שרשור הודעות לשחקנים

רועי טעותת...

היו קוראים לה בזמנם יעל ספקטור.. לא יעל קורן עכשיו שאמא שלי התחתנה קוראים לה יעל קורן אבל אבא שלך מכיר אותה בתור יעל ספקטור ואמא שלי אומרת לי שהיא מכירה גם את אמא שלך

ארבע שאלות לרועי החמוד..

1. אתה כזה בדרן גם במציאות?...?חח אני מקווה שכן.. 2.יש לך איסיקיו\מסנג'ר?...[אם אתה רוצה להביא לי שלח לי הודעה בפרטי] 3.ובן כמה אתה?.... 4.יש לך חברה בשם ענת קלמון?...? מקווה שתענה!!!

מורן 523

New member
לשרון!!!

אני חולה עלייך אני ממש אבל ממש מעריצה אותך!אני מתה לדבר איתך!פליז תחזירי לי הודעה מתה עלייך!!!חג שמח!!

ענת303

New member
רועי

רועי שתדע שאתה השחקן שאני אוהבת... אתה פשוט מדהים, וגם דיברת איתי בצ'אט... בבקשה תענה לי.. יש לי מלא שאלות לשאול אותך.. דבר ראשון.. מה הדבר הראשון שעשית כשחקן?

edenshkertzy

New member
כולם להכנס אלי לאיסיקיוו

(השחקנים מראש גדול) ב'קשה אני חייב להכיר אותם יותר ולא בפורום למה זה קשה רצחח ב'קשה מי שיכול שיכנס אליי ..!! 268140068

»Adidush«

New member
לספירוש'-----> שאלה

שאלתי גם את השאלה הזאת בפורום הכללי, וכמה ילדים ענו לי... (אז תודה לילדים שענו לי
, אבל אני שואלת שוב את ספיר, כי אני רוצה להיות בטוחה כי זה ממש נשמע הקול שלה...) אז למקרה שלא תראי את ההודעה או שאולי מחקו אותה אני ישאל שוב... את עושה קולות בשיר פתיחה
כי ממש ממש נשמע הקול שלך
עדי

גם אני חשבתי כך בהתחלה

אבל זאת שירה G, היא שרה קולות רקע לאבא שלה מיקי גבריאלוב , קטע הראפ מבצע רוי

לכל האנשים שפורום!!!!!!!!!../images/Emo140.gif

קודם כל רציתי לאחל לכולםםם חג שמח!!!!
וגם רציתי לשאול מי עכשיו מחובר לפורום? חח

idodo cohen

New member
לספיר דרמון

מה המצב? אני לא עידו (בעל המשתמש..), זאת בת דודה שלו. יש כמה פרקים שאת משחקת בגבעת ח"ן (שמה אני גרה...) אז מתי צילמת שם והאם יהיו עוד פרקים שצולמו בגבעת ח"ן. ומה את חושבת על המקום? נ.ב את שחקנית נהדרת ויש לך עיניים מדהימות!!!!!!!!!!

חחח תודה!!!

אממ צילמנו שם בקיץ... ואני כמעט בטוחה שישודרו עוד סצנות שצולמו בגבעת ח"ן..:), אהה וזה אחלה מקום!! מאוד יפה שם!

למעלה