?!
אוליי הוא רדף אחרי הפרה עם מספריים ,וניסה לעשות לה סצינה מפסיכו ??!!
ולא יורקים לצופים בפרצוף, בטח שלא בעריכה, אפילו ארז טל אמר שזה האירוים הכי מעניינים שהיו בווילה השבוע. טיל לאו זה לא חלק מזה
תנסה לדבוק בעובדות ולא לכפות את דעתך על הפורום

דורון

New member
אחד המנהלים פה רשם שלא משנה איזה עובדות יראו

לך על אותו בן אדם, תמיד יהיה מישהו שיצא להגנו ויגיד "זה בן אדם זהב". זכותך. בקשר לעובדות, אני ראיתי בעצמי שהוא אמר מול החברה שם בוילה שהוא שילם למישהו 100 דולר בשביל שיפוצץ פרה עם טיל לאו. עשה או לא עשה זה לא מעניין אותי, מי שבוחר להציג את עצמו בדרכים כאלה הוא חלאה.

יNOT

New member
זכותך המלאה, אני רק אומר שתשאל את עצמך...

למה שמישהוא יירצה להציג את עצמו ככה? היות וכולם יודעים שזה לא דבר הגיוני. (תעשה סקר מחירים כמה עולה טיל לאו
) תשאל את עצמך מאיפה זה בא? למה עוד ועוד אתה שומע על השחיתות של ערן...ומי באמת מרוויח מזה? אם אתה עדיין לא מצליח להבין או מסרב להבין, אז תמשיך בשלך
זכותך

וואו, קרנבל של שבוע

להוד מלכותה רנין מלכת בריטניה (מה הקטע עם הפניה באנגלית ל"האח הגדול וארז
) יש יום הולדת ומין הראוי, ששתי תוכניות יעסקו רק בזה. אפילו נשבור את החוקים של המשחק, בעצם, למה לא עשו ספיישל רנין
היום הולדת הזאת יצאה מכל פרופורציות... מה שדי מוזר, שיוסי חגג הוא בעיקר קיבל עלבונות משאר דיירי הבית...

יניבל1

New member
תכלס היא האחרונה שהייתי עושה עליה ספיישל שם

היא כל כך מ-ש-ע-מ-מ-ת !

AlexH26

New member
יוסי ועינב לא צריכים לדאוג. הם בטוחים

לפחות עוד חודש כי צריך בובלילים בבית הזה, אחרת היה משעמם כמו צבר. מיקי, איזה צדדים יש להכיר בך? כולך צד אחד של רוע.

Saladin

New member
בובליל בסוף יקח את התוכנית.

האסטרטגיה שלו היא ללכת עם האהבליות עד הסוף כדי שהקהל לא ידיח אותו בחיים. הוא מצליח להצטייר כעממי ובלתי מזיק אפילו יותר מליאון. טוב, אולי לא יותר מליאון אבל לא פחות ממנו.

AlexH26

New member
הוא קופירייטר שזה לא להאמין ../images/Emo6.gif

הוא פוטנציאל מבוזבז בתור קבלן. לא משנה שהוא לא זוכר תאריכים, אבל יש לו משפטי מפתח שכל אחד יכול להיות קמפיין רדיו משעשע מאוד.

קפרי

New member
מבוזבז? כליצן אולי . מי שלא זוכר תאריכים,

תאריך יום הולדת של ביתו!!!!!!!!!!!!!והיחידה והגדולה! איך בדיוק מבוזבז? וכל זה אחרי שאשר אמר לו עשרים פעם והבן אדם לא קולט!העברית שלו קלוקלת, ההופעה מבויימת וגם לא משהו, לדיירים קשה איתו, חוכמתו מסתכמת בשטויות שמוציא מהפה בהסתלבטות ותחמוןנים, ולבת שלו (סליחה) לא דאג להשכלה כמו כל הורה טוב שמבין את העולם של היום.(הרגתי את עצמי (כי לא היו לי ולהוריי יכולות, כדי שהילדים שלי יהיו טובים יותר מהוריי וממני כדי שיהיה להם יותר טוב בעולם הזה ושיגחכו עליהם כמה שפחות ולא יכולה להתאפק-אני מחמיאה : יש תוצאות ב"ה).

למעלה