שירשור פרק - 3 - הדחה ב-21:00

BeN ShaDe

New member
בוריס? אני לא מאמין!

ככה זה שלא עושים שום דבר כדי להתבלט (היה צריך לקחת קצת מאחיו בקטע הזה).

idanoosh17

New member
האם קיבלנו הוכחה שההדחה שבוע שעבר הייתה....

מתוכננת? האם היה ידוע שבוריס יחזור לוילה? למה שבוע שעבר לא לקחו את בוריס לאולפן המודחים? למה לא השקיעון והרימו את האולפן? האם ידעו שהוא יחזור לויחלה אז הוא לא באמת מודח?... משהו שם מסריח, וזה לא הדג של אשר...!

miracle8dl

New member
בדיוקקק מה שבאתי לכתוב !!!!!

אחרי זה אני בטוחה שההדחה הייתה מתוכננת

כנראה זה משהו חדש שהם חשבו עליו

כדי שהתוכנית לא תגמר בהדחה וגמרנו. לשאול ולהתעניין מה חושב/ת המודח/ת.

idanoosh17

New member
התוכנית מתוכננת ומתוקתקת הרבה לפני

הכניסה של הדיירים!..... פתאום נזכרו לשים אולפן מיוחד? פתאום השבוע חשבו עליו?... נראה לי תמוה

roni93

New member
רק לי

רק לי נמאס שהבת של יוסי [שכחתי את שמה] כל הזמן בוכה שעושים משהו לאבא שלה, פשוט נמאס... זה כבר ממש מעצבן, כל פעם שמישהו מדבר עם אבא שלה היא בוכה:\

עינב אפילו יותר מכוערת כשהיא בוכה

כשהיא בוכה היא ממש נראית כמו חרא מהלך... יש לה את המבט הכי מטומטם שקיים בעולם.

iNEEDit25

New member
אחח בוריס בוריס

פשוט אידיוט. הבנאדם קיבל הזדמנות מדהימה, לחזור למשחק אחרי שהודח, ובמקום לנצל את ההזדמנות - פשוט ישב ושתק. לאן הוא חשב שהגיע, לקייטנה? וכמה הוא מעשן, הבחור, משהו מטורף. כל פעם שהוא במסך, הוא מעשן. מה זה זה? וגם כשהודיעו לו היום שהודח, הדיירים בבית נתנו לו חיבוק קצרצר וסלמאת, הם אשכרה לא שמים עליו (חוץ מליאון אולי). לא מבין למה הוא נבחר מלכתחילה, ממש לא מובן.

Come Alive

New member
גם ליאון לא שם עליו

לא ראית קודם אותם בחדר האח הגדול? טוב שיש להם דיבור בכלל גרים באותו בית ועדיין, לא מדברים מילה זה עם זה כמעט

היה צפוי

הייתי מעדיפה ששפרה תלך אבל נו טוב.. עוד קצת.. העיקר שיוסי ועינב נשארו, אני פשוט מתה על יוסי! הוא ענק! ראיתם לפני שבוריס יצא אז הוא אמר- אתם יכולים לקחת את הסיגריות אז יוסי ישר- איפה הם?? ובוריס הלך להראות לו איפה.. חחח מלך היוסי הזה! לא ידעתי שהוא טריפולטאי איזה קטע הייתי בטוחה מרוקאי..

למעלה