שירשור שאלות

מי יודח ביום ראשון ../images/Emo35.gif../images/Emo98.gif

מיקי לוין
רנין בולוס
עינב בובליל
אשר סימוני
ערן זילברמן
איתי זיו
ג'ני טוקרב
נעמה פרידמן
יוסי בובליל
בוריס שניי...
צבר גדיש
שי שטרית
לאון שניי...
שפרה קורנפלד
קרן חסיס
ונסה אלוש ניתן לבחור מתמודד אחד בלבד
מעל 150 תמונות של האח הגדול העלתי עכשיו לאתר האח הגדול - http://big-brother.alkadr.com

Ping Poong

New member
מישהו פה ראה "האח הגדול" של מדינה אחרת?

כרגע באח הגדול אצלנו די משעמם כזה.. כבר שבוע בערך הם בבית ולא קרה משהו מעניין כ"כ.. נתנו להם מיטות נוחות, אוכל רב, סיגריות וכו' .. האם גם באח הגדול אצל מדינות אחרות זה ככה בהתחלה? שבשבוע הראשון הכל שקט, משעמם והם מסתדרים טוב? ומה קרה בתוכנית במדינות אחרות? איזה משימות למשל ההפקה נתנה? וההפקה גרמה לסיכסוך של המתמודדים? גרמה לריבים? אם מישהו שראה את האח הגדול של המדינה אחרת ויוכל לספר קצת מה קרה שם במהלך התוכנית, בכלליות כזה.. איזה דברים ההפקה עשתה, לא דברים שקרו אצל המתמודדים.. אלא דברים שההפקה עשתה כדי שהתוכנית תהיה יותר מעניינת..

ny22

New member
מנהל
מספר שאלות על התוכנית..

(חלק שאלתי בשירשור הפרק הראשון, אבל אל ענו לי עליהן) 1. מה תפקיד שרשראות המפתח? למה הן עליהן כל הזמן? 2. זה ידוע שהם לא יכולים לצאת מהוילה, אז איך הם מקבלים אוכל? או זורקים את הזבל וכו'? (פעולות שמצריכות יציאה מהבית). 3. נכון שהבריכה נמצאת ממש צמוד להיכן שארז טל ואסי עזר מנחים, איך הם לא שומעים את מה שקורה כשהם מנחים? הרי גלי הקול אמורים להגיע גם לשמה... 4. איך מגיעים אליהם כל הדברים? כמו המזוזות למשל? 5. מה הם יעשו בסוכות נניח? הרי מי שדתי מאמין (בבנים) חייב לאכול ולישון בסוכה. אז יתנו להם לבנות סוכה? (אם כן, איך יצלמו שם?). 6. כפי שכבר שאלו, מה יקרה ביום כיפור? ואפילו הייתי מוסיף - בראש השנה. למה עשו את התוכנית דווקא בתקופה הזאת שיש חגים? זהו לביתיים, תודה!

ליאתס20

New member
תשובות

1. שרשראות המפתח הם צורה יפה יותר למיקרופון שעליהם, ככה אנחנו שומעים אותם 2. יש להם חדר שירות שהם נכנסים אליו דרך הדירה ובו הם מקבלים דברים מההפקה שיכולה להיכנס גם לחדר הזה מהצד החיצוני, ככה לוקחים את הזבל ומביאים להם את הכל. 3. הצד של הבריכה הוא הצד החיצוני של הבית , והצד של הסלון הוא הצד הפנימי , חוץ מזה שהכל אטום לקול בתוך הבית ככה שכשיש אירוע בחוץ הם לא שומעים. בקשר לחגים אני ממש לא יודעת אני מניחה שזמן יגיד מה הם יעשו... מי יודע אם אשר יישאר עד אז ואז אני מניחה שזה לא כזה קריטי...

ny22

New member
מנהל
בקשר ל-2...

ככה שבעיקרון הם לא פוגשים אחד את שני (המתמודדים את ההפקה)? ואיך הם קובעים איך לחלק את התקציב?

ליאתס20

New member
תגובה

כן. בקשר לתקציב.. השבוע ניתנו לכל אחד מהמתמודדים 32 ש"ח לקנות מצרכים לבית. נתנו להם שעה לעשות רשימת קניות לפי רשימה שניתנה מההפקה אז הם ישבו ועשו את הקניות לפי התקציב שלהם

BBB13

New member
באח הגדול של חו"ל זה רק צעירים קודם כל

ויש שם זיונים וערומות כל הזמן

BBB13

New member
אה ושכחתי שבוחרים לשם רק כוסיות, לא כמו בארץ

נועה1984

New member
עכשיו שמתי לב למשהו לגביך

כל הזמן רק "חפירות" "חפירות" "חפירות" והמבין יבין..

apoptosis

New member
שטויות

ממש לא רק צעירים. ממש לא רק זיונים. ממש לא רק ערומות. הרעיון של התוכנית הוא הניסוי החברתי - איך תתמודד עם עצמך ועם קבוצה כאשר כל הצעדים שלך נצפים ונשלטים ע"י האח הגדול. כל החסרי חיים בארץ ראו קליפים שמתמצתים קצת עירום של עונה שלמה ממדינות אחרות והחליטו שBB זה בשביל לראות ציצים. אז בבקשה - תמצאו חיים ותפסיקו לבהות בטלויזיה בתקווה שמישהי תתקלח.

Saladin

New member
אתה מתבלבל עם התכנית של פלייבוי.

לפלייבוי היתה תכנית של 7 אנשים בבית אחד שכל הזמן מזדיינים. יא מלעון.

משהו ששאלתי ונבלע...

אם אין להם שעון..איך אשר יודע לשמור על מס' השעות של בשר חלב? ומה הקטע של השתול? מה התפקיד שלו?

JoNy Boi

New member
הוא גם קילל פה ושם, שרמוטה וכאלה..

בנוסף לזה שהוא אמר שנמאס לו להיות נשוי והוא רוצה להתחיל כבר עם בחורות =0

למעלה