שרשור היכרות

../images/Emo41.gifשרשור היכרות../images/Emo41.gif

לכבוד האנשים החדשים. לא חייבים למלא מה שלא רוצים
שם
רוצים להכנס לרשימת הקשר שלנו?
אוהבים יותר כשחם או קר?
גלידה או עוגיות?
יום או לילה?
עץ או פאלי? על אסקס:
מתי גיליתם שאתם אסקס?
בארון? מחוץ? לא מכירים בקיום ארונות?
למי סיפרתם ראשון?
התגובה המעצבנת ביותר שאנשים מגיבים לעניין
מה לדעתכם צריך להיות הצעד הבא שלנו כקבוצה?
משפט מחץ:

שלי

שם אדם לב ארי גיל 23 ICQ / מסנג'ר [email protected] רוצים להכנס לרשימת הקשר שלנו? אין לי בעיה להכנס אוהבים יותר כשחם או קר? חם גלידה או עוגיות? גלידה יום או לילה? יום עץ או פאלי? ? על אסקס: מתי גיליתם שאתם אסקס? אני לא
בארון? מחוץ? לא מכירים בקיום ארונות? למי סיפרתם ראשון? התגובה המעצבנת ביותר שאנשים מגיבים לעניין מה לדעתכם צריך להיות הצעד הבא שלנו כקבוצה? פשוט להיות חברים טובים
משפט מחץ: ידע יוביל להנאה?

אילי תענילי

מסנג'ר: [email protected]
רוצים להכנס לרשימת הקשר שלנו? כבר שם
אוהבים יותר כשחם או קר? חם
גלידה או עוגיות? עוגיות
יום או לילה? לילה
עץ או פאלי? מה שהימרתי עליו על אסקס:
מתי גיליתם שאתם אסקס? בגיל ההתבגרות, אבל השלמתי עם זה מאוחר יותר
בארון? מחוץ? לא מכירים בקיום ארונות? לא אוהבת ארונות, אבל בתוך אחד
למי סיפרתם ראשון? לא זוכרת, נדמה לי שלמישהו שלא כל כך קרוב אליי שמתעניין
התגובה המעצבנת ביותר שאנשים מגיבים לעניין: לא תדעי עד שתנסי, ואם ניסית, את צריכה לנסות עד שתמצאי את האדם הנכון
מה לדעתכם צריך להיות הצעד הבא שלנו כקבוצה? להמשיך עם העיתונות, ושהפורום יגדל
משפט מחץ: אכלת פלפל? שתה מיץ!

אמינימי

New member
גם אני פה

שם - נאור (די התלבטתי אם לכתוב את השם שלי או לא אבל אז הבנתי שזה לא ממש מעניין אותי מה אחרים חושבים עליי העיקר שטוב לי עם עצמי...) גיל - 30 ICQ / מסנג'ר - לא לכאן, מי שרוצה מוזמן לפנות במסר רוצים להכנס לרשימת הקשר שלנו? יכול להיות נחמד (למרות שאני די ביישן, אבל לא כולנו כאלה במידה מסוימת) אוהבים יותר כשחם או קר? חם גלידה או עוגיות? גלידה יום או לילה? יום ולילה עץ או פאלי? עץ על אסקס: אמממ... מתי גיליתם שאתם אסקס? עדיין לא סגור על עצמי (אם כי זה הכיוון) בארון? מחוץ? לא מכירים בקיום ארונות? ראו תשובה קודמת למי סיפרתם ראשון? לא ממש מדברים על זה... משפט מחץ: לא ממש משפט מחץ אלא יותר סיסמא לחיים "Make yourself a better person and know who you are before you try and know someone else and expect them to know you."

korpiklaani

New member
תכירו

שם: שרון
ICQ / מסנג'ר : אני מביא רק במסרים ..
רוצים להכנס לרשימת הקשר שלנו? בנתיים לא
אוהבים יותר כשחם או קר? קר
גלידה או עוגיות? גלידה
יום או לילה? לילהההה
עץ או פאלי? אני יודע.. מה שהימרתי עליו
על אסקס: יש בזה גם יתרונות - לא לשכוח!
מתי גיליתם שאתם אסקס? מתי שהוא בסביבות גיל 16 וזה התחזק מאז יותר ויותר
בארון? מחוץ? לא מכירים בקיום ארונות? לא בארון ולא מכיר בקיומו
למי סיפרתם ראשון? לידידה קרובה, להורים ולחבר טוב (בערך באותה תקופה זה התגלה לכל אלה)
התגובה המעצבנת ביותר שאנשים מגיבים לעניין: "תתבגר! לכולנו יש אותם צרכים!"
מה לדעתכם צריך להיות הצעד הבא שלנו כקבוצה? להתפרסם יותר ולהגיע לאינצקלופדיה ולתלות את המומחית לסקס מ- 20/20 ולהפוך אותה למייקל ג'קסון או משו ...
משפט מחץ: חייה ותן לחיות

LemonGirl

New member
חיחיחי

שם: ויקי גיל: 17 ICQ / מסנג'ר: [email protected]\347516355 רוצים להכנס לרשימת הקשר שלנו?: אין לי בעיה אוהבים יותר כשחם או קר?" קר קר קר! גלידה או עוגיות?: ההההכל ביחד חחח יום או לילה?: לילה עץ או פאלי?:עץ? על אסקס: מתי גיליתם שאתם אסקס?: בגדול תמיד ידעתי פשוט לא ידעתי שיש הגדרה לזה! בארון? מחוץ? לא מכירים בקיום ארונות?: בארון! למי סיפרתם ראשון?: רק לפורום הזה! חקל מהאנשים חושבים שאני לסביט חלק חושבים שפשוט לא התבגרתי מספיק שישחשבו מה שבא להם חיחי התגובה המעצבנת ביותר שאנשים מגיבים לעניין: רגע אז את לא עושה ביד?! מה לדעתכם צריך להיות הצעד הבא שלנו כקבוצה? : אין לי מושג משפט מחץ: כל מה שקורה קורה לטובה!

p019

New member
לא כל מה שאני, אבל נסתפק:

שם: כיוון שכולם כבר יודעים - נו טוב - רונית פוקס גיל: 31 ICQ / מסנג'ר: Email מספיק? [email protected] רוצים להכנס לרשימת הקשר שלנו? הגיע הזמן שתכניסי אותי, לא? אוהבים יותר כשחם או קר? קר ונמצאים תחת שמיחה חמה. גלידה או עוגיות? גלידה יום או לילה? יום - בעיקר בוקר. עץ או פאלי? לא יודעת מה הפרוש של המילה פאלי, אבל עצים זה תמיד דבר טוב, לא? על אסקס: אני כזו אבל זה לא מגדיר אותי. מתי גיליתם שאתם אסקס? תמיד ידעתי (זאת אומרת גיל ההתבגרות) בארון? מחוץ? לא מכירים בקיום ארונות? אין לי שום דבר נגד ארונות, אבל לא מוצאת סיבה להיכנס לאחד
למי סיפרתם ראשון? בצורה מעוותת כל שהיא - אפשר לומר כי למכית שלי בטירונות. האמת היא נתנה לי תשובה שאולי מרגיזה חלק מכם אבל היה בדיוק מה שהייתי צריכה לשמוע (כיוון שאז אפילו AVEN לא היה קיים) "כנראה עדין לא התבגרת - זה יגיע". איפשר לי להתעלם מהנושא לכמה שנים, והייתי צריכה אותם. התגובה המעצבנת ביותר שאנשים מגיבים לעניין: כנראה - לנשות לשדך לי מישהו. מה לדעתכם צריך להיות הצעד הבא שלנו כקבוצה? להמשיך לנסות להפוך את א-מיניות שמושג ידוע, ולהכיר אחד את השני יותר טוב. משפט מחץ: זה שא' גורר את ב' לא אומר שב' גורר את א'

טינגומי

New member
פאלי זה לא מילה גסה (ובעצם כן)

פאלי (בלי דגש בפ') סמל פאלי: איבר מין זכרי. פאלי (עם דגש) הצד של הציור בארץ (בחו"ל בדרך כלל יש פרצוף מפורסם) במטבע באנגלית "הדס" (מהמילה הד- ראש) כשהצד הנגדי הוא עץ באנגלית-טיילס (מהמילה טייל- זנב) הצד עם המספר.

gabriel1349

New member
פרטים..

* שם : סרגיי * גיל : 28 * ICQ / מסנג'ר - שיהיה אימייל - [email protected] * רוצים להכנס לרשימת הקשר שלנו? אפשרי * אוהבים יותר כשחם או קר? קר (בגלל זה לא מת על ארצנו) * גלידה או עוגיות? אפשר בשילוב?
* יום או לילה? לילה * עץ או פאלי? בדרך כלל אבחר את האפשרות האחרונה.. על אסקס: *מתי גיליתם שאתם אסקס? תמיד ידעתי, הרגשתי פשוט שונה מיתר העולם * בארון? מחוץ? לא מכירים בקיום ארונות? מחוץ (אפשר לחשוב מי מכיר אותי) *למי סיפרתם ראשון? אחותי *התגובה המעצבנת ביותר שאנשים מגיבים לעניין: "אולי יש לך בעיה ואתה לא מודע אליה?" *מה לדעתכם צריך להיות הצעד הבא שלנו כקבוצה? להגביר את המודעות בציבור, ועושים זאת יפה- כל הכבוד! *משפט מחץ: "חשוב פעמיים לפני שאתה קופץ למיים"

arak

New member
טוב , הגיע הזמן שלי

שם - רון , גיל : 31 ומאחר ואני ממש לא אוהב מחשבים אז אין לי אי סי קיו או מסנג'ר וממש כיף לי ככה. השאלה אם אני רוצה להיכנס לרשימת הקשר היא קצת הפוכה. השאלה האמיתית היא מתי כבר אוכל להיכנס... ואני מקווה שבקרוב. אני הרבה יותר אוהב חורף , למרות שיש לקיץ יתרונות משלו. אבל אין כמו ללכת יחף בלי חולצה בחוץ בזמן סערה ( מנסיון זה מדהים ). אני לא ממש אוהב גלידה וגם לא עוגיות , אז אוותר , וכמובן שאני מאנשי הלילה שמסיימים את הלילה כשאור ראשון מגיע לאחר הזריחה. אני גיליתי שאני אסקס רק אתמול כשנודע לי שיש דבר כזה , למרות שהבנתי את זה כבר מגיל צעיר מאוד. משפט המחץ שלי הוא : " כשדלתות התפיסה יפתחו - המציאות תיראה כפי שהיא באמת " . משפט מדהים שכמובן נהגה לפני שידעתי על קיומו.

Limbonic Art

New member
והנה שלי...

-שם: ליאורה -גיל : 24 אהיה בדצמבר (יש זמן
) -ICQ / מסנג'ר- מביאה רק אחרי התכתבות במסרים או באימייל: [email protected] -רוצים להכנס לרשימת הקשר שלנו? אני שם, רק צריך להכניס את שורת המייל
-אוהבים יותר כשחם או קר? קר , קר ורק קר!!! -גלידה או עוגיות? עוגיות -יום או לילה? לילה -עץ או פאלי?עץ על אסקס: -מתי גיליתם שאתם אסקס? אצלי זה היה בעיה , לא ידעתי על אפשרות כזאת ומאחר ולא נמשכתי לבנים חשבתי שאולי אני לסבית ,אך מהר מאוד הבנתי שגם שם אני לא מוצאת את עצמי . הגיל שהנחתי לעצמי בנושא והשלמתי עם זה היה בגיל 18 (פחות או יותר) -בארון? מחוץ? לא מכירים בקיום ארונות? מחוץ -למי סיפרתם ראשון? סיפרתי לכל מי ששאל, כך שלא זוכרת מי היה הראשון. -התגובה המעצבנת ביותר שאנשים מגיבים לעניין : "לכי לפסיכולוג , זה לא נורמלי" -מה לדעתכם צריך להיות הצעד הבא שלנו כקבוצה? אני חושבת שאנחנו בכיוון הנכון -משפט מחץ: בכל חושך יש גם אור ..

tomtomi

New member
תמיר

שם תמיר גיל 26 ICQ / מסנג'ר [email protected] רוצים להכנס לרשימת הקשר שלנו? כן אוהבים יותר כשחם או קר? לא יודע גלידה או עוגיות? שניהם יום או לילה? גם וגם עץ או פאלי? מממ כסף על אסקס: מתי גיליתם שאתם אסקס? לפני כמה שנים כנראה בארון? מחוץ? לא מכירים בקיום ארונות? בארון למי סיפרתם ראשון? לכם התגובה המעצבנת ביותר שאנשים מגיבים לעניין - כשלא מאמינים זה קצת מעצבן מה לדעתכם צריך להיות הצעד הבא שלנו כקבוצה? אתר שידוכים לא ? משפט מחץ:

../images/Emo13.gifהנה שלי..

גיל:24 חם או קר-קררררררר גלידה או עוגיות-אפשר MIX ? יום או ליליה-שניהם תמיד ידעתי שאני כזו,ממש בתוך הארון טוב נו רק אחד יודע לא קיבלתי כי לא אמרתי הצעד הבא קידום קידום ועוד קידום הנושא!

tapuz3k

New member
התפוז - כאן!

שם: אנדרי או.. andrew, andreas, andy תחליטו מה אתם אוהבים גיל: 21 ICQ: 205-518-868 להכנס לרשימת הקשר שלנו? כן אוהבים יותר כשחם או קר? חם גלידה או עוגיות? קולה יום או לילה? יום עץ או פאלי? על אסקס:מה? מתי גיליתם שאתם אסקס? אתמול בארון? מחוץ? במכונית שומע מוזיקה למי סיפרתם ראשון? לויקי (LEMON GIRL) התגובה המעצבנת ביותר שאנשים מגיבים לעניין: N\A מה לדעתכם צריך להיות הצעד הבא שלנו כקבוצה? להפגש באזריאלי משפט מחץ: מה שלא הורג אותך - מחזק אותך

יעלון11

New member
איזה בוקר של כיף!

יעלון, 42, מת להיכנס לרשימת הקשרשרשרשר אוהב כשקר, אוהב טיולים במדבר עוגיות..בטח עוגיות (רצוי מעמולים של סימה) לילה בגלל הכוכבים, הירח המלא והיצורים הליליים עץ עדיף על פאלי יוצא מהארון האסקסואלי ולא מתבייש יותר במה שבא לי בצעד הבא יוצאים לטיול בנגב!

Nתוקה22

New member
עכשיו אני..../images/Emo24.gif

שם: מירב גיל: 22, חיפה ICQ / מסנג'ר- בינתיים מי שמעונין לרשום לפרטי :) אוהבים יותר כשחם או קר? קר יום או לילה? אך ורק לילה על אסקס: מבאס... אבל טוב לדעת שאני לא לבד מתי גיליתם שאתם אסקס? מזמן רק לא ידעתי שיש כזה דבר בארון? מחוץ? לא מכירים בקיום ארונות? עמוק בפנים למי סיפרתם ראשון? לחברה טובה התגובה המעצבנת ביותר שאנשים מגיבים לעניין:תנסי ותראי.. זהו לבינתיים... נעים להכיר

למעלה