שרשור ההופעה!*|

בָלבָל

New member
ההופעה-תל אביב 2007!!!

אני משלבת את הדברים שחבר שלי אומר על ההופעה מאחר והוא המעריץ הגדול של הלהקה עוד משנות ה90 דייב היה ממש חמוד ונתן הרגשה טובה לקהל. הוא דיבר על הפשלה מלפני שנתיים ושהם הבטיחו לחזור וחזרו... ואנחנו סלחנו לו לגמרי
קצת חבל שלא שמעו מספיק את הגיטרה של דייב (איפה שאנחנו עמדנו) היה ממש חם מידיי... ממש ממש... לא משנה איפה עמדת האכוהול היה יקר בצורה מחרידה... (וודקה+לימונדה ב42 שקל..) וגם לא בטוח שהיה שם וודקה באמת... המסך וידיאו היה לא ממש יעיל... כל הזמן התמקדו באדם אחד... זה היה ממש מעצבן. לא יכלו להראות נגיד חצי במה, את כל הבמה אבל מקרוב. או שמראים אדם אחד מקרוב או את כל הבמה מרחוק מאוד. היה סט מיוחד! הוסיפו שירים מyouthanasia (לעומת הסטליסט שהעלו פה מלפני שבועיים) היה a tout le monde ו-reckoning day הם עשו את peace sells ובאמצע ניגנו את machanix (כנראה לא סגורים על זה.... או שיר אחר מהאלבום הראשון) ואז חזרו לpeace. היה ממש כיף. אני אישית לא מכירה כמעט שירים של הלהקה... ובכל זאת נהנתי מאוד... חבר שלי ממש ממש נהנה... אני חייבת לציין שהקהל (לדעתי בלבד) היה דיי מעפן. לא הכיר שירים... לא הרגשתי התלהבות כמו שאני מכירה מהופעות אחרות שהייתי בהן (של להקות אחרות). אבל אולי זה היה רק בגלל החום המאוד מאוד כבד... בסוף ערכו "טקס" זריקת מפרטים, מקלות וסרטי זיעה של דייב... הלכנו הבית מזיעים ומרוצים!

shybs

New member
Priceless!

בירה אחרי הההופעה - 10 ש"ח דלק לשם ובחזרה - 50 ש"ח מסך פלאפון שזקוק לתיקון - בערך 100 ש"ח זוג משקפיים שבורות לגמרי - 600 ש"ח פוגו symphony of destruction : PRICELESS!!!

NoKi2sh

New member
מקניקס..^_^ אכן! והיה מדהים!

חולקת עליך- הקהל היה מדהים, נינוח, משתתף בשירה ומעודד בלי הפסקה בכלל, אנרגיות טובות מאוד, לפחות איפה שאני עמדתי. וואו, אני *כל כך* צרודה, צרחתי את השירים, קיפצתי כמו אנלאיודעתמה. מחר אעלה סירטונים! חזרתי עם כרטיס חתום, ומפרט^_^ היה נהדר, פרייסלס כפי שאמרו לפני, שווה כל שקל וכל נשימה.

זונע

New member
4א#$@%@#@#%^#@%^@#%^@#%

אוקיי הייתי שורה ראשונה באמצע עד take no prisoners שזה אומר מ-7 וחצי עד 23:00 בערך... התעלפתי פעם אחת באמצע בין בצפר-למגהדת'(אגב, בצפר היו פאקינג סוסים!!!!!!!! איזה סאונד ואיזה סולן מטורף!!!!!!), ואז המאבטח רצה להוציא אותי...אבל חשבתי כאילו...זין באתי לראות את מגהדת' ובאתי מוקדם בשביל שורה ראשונה... אז סבבה איכשהו הצלחתי לשרוד, הייתי בלי צלע שמאלית ובלי יד ימין והרגליים שלי היו באוויר כי לא היה לי מקום... ואז אמרתי כבר...יאללה אני לא נהנה מההופעה! אז זה חרא ואז הוציאו אותי איכשהו והלכתי פשוט לעמוד בשורה הראשונה בצד...היה מקום להדבאנגים חופשי והיה סבבה קיצר...בצפר תותחים, מגהדת' תותחים בטירוף, הייתי שורה ראשונה בפאקינג מגהדת'... ודייב מלך.

recoil

New member
חחח אחי איך כאב לי עליך

ראיתי אותך אשכרה נמחץ ומאבד לאט לאט את הרוח חיים

זונע

New member
תאמין לי אתה

הבן אדם הכי מלך בעולם...שום דבר לא הזיז לך
אבל מתישהו כבר היד שלך ויד של עוד מישהו לא מזוהה הייתה על היד שלי...והיא נמחצה לגמרי. אז בשלב הזה כבר יצאתי... נראלי אתה היחיד מכולנו שנשאר בשורה הראשונה
כולם יצאו פשוט באיזשהו שלב

JumpInTheFire

New member
כששמעתי ששלומי ונדב יצאו משם הבנתי שאף אחד

לא נשאר בשורה הראשונה

NoKi2sh

New member
לידי!

הייתי בצד מההתחלה. ממש ליד המעבר למאחורי הקלעים. קיפצתי לי בכיף, ראיתי הכל(עדיין שורה ראשונה) לא נחנקתי ולא כלום. היה נ-ה-ד-ר! מחר סירטונים ותמוניות באיכות כמה שיותר טובה, בינתיים משהו קטנטן(ראשונה שמעלה תמונות?
) -תסתפקו בקקי איכות וריצודים.... ^_^ אליס.

NoKi2sh

New member
עוד תמונה באיכות זוועתית..

וסרטון מרצד למדי מהפלאפון שבוקשי שרד את התופת(אוחחח היה שווה כל כך....) של À Tout Le Monde .... מי שצרוח רוב הזמן מאחורה את המילים בזיופבכיף זו אני, ושימו לב למאבטחים שגוררים אנשים שכנראה.. האממ.. נהנו קצת יותר מידי(ואוו הם היו אלימים למדיי.) החוצה. תסלחו על האיכות נכון?- מבטיחה שמחר אעלה דברים טובים ממצלמת אמת^^ אוחח... *איזה יופי!!!!!!* עמדתי שם נפעמת, אני חושבת שבחיים לא נהניתי ככה משום הופעה, והייתי בדיי הרבה הופעות. אין עליהם. *דיייייב!!!!!!!!!!* והמפרט *מזילה ריר* והכרטיס עם החתימה *נוזלת לשלולית ורדרדה על הרצפה*

NoKi2sh

New member
כמה שגיאות כתיב...

סגיעוט קטיוו. *שבקושי *מי שצורחת(ולא צרוח...O_O) *וואו. -היה חשוב לי לתקן!-וזו אחלה שיטה לדחוף עוד תמוניות קטנות, באמת שאני חייבת משהו שמצלם קצת יותר טוב... זה מה יש בינתיים הא? זזתי להתקלח. היה חלום פשוט. לא קולטת בכלל...

NoKi2sh

New member
ולשם השוואה-היום ולפני שנתיים.

כרטיסים ומפרטים^_^

NoKi2sh

New member
../images/Emo107.gif../images/Emo68.gif../images/Emo2.gif../images/Emo8.gif

LOOL-------> זו כלבה! אני ילדה תמימה לחלוטין! *מבט תמים של גוטיק לוליטה חמודה כזו*
אני עדיין אפופה באווירה, מקווה שימשך כמה שיותר... בכלל לא בא לי לישון-למרות שמחר עובדה ב7בבוקר, אני כולי עוד מתלהבת, האנדרנלין עוד לא יצא, לא שרתי מספיק, לא קפצתי מספיק(טוב כן, הרגליים שלי מתות) MEGADETH!!!!!!!!!!!!!

NoKi2sh

New member
תמונות איכותיות יותר

מעלה את הסרטונים... ~מטאליסטית ברת מזל בדרכה להופעה של החיים.... *אושר*

NoKi2sh

New member
דייבוס2

~מגהדת' הוכיחו את עצמם כענקי המטאל, הכי אדירים שיש! היידד! ומקווה מאוד שיגיעו שוב..

NoKi2sh

New member
~^_^~

בגדול^_^ איפה כל אלו עם המצלמות והפונים בשורה ראשונה שניה ושלישית!?!??! תעלו תמונות!!!

למעלה