שירשור שאלות

למה ההפקה אסרה לקיים בריתות?

מראש חשבתי שזה מאוד הגיוני וטבעי שיהיו שם בריתות. כמו בהישרדות. מה ההיגיון לאסור על זה??? חוץ מזה, זה לא נשמע כזה קשה לקיים בריתות בסתר. כמה כבר ההפקה יכולה לשלוט על המתמודדים?

omer719

New member
אולי המטרה היא שההחלטה שלהם תיהיה ע"פ מה שהם

חושבים, ולא ע"פ מה שהברית החליטה, ככה לקהל תיהיה יותר מעורבות בתוכנית, כי אם לא הם יוכלו לשים שניים שהם רוצים שיעפו כול הזמן ואז אנחנו רק נבחר להם אחד שיעוף... אני לא בטוח בזה, לא הסבירו את זה בשום מקום, ובאמריקאית מותר להם להחליט איך שהם רוצים...

oneboy1

New member
הפרעות אכילה

איך יכול להיות, שכולם שם סגורים בבית, חלק גדול מהדיבורים הוא על אוכל, כולם לא מפסיקים לאכול, פעילות גופנית אי אפשר לעשות שם ממש, וחלק מהבנות מאוד-רזות? ...... יש מצב להקאות שם?

aviad99

New member
screencapture מהמצלמות

שלום לכולם, האם מישהו\י הצליח\ה לעשות לכידת מסך מהמצלמות באינטרנט? ניסיתי את SNAG IT וזה לוכד לי מסך שחור.

Come Alive

New member
אולי בתוכנה זה לא עובד,

אבל אצלי גם בלי תוכנה זה עובד.. בכפתור Print Screen.. אבל נראה לי שאני יודעת למה זה לא עובד. תעשה את הצעדים הבאים- כנס לwindows media player שלך, לחץ (לפי שפת הממשק, כמובן) לאפשרויות/options, ואז על לשונית Performance/ביצועים, שם למטה, בVideo Acceleration/האצת וידאו- תלחץ "advanced"/"מתקדם", ושם- תוריד את סימון ה-V מ"use overlays"/"השתמש בשכבות על", תלחץ אישור, אישור, תצא מהwindows media player, ואתה יכול לצלם את המסך

אני צריך בדחיפות הגדרות של PROXY

יש לי ביג טוק והמכשיר הוא נוקיה 5310 דור 2.75 מיובא ולכן צריך להזין הגדרות ידנית אשמח אם אתה תוכל לסייע.

יניבל1

New member
שאלה של פראנויד מצוי

האם יש דרך לבדוק אם מספר האסאמאסים שהמועמדים להדחה יקבלו באמת אמיתים? האם יש דרך כלשהיא לראות נתונים אמיתים (אולי דרך חברת פלאפון או משרד התקשורת) כי אם לא אז לכו תדעו אם קשת לא מפברקים מספרי קולות כדי להשאיר את המועמדים שנראים להם אטרקטיבים יותר

ליאתס20

New member
נו מה...

טוב מה הקטע של חצי שעה שקט בערוץ 20... דווקא בדברים המעניינים של אחרי ההכרזה.. איזה באסה איתם , תחזירו את השידור מפגרים..

לפעמים עדיף לראות דרך האתר של קשת...

למה?... כי... שם יש 3 מצלמות יותר.. ויש דברים שלא תמיד מראים בטלויזיה שמראים שמה.

למעלה