שרשור הודעות לשחקנים

NoTy HoTTy

New member
וואי אתם מדהימים...

אתם מגיבים להכל אתם עונים לכל מה ששואלים אותכם, אתם מבקשים סליחה כשאתם לא עונים למישהו... אתם מדהימים!! אף פעם לא שמעתי שחקן אומר למעריץ שהוא מצטער ועוד שואל אותו אם הוא סולחחח לו... איזו חמודה יוו....

ספיר מאמי !

את הכי יפה ומתוקה מכולם בסידרה (לא שיש לי משהו נגד האחרות) , שאלה לי אלייך ! הקטע של אתמול , עם העציץ , זה היה אמור להיות התאבדות ?! כי זה היה מהזה מפגר , חחחחחחחחח , חולה עלייך נשמה ! תחזירי לי תשובה !

לספיר המתוקה!

היי אני אלונה אני חדשה כאן אז אני מאוד מאוד מעריצה אותך פשוט המשאלה שלי לשפגוש אותך והאם את יכולה להגשים לי את החלום?!!! אני מממש מתחננת!!!!!!!.........
אני מחקה ממך תשובה בדואר אלקטרוני : [email protected] אוהבת חולה שרופה מתה אלונה!
אלונה
נשיקות ביי ביי

תודה רבה לכם!!

אממ הקטע עם העציץ לא היה אמור להיות נסיון התאבדות אלא תאונה..למרות שזה נראה מאוד כאילו ניסיתי להתאבד. ואלונה, אני בטוחה שפעם יארגנו איזשהו מפגש או משו כזה ואני אשמח לפגוש אותך..:))

לספיר המתוקה!

היי ספיר זאת שוב אלונה! ספירוש את יכולה אולי לתת לי את מספר הטלפון שלך כי אני מאוד מאוד רוצה לישמוע את הכול שלך במציאות! טוב ספירוש מאמי מחכה לתשובה שלך בדואר אלקטרוני ביי נשמה חולה אליך! [email protected]

ספיר!!! כנסי ../images/Emo26.gif

היי מה המצב? אני ניצן.. את שחקנית ממש טובה! דברי איתי.. יש לך איכשהו חוץ מהפורום שנוכל לדבר? ביי לבינתיים!!! |Bשיקה|

Sveta Okun

New member
לספירוש

היי ספיר אני מעריצה שלך!!!!ורציתי לישאוך אותך עים יש לך איי סיי קיו........עים את רוצה לדבר אז הינה המיספר שלי:336337608

Sveta Okun

New member
לספירוש

היי ספיר תשלחי לי הודעה לאיי סיי קיו הינה המיספר:336337608

Sveta Okun

New member
לכל השחקנים.....כנסו בבקשה

(השחקנים מראש גדול) ב'קשה אני חייבת להכיר אותם יותר ולא בפורום למה זה קשה רצחח ב'קשה מי שיכול שיכנס אליי ..!! הינה המיספר:336337608

Sveta Okun

New member
לספיר!!תעני לי!!

היי ספיר למה את לא עונה לי??אני מכקה כבר שבוע ואת לא עונה לי...!!!!!תעני לי בבקשה!!!!!(כתבתי לך בפרטי...!!!!)

../images/Emo99.gifאני לא מאמינה ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

אני לא מאמינה
אתם... אתם... אתם באמת פה
"כאילו, חומת ברלין
" (נחשו מאיפה הציטוט
) רק שתדעו, שראש גדול עולה על כל הסדרות שהיו אי פעם
כנסו לאייסי שלי 193731082
אני מתה על כל שחקן ושחקנית, לא בגלל הדמות, אלה בגלל מה שיש בתוכה. לדוגמא, קראתי לפני מס' ימים ראיון של אלמה בן-זאב ב-TIME OUT של YES והיא נראית לי בנאדם פשוט מקסים (במקרה זאת הייתה היא, אבל כולכם כאלה) _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ לא לשים
!
אני נוטה לשכוח שמות ברשימות האלה : שרון & אלמה & ספיר & אדם & יונתן & מיכאלה = הכי שווים שיש

mayailani

New member
אלמה - מהלי

איזה כיף לרשום לך דברים, איזה כייף שאני מעריצ האותך, איזה כייף שאנחנו חברות, אייזה כייףשאני מכירה אותך אישית כי את חברתי, ואני אוהבת אותך ואת ארלקינו הלוהט שלי חיחיחיחיחחיחחח בכל מרקה, זהו מאיה - תולעתT המעריצה הכי גדולה של החברה שלי מהלולה בן זאב

לספירו'ש-יעל

ספיר אני חולה עליך ואת ממש משחקת טוב.. יש לך קול ממש חמוד אז חברה של אלמה גם במציאות?

למעלה