שרשור הודעות לשחקנים

Aviad1987

New member
../images/Emo41.gif שרשור הודעות לשחקנים ../images/Emo41.gif

שרשרו לכאן כל הודעה שמיועדת לאחד השחקנים. הודעות שלא ישורשרו לכאן החל מעכשיו ימחקו

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifהמממ...../images/Emo41.gif

לא המנהל אמור לכתוב את זה
וואטאבר.. אז הנה: אלמה המושלמת
אני מזה חולה עליך! את משחקת נורא טוב ונראה לי שאת התגלית החדשה של השנה-וגם הטובה של השנה! בייוש! אדם הכוסון
אתה בנאדם פגז! בסרט אתה לא הכי מוערץ אבל במציאות אתה פשוט כפרה! חיימטובים! ליעלוש החמודה
את משחקת אותה נורא רצינית בסדרה! את מאוד מאוד מתוקה ונחמדה וגם כאן בפורום! שתמשיכי להיות החברה הטובה של כולם, הילה! ליונתן החתיך אחולשילינג
בסדרה אתה פשוט חוליגן אבל לאחרונה אתה מרגש ושופך את הלב...! פה בפורום אתה חתיך מגנוב חבלז מזמז! יאללה להית'...! לשרון הנחמדה
בסדרה את פשוט מכניסה טוב לכל מי שבדרך! חבל שאת חננה מעופפת... במציאות את מזה נחמדה ודופקת נוכחות! גם גור מורד דופק נוכחות! לגור החכם
אתה הכי חכם בסדרה ובמציאות! הלוואי עליי! חולה עליך את גם נשמה מאוד מאוד! C-Ya! לרועי הבונבון
לידיעתך, אתה הכי מוערץ! בדקתי בסקר השחקן האהוב ואתה יצאת! אתה פשוט בונבון! אתה משחק מדליק אבל אתה גם רגיש ופותח ת'לב כשצריך! אז יאללה נתראה! למיכאלה היפה
את מאוד יפה לדעתי! בגלל ההתנהגות הדוחה שלך בסדרה אנשים מערבים בין הסדרה והמציאות ושונאים אותך! למרות שלא פגשתי אותך במציאות, את נראית לי מאוד חמודה! ולכל השאר
חולה עליכם מושלמים שלי! גמני הייתי רוצה להופיע בסדרה! המממ..זה המכתב ה'קצר' שלי (עאלק)...ביי

לאלמה כנסי בבקשה

שלום אלמה אני מתה עליךך את פשוט גדוללה איך שאת משחקתת ואני רוצה לדבר איתךך פליזז כנסיי לאיסי שלי 349472203 מתה עליךך

לספירושש המאמי כנסי פליזז

שלום ספיר קוראים לי ליהי ואני פשוט מתה עליךך איך שאת משחקת וזהה אני פשוט מתה עליךךך כנסי לאיסי שלי מתה לדבר איתך 349472203 מתה עליךךךךך

AvIa4EvEr

New member
וואי רועי

אני חולה עליך!! שיו היית מהמם היום בפרק!!!!!!!! אין אין אתה כזה מדהים! תגיד, לא היה לך קשה לשחק סצינה שבה אחיך הגדול ,כביכול, יורד עליך ומתייחס אליך בקרירות??? לוב יו

למעלה