שירשור פרק - 3 - הדחה ב-21:00

אליהו1919

New member
חשבתי שהאח הגדול זה להתנתק מהעולם

אז מה לעזאזל אשר מקבל עדכונים על אשתו שילדה? זה כבר לא נקרא להיות מנותקים מהעולם. גם בוריס יצא מהוילה, גילה קצת עולם..

סנאי נדיר

New member
תגיד, אתה רציני?

ואם חס וחלילה משהו יקרה לבן משפחתו, גם לא יודיעו? יש גבול, בכל זאת..

זה לא אותו הדבר...

לפני התוכנית הייתה תוכנית פרומו שהסבירה מה זה האח הגדול והראו קטעים מהאח הגדול של חו"ל, אז ארז טל אמר שאין להם שום קשר עם המשפחות ועם העולם בחוץ, ושהחוק הזה נשבר רק פעם אחת וזה היה ב11 בספטמבר כשבת דודה של אחת המתמודדות הייתה במגדלי התאומים ולא ידעו מה איתה, אז הודיעו למתמודדת. במקרה שקורה משהו כזה אז ברור שיודיעו, אבל מה שהודיעו לאשר זה סתם מיותר, אישתו אפילו לא באמת ילדה, סתם החליטו להראות לו את התינוקת בבטן שהוא בטוח כבר ראה לפני האח הגדול, ודי ברור שסתם עשו את זה כדי ליצור קטע כאילו מרגש... אשר ידע טוב מאוד שאישתו אמורה ללדת בזמן שהוא בתוכנית והוא בכל זאת החליט לבוא, זה לא משהו מפתיע שקורה פתאום למישהו מהמשפחה שלו, זאת הייתה בחירה שלו לא להיות שם והוא צריך להתמודד איתה, מעבר לעובדה שלידה זה דבר טוב ולא דבר רע, ככה שפחות נורא אם הוא לא ידע מה בדיוק קורה שם. זה לא הוגן שרק הוא מקבל הצצה לעולם שבחוץ, גם מיקי למשל ממש בכתה היום בגלל שהיא מתגעגעת לילדה שלה, אז צריכים להראות לה אותה בוידאו? כל הקטע זה שהם מנותקים מהעולם, גם אם היו מספרים לאשר שאישתו ילדה זה היה לא בסדר ולא הוגן (מילא לספר אבל בטח גם יראו לו אותה בוידאו ויעשו מזה סיפור), אבל עוד אפשר להבין איכשהו בגלל הקטע של הדת שהוא רוצה להתפלל וחשוב לו שזה יהיה בזמן הלידה... אבל מה שהראו לו היום היה ממש סתם, בכלל לא קרה לה כלום והיא אפילו לא הייתה בבית חולים לקראת לידה, אז לכבוד מה הוא מקבל הצצה?

יניבל1

New member
ויש לי שאלה

זה שהם מדברים עם ארז ואסי זה לא נחשב קשר לעולם החיצון? הרי ארז ואסי אלה לא דמויות אלמוניות שמזוהות אצל המתמודדים רק עם המשחק, אלא דמויות מאד מוכרות שהיוו חלק,מסויים, מהעולם שקדם לוילה? מה שאני בא להגיד פה שאיזשהיא חצי שיחה עם מישהו,אפילו אם זה קרוב משפחה או כל אחד אחר , ממילא לא משפיע על המשחק עצמו (זה לא כמו לספר להם שראש הממשלה נכנס לקומה או שיש מלחמה בלבנון , אתה מבין?)

131187מיכל

New member
אם כל כך חשוב לו להתפלל בזמן הלידה

שלא יבוא לתוכנית שמנתקת אותו מהעולם! הוא ידע בדיוק למה הוא נכנס, ועכשיו הם כאילו ייצאו חראות אם הם לא יודיעו לו על הלידה כי "הוא צריך להתפלל". הוא אפילו לא יודע מה התאריך המשוער של הלידה! אם הוא רוצה להתפלל בזמן הלידה- שיתפלל מרגע זה ועד התאריך האחרון ההגיוני ללידה. זה המשחק- והוא בכלל לא צריך להיות שם. (יש לי עוד הרבה מה להגיד עליו- אבל זה בנושא אחר
)

Fairywitch

New member
../images/Emo45.gifכ"כ סתומה שזה כואב../images/Emo6.gif

אפילו אבא שלה הבין על מה מדובר ומה הוא אמור לעשות- והיא? בלטה
היא הייתה צריכה להיות אחת הבנות ב"היפה והחנון" עם מנת המשכל הזאת
בעצם לא- זה ה-י-פ-ה והחנון, לא היו מקבלים אותה

qwertyng

New member
יש דיליי קטן מאוד!!

בדקתי עכשיו ואצלי יש דיליי של 15 שניות בין הטלוויזיה למחשב... אני לא מבין איך אנשים אומרים שיש 10-15 דקות.. ככה זה היה פעם שעברה גם 15 שניות ובדקתי והם לא קטעו את השידור באמצע או משו כזה.. מוזר...

lior12120

New member
ארז טל חוזר ואומר זה ערוץ 2

והוא בעצמו טעה בלשונו כשאמר התפוז לא נפל רחוק....לדעתי זה דורש התנצלות..לא יפה בכלל.

Come Alive

New member
ישששש ../images/Emo9.gif

יששששששש לא הצלחתי להצביע ביומיים האחרונים, כל הזמן זה שלח לי חזרה SMS- Service was not delivered and was not charged.. פחדתי שיעיפו את שיפרה, כי היא מותק והיא עושה עניין, את עינב, כי היא אחד האנשים היותר צבעוניים ומעניינים בוילה, ואת יוסי, שמצחיק דוגרי ונותן אחלה רייטינג
בוריס סתם משעמם כל מה שאנחנו יודעים עליו זה שהוא יותר גברי מאח שלו (שזה לא קשה לעשות), ושהוא מפליץ כל כך הרבה וחזק שהוא מרים את השמיכה תכף
מה אכפת לי שילך

למעלה