שירשור שאלות

jose29

New member
אם הייתם יכולים להיכנס לווילה מה הייתם עושים?

התחלתי להשתעשע בזה ביני לבין עצמי, ואז החלטתי להעלות את זה לפורום. אז יאללה שרשור, אם הייתם יכולים להיכנס לווילה מה הייתם עושים? אני הייתי רוצה להעמיד את וונסה במקום שתפסיק לאיים שם על כולם. חוץ מזה הייתי גם שמח לחשוף לכולם את הפרצוף האמיתי של מיקי. היא כלבה אמיתית וכולם חושבים שהיא ממי. תקנו אותי אם אני צודק :)

לא הבנתי!

צביקה זה הבעל של נעמה ועידן זה אב ילדיה? לא הבנתי.היא מתגעגעת לעידן ואז אומרת שצביקה אב מדהים.לא ברור.

אשר די לבכות

יא אפס, דוס בשקל. כל החיים הוא בוכה על אפליה ושאשכנזים דפקו אותו ושהוא לא מצליח למצוא דיסק של זמר מזרחי בחנות למרות שיש של אריק איינשטיין... העיקר שאתה הכי בסדר הא?!! יאללה שיחזור לדלל חבילות, קמצן עלוב ואגואיסטי. להעיף את הפרטיז

mejikal

New member
כמה כסף המשתתפים בתוכנית מקבלים???

אחד פה אמר שהם מקבלים כסף אבל לא אמר כמה, עשיתי חיפוש ולא מצאתי. מישהו יש מושג כמה כסף השחקנים מקבלים???? המון תודה מראש!!.....

omer719

New member
הם מקבלים על אובדן הכנסה.

בגלל שהם לא עובדים עכשיו תקופה, כי זה יכול להגיע ל- 3 חודשים אז מחזירים להם את זה, תלוי כמה זמן הם יישארו בוילה.

יניבל1

New member
לא נראה לי

זה אומר שהם יצתרכו לשלם על אנשים כמו שי או מיקי או יוסי , עשרות אלפים בחודש .

mejikal

New member
אבל זה לא שאין להם כסף

ערוץ 2 זה מסחטת כסף, גם אחרי שהם יתנו את המיליון הם ישארו מיליונרים פי כמה.

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifלפני כמה זמן היה כתוב ב"עסקים" של מעריב

שהם מקבלים סכום מסויים של כסף לפני הזמן שהם נמצאים בוילה ולא לפי המשכורת הרגילה שלהם, נגיד שתהיה הדחה כפולה ושי ועינב יעופו ביחד, הם יקבלו בדיוק את אותו הסכום.

AlexH26

New member
בספק אם הם מקבלים שקל אחד על התקופה הזו

זה ריאליטי ובשום ריאליטי, אפילו לא בכוכב נולד, לא משלמים למשתתפים. הם בחרו להשתתף מרצונם החופשי, הם מקבלים פרסום והכרה שזה מה שהם חיפשו.

SmeLLy Cat 1

New member
כן, אבל הם חיים מחוץ לבית ולא יכולים לעבוד

הם צריכים לשלם שכר דירה והוצאות חודשיות איכשהו..

יNOT

New member
זה הקטע האבסורד

איזה הוצאה חודשית כבר יש להם?! הם כרגע בווילה עם בריכה ,עם אוכל שהם לא משלמים עליו... אני מבין את הקטע שאומרים שכר דירה, כדי שלא יימצאו את עצמם ברחוב אבל מעבר לזה למה שייקבלו כסף בכלל? רק כתודה שבחרו להשתתף בתוכנית?

AlexH26

New member
מקבלים גרושים. תפרנים היו ותפרנים ישארו גם

אחרי שזה יגמר. כצפוי.

SmeLLy Cat 1

New member
זה לא שהם לא משלמים כי הם לא בבית

הם עדיין משלמים שכר דירה, ועדיין שאר האנשים (שותפים, משפחה וכו') צריכים להתקיים, בזמן שהמתמודדים משתזפים בבריכה. ועל זה בדיוק משלמים להם ולא שקל יותר. לא מתעשרים מזה, אל תדאג

יNOT

New member
מה הקשר "שאר האנשים" ו שותפים

הם לא עובדים?! אני מבין אם באחד המתתמודיים מדובר במשפחה שבאה מרקע סוציו-אקונומי קשה, או אם מדובר במשפחה חד הורית עם ילד, טיפול באדם מבוגר או נכה....אבל מעבר לזה, למה שיישלמו להם בכלל , מה הם כבר עושים, ואיך זה מבדיל אותם משחקנים בתשלום?

למעלה