שירשור שאלות

עמי 2222

New member
כמה שאלות

1. בת כמה מיקי באמת? היא נראית אמא של ג'ני. 2. האם היה בין שפרה לרנין משהו בחדר? כי כשהן יצאו מהחדר שפרה אמרה לכולם שיש לה משהו להודיע ושזה קרה והיה, ורנין אישרה זאת. למה היתה הכוונה? 3. לגבי נעמה, מי זה צביקה ומי זה עידן? מי זה באמת בעלה? לא מובן. מי הם שניהם? 4. מה עבר על איתי לפני התוכנית? דיברו שעבר עליו משהו. מה?

actress

New member
הייתי מריצה עם בובליל דאחקות ומתרחקת מהר

ממיקי וכל הערסווואתים שנמצאים שם

אמממ....

מחטיפה למי שצריך זורקת את וונסה לבריכה מורידה לערן את האף צוחקת עם בובליל מחבקת את לאון וקוראת תהילים ביחד עם עינב
ונהנית מכל פינה בוילה..................

AlexH26

New member
הייתי כותב סדרה קומית: משפחת הבובלינים ../images/Emo8.gif

אם הייתי בוילה.....אולי היה שם סדר.

נתחיל בבעיה הכי גדולה בוילה- רנין. לא ייתכן שכל שבת נחרבת בגללה ובגלל ה"תשומי" המוגזם שלה. מצד אחד מציגה את עצמה כאינטליגנטית, משפחה אריסטוקרטית, למדה בלונדון, רוצה דו קיום ותרבותית ומצד שני, כל שישי עושה סרטים.... אף אחד לא ביקש ממנה להגיד את הברכות ולומר "אמן". שבי בשקט, תכבדי את התרבות ואת מי שחי איתך בבית ואולי אפילו תהני מזה.... מעבר לזה, אין לתאר את חוסר עמוד השדרה של יושבי הוילה, פתאום כולם נגד קידוש ונגד הדת....ממש כל הכבוד! מוותרים על ערכים ועל מי שהם בשביל הערבייה....יופי.... אם כולנו נתרפס בפניה / בפניהם כל הזמן.... אולי כשתצאו מהוילה, תגלו שגם החזרנו את ירושלים ( שפרה ) ת"א ( שי-מה יהיה עם העסק? ) והרצליה פיתוח (קרן - איפה תקני דולצ'ה?).... דבר שני, הייתי מכניסה רופא שיניים לוילה: ערן וקרן צריכים דחוף טיפול יישור מסיבי (ערן) וצמצום רווחים (קרן). את נעמה הייתי משאירה כל היום במטבח- אין לי בעיה שתבשל בשבילי.... לאון- צוות ההוואי ובידור של הבית. לוונסה- הייתי סותמת את הפה אחת ולתמיד!!! די עם המבטא, את לא בפריז, כולה מרוקאית עם משפחה באשדוד..... שי.....היה עובר אצלי סדרת חינוך ודבר ראשון הייתי מלמדת אותו להפסיק לחפור.... איתי- "יודע הכל על הכל" ובעצם לא מפסיק לדבר שטויות כל היום !!!! אין לי כוח אליו מהיום הראשון כבר.... צבר- אנחנו לא בבימ"ש מחוזי כאן....כזה מ-ש-ע-מ-ם....אלהים שיציל אותנו מהשעמומון הזה.... כל בוקר הייתי מתחילה עם איזה צעקה טובה על יוסי במבטא טריפוליטאי עצבני "בוקר טוב כפרה, רוצה קפה"? הבן אדם היחיד שם ששווה שישאר והלוואי גם יקח את המליון עם הבת המתוקה הזאת שלו..... על דבר אחד הייתי מתבאסת בוילה- לא הביאו אף חתיך אמיתי שיעשה קצת בלאגן .....

no nick 1989

New member
מה הייתי עושה?

קודם כל הייתי מורידה את ערן מהעץ עליו הוא טיפס וכל פעם שהוא היה יורד על לאון הייתי יורדת עליו בחזרה. והייתי תופסת את רנין לשיחה רצינית ואומרת לה שתפסיק לקחת הכל כל כך קשה ולשחק אותה קורבן-כי היא לא! אז דיי

למעלה