שירשור שאלות

כי שהם שם חסרה משכורת אחת

נראה לי הגיוני לחלוטין שישלמו להם משהו שיכסה הוצאות (לא למטרות רווח). מה הילדים של נעמה יקבלו הנחה הגן בגלל שהיא שם? או חברת חשמל תוריד להם מהחשבון כי הם שם? וזה לא משנה איזו סוג של משפחה זו, עדיין חסרה משכורת אחת בבית. ורק לחד הוריות, נכים ומוגבלים יש קשיים כלכליים?

SmeLLy Cat 1

New member
../images/Emo45.gifמשלמים להם כי העולם ממשיך להתקיים

וזה שהם עזבו את הבית לתקופה לא אומר ששאר האנשים בבית פתאום מרוויחים יותר ויכולים לעמוד בהוצאות. אם בבית של מיקי היו הוצאות חודשיות של 10,000 שח, ולמיקי לא נכנסת שום משכורת, המשכורת של בעלה לא מספיקה כדי לשלם על ההוצאות הגדולות האלה והוא נדפק. וגם אם הם גרים לבד, הם צריכים לשלם הוצאות ואין להם כסף אם הם לא עובדים. למה כל כך קשה להבין את זה?

Confide In Adam

New member
בריאליטי כן משלמים למשתתפים.

בריאליטי האמריקאי (הישרדות ואמריקן איידול) משלמים עבור כל פרק שבו המתמודד משתתף, עד שהוא מודח. לגבי ריאליטי ישראלי אני לא בטוח, אבל בכוכב נולד כן משלמים למתמודדים.

AlexH26

New member
להזכיר לכולם: הזוכה בפרוויקט Y היה ..... ערבי

אז לענין רנין זה צפוי שתהיה מישהי מהמגזר הערבי. כמו שצפוי שיהיו כמה נשנשים ולסביות וכמה שמחפשות חתן וכמה שתופסים מעצמם דון ג'ואנים למרות שבחיים הם אפסים אחד אחד. זה טבעי לגמרי.

יNOT

New member
../images/Emo35.gif בלי שום קשר לזמן שהם שוהים בווילה

זה נשמע דיי מוזר...

BeN ShaDe

New member
אם אני הייתי בוילה...

הייתי פשוט כל היום מתייחס למצלמות , מדבר אל הקהל בבית דרך המצלמות ומשכנע אותם בדרך קומית להצביע לי. ברצינות.

קמבילי

New member
עזבי להיכנס, מספיק אם הייתי יכולה לצעוק מבחוץ

כמו שמישהו כאן סיפר שעשה. הייתי צועקת: רנין תיזהרי, מיקי שקרנית!! ג'ני תיזהרי, מיקי שקרנית!! יוסי, ספר מה מיקי הציעה לך במשימת הכספת!!

אתמול בלילה מישהו צעק מבחוץ

וונסה כ"כ התלהבה, היא אמרה "הלוואי ויכולתי לצאת אליהם, התגעגעתי לעולם" ואני חשבתי לעצמי הלוואי באמת והיית יוצאת אליהם ונשארת שם.

24 שעות 1

New member
להשאיר את נעמה-רק היא תחשוף את מיקי

חבר' ה יש להשאיר את נעמה קרן ונסה וכל שאר הקבוצה שעלתה על מיקי רק הם יחשפו אותה וידאגו שהיא תעוף והרמה תתחיל לעלות בלעדיה ממש פ'רחה ברמות

oritr69

New member
שתהן נישארות כי הקרבות ביניים הן התוכנית

ונסה או עינב כי ירצו לפרק את חבילת הבולבילים

יניבל1

New member
אגב זה ישמע מפתיע

אבל יש מצב ששי יהיו מועמד השבוע להדחה אני יודע שנרין,ג'ני ומיקי לא אוהבות אותו (אמרו לא פעם שלא כיף לדבר איתו) ומיקי גם רואה בו כמאיים עליה (הוא היחיד שדומיננטי כמוה) וגם כועסת עליו בגלל ניהול התקציב, אם שלושתם ישימו את השם שלו הוא יכול ליהות מועמד להדחה (3 זה הרבה קולות מסתבר) ותמיד יכולים לצוץ עוד שמות שיצביעו נגדו(אולי צבר?)

eli7r

New member
האמת הלוואי....

ונראה לי אתה צודק ביחוד עכשיו שיש בעיה עם התקציב

למעלה