שרשור ההופעה!*|

GoneWithTheSin

New member
לא, אבל ככה מתנהג הקהל בהופעות מטאל בישראל.

וצריך להיות מודעים לזה שרק הבנים החזקים שורדים בשורות הראשונות

maog

New member
לא נכון ../images/Emo3.gif חברה שלי שרדה בשורה הראשונה

במשך כל ההופעה

GoneWithTheSin

New member
גם חברה שלי שרדה בשורות הראשונות,

זה היה ממש הישרדות שם, לפי מה שהיא מספרת..

recoil

New member
זה לא היה "הישרדות" אל תגזימי.

היה קשה וכואב .. אבל ברמה נסבלת, ילדה רזה וקטנה זה מקרה יוצא דופן. וד"א, אני לא מתנשא .. אני פשוט כותב ככה לא שולט בעצמי מצטער

NYMets Man

New member
גם לא

גם אנשים חזקים וגבוהים פירקו לעצמם את הצלעות והתעלפו שם

NYMets Man

New member
כי כמה הודעות למעלה...

היא יצאה מנקודת הנחה שרק ילדות 140 ס"מ נמעכות ולכן הן לא צריכות להיות שם... אז אמרתי לה שזה לא נכון

shobybloly

New member
היה היה הסיפור עם המכות?

ובסוף ההופעה ראיתי שוטרים נוהרים לאחורי הקלעים איפה שהלהקה, זה קשור?

M e n s R e a

New member
זה בטח הפאנקיסטים שהיו שם בחוץ

פשוט חלק מהבילוי שלהם זה לאכול מכות מהמשטרה. הם צריכים את זה.

אולי דיי עם המסקנות האלה?

שאלו אם יש שוטרים אז בא מישהו ואומר"זה בטח עוד פאקייסט , מגיע לו" זה כבר מעצבן, קודם תדעו מה קרה, אחר כך תחליטו מי זה ואם זה מגיע לו או לא לא סתם להגיד "בטח בלה בלה בלה"

...

נער בן 17 בערך יצא מהאנגר, והיה ליד הטנדר ההוא שהשומרים רצו שיתרחקו משם. כאב לו הגב והוא רצה לנוח והם דחפו אותו והוא אמר להם שלא צריך לדחוף ושיתנו לו ללכת בשלווה והזה וצעק עליהם ואז הם דחפו אותו והוא המשיך לקלל אז הם נכנסו בו לגמרי, הפרצוף שלו דימם והם הזימנו עוד לו משטרה, שיעצרו אותו. אבל למי אכפת?הם עושים עבודת קודש.=\

NYMets Man

New member
בוא נגיד את זה ככה

אחרי התעסקות קודש של שלוש שעות עם 5000 מתבגרים מעצבנים, אתה לא יכול לבקש מהם או לצפות מהם לגלות חמלה על חבר שלך. הוא היה צריך פשוט לסתום וללכת... כנראה אתם לא יודעים איך מתעסקים עם האנשים האלה

הוא לא חבר שלי

אין לי מושג מי זה, אני רק ראיתי מה קרה מהצד ואת חברים שלו מגנים עליו והייתי פשוט חייב לכתוב פה את זה=\ נורא כאב לי עליו. פסדר אולי הם היו קצת עצבנים ואני יכול להבין אותם שיצעקו עליו, גג שדיחפו אותו! אבל שאחד יחזיק לו את הידיים והשני ידפוק לו חתיכת אגרוף לפרצוף ויחנוק אותו זה לא |*טיפה* מוגזם? הם ממש פירקו אותו=\גם אם הוא היה נכנס למאחורי הלקעים שם איפה שדייב הם לא היו צריכים לעשות את זה. טוב שלא הרגו אותו.

recoil

New member
הרתעה.

תמיד יש איזה מתחכם אחד שמתעסק עם המשטרה. עלאק "כאב לו הגב אז הוא ביקש יפה ללכת לבד" ... אני מניאק אם הוא לא צעק להם משהו בסגנון "עזבו אותי בשקט", אם הוא לא היה חבר שלך היית שם זין? לא. תמיד יש יוצאי דופן שתצריך להשתמש בהם כקורבן לעזזאל, שהשאר ילמדו מה זה סדר.

EdEn167

New member
צערי עכשיו גיליתי את הפורום!!

היייתי בהופעה וזאת הייתה הופעה מטורפת והיה כיף!!!!!!!!!!!!!!!!! אם אתם זוכרים משכו 2 בנות מהקהל בערך בהתחלה חחח זאת אני וחברה שלי!!!! חזרתי פצועה קשות אבל היה כיף!!! אני רוצה שוב!!! אני ישמח אם תמשיכו לדבבר איתי על ההופעה יש לי הרבה סרטונים ותמונות!!! מי שרוצה יקבל בשמחה!!(אם אין לו) :)

למעלה