שירשור שאלות

Boy Interrupted

New member
שאלה <>

יש לי yes ואני רוצה לצפות באח הגדול. באיזה ערוץ אני יכול לראות? תודה ^_^

omer719

New member
ההדחה מחר אני חושב.

היום יראו את החלקים המעניינים מהוילה

תיור

New member
לא ברור לי מה זה התוכנית הזו

אשמח להסברים. ממה שהבנתי ש15 אנשים סגורים בוילה אחת, אין שום קשר חיצוני, אין טלויזיות, אינטרנט, טלפונים. ונו מה הלאה? מדיחים אנשים? על סמך מה ההדחות? אשמח אם תסבירו לי...

omer719

New member
ברוך הבא! +הסבר

ההדחות הן ע"פ מי הם היו רוצים שיעזוב, הם אומרים 2 אנשים שהם רוצים שיעזבו ע"פ כמה כיף להם איתם בבית, או ע"פ מי שמעצבן אותם וה- 2 עולים להדחת הקהל, והקהל בוחר אחד מהם והוא מודח. בנוסף יהיו גם משימות, וכול מיני טוויסטים במשחק כמו הכספת למשל.

אני אסביר!

אכן, 15 אנשים שלא מוכרים אחד לשני, נכנסים לווילילה ריקה(שהיא בעצם בלי כלום) מנותקים מהעולם. אפשר תמיד לעקוב אחריהם, 24 שעות ביממה, באמצעות האינטרנט, ערוץ 20 בהוט, ובפלאפון. התוכנית בודקת איך מסתדרים אנשים חברתית.. כל מתמודד בוחר את מי להדיח, לפי רצונו, ואסורה התיעצות עם הדיירים האחרים. 2 מעומדים להדחה- הקהל מצביע. אמור להיות להם משימה מחר..אין לי מושג מה.

ShukyD

New member
אולי כי היה רק פרק אחד?

וכולם מתייחסים לשידור החי בתור פרקים שמשהו אמור לקרות כל רגע..

omer719

New member
../images/Emo45.gif גם לדעתי זאת הסיבה.

בנתיים היו רק 2 פרקים. חשיפת מתמודדים - 30% רייטינג. פרק ראשון - 29.2% רייטינג. נחכה לפרק של היום ונראה לאן זה ממריא או שלאXD

shaharc0

New member
שאלה - גם בארצות אחרות זה ככה?

גם בארצות אחרות המתמודדים בבית מעלים להדחה? והאם בארצות אחרות יש יותר שליטה של הצופים בבית במה הם רואים במצלמות? אם כן, מה ניתן לצופים שלא ניתן פה?

shy6

New member
אז ככה

יש שתי אפשרויות הדחה. או שהמתמודדים מדיחים ואומרים את המילה האחרונה. או שכמו אצלנו, הם מציעים 2 מתמודדים להדחה שמתוכם יעוף אחד לפי החלטת הצופים. במדינות אחרות אין צנזורה, מראים שם סקס ופעם גם ראו מישהי מגלחת את שיער הערווה שלה.

shaharc0

New member
אוקיי אבל השאלה השניה הייתה יותר -

האם הם יכולים נגיד לראות שיחה של אנשים בלי שיחליפו להם למשהו אחר? או לראות 24 שעות רק את המתמודד האהוב עליהם?

Saladin

New member
זה לא נקרא בלי צנזורה.

לא הראו איברים אינטימיים. הצנזורה היא טבעית - האנשים לא רוצים שיראו את האיברים האינטימיים שלהם. איזה מלעונה ההיא שגילחה לעצמה את שיער הערווה, עשתה את זה בישיבה על הברכיים. בטח כאבו לה הברכיים רצח.

shy6

New member
הצנזורה היא של המתמודדים

לא של ההפקה. ואם תחפש ביו טיוב גם תראה לא מעט איברים אינטימיים.

Ping Poong

New member
מה הכוונה שהגבילו להם את השימוש בחשמל?

מה בדיוק הודיעו להם? מתי הם יוכלו להשתמש בחשמל ומתי לא? אפשר הסבר בקשה?

omer719

New member
לא שמעתי על זה../images/Emo4.gif

לא ידוע לי שום דבר על זה, אשמח אם מישהו ששמע יסביר לנו.

מורני 555

New member
מה עושים?

האח הגדול בlive נתקע לי כל 2 דקות ומתחיל לטעון מחדש. אי אפשר לראות כך. זה משגעעעעעעע אוףףףףףףףף מה עושים? כל 2 דקות זה נתקע עזרו לי זה לא עומס כי זה ככה כל היום כל הזמן

למעלה