שרשור התפקדות

אני אאני אני

שם: נעמה ניקנימים נוספים: נעמונת האחת והיחידה עיר מגורים (איפה את/ה גר): ראשון-חמישי- י-ם עיר הקודש. חמשוש- פ"ת מקום לימודים/ש"ל/צבא: ש"ל בי-ם אייסיקיו: 81330532 מסנג'ר: [email protected] שבט: עמיצור דיסק אחרון שקניתם: שוטי הנבואה חורף או קיץ? חורףףףףףףףףףףףףף וזהו...

נו טוב, אני../images/Emo9.gif../images/Emo26.gif

שם: אם אתם אינטלגנטים מספיק סתכלו בכינוי
ניקנימים נוספים: מיכלוש7... עיר מגורים (איפה את/ה גר): ראשל"צ מקום לימודים/ש"ל/צבא: תיכון יהודה עפולה
אייסיקיו: 160623648 אבל אני בדר"כ לא עונה לאנשים... [האמת אני בדר"כ לא נכנסת אליו!] מסנג'ר: אויש, זה כבר ממש מיותר... שבט: אני צור צור צור אני עמיצור! דיסק אחרון שקניתם: אני חושבת של lez zepplin באילת... אבל אני עכשיו צורבת את בית הבובות!! הבנות בדירה כ"כ חרשו עליו כל השבוע שאפילו אני נשבתי בקסמיהם
חורף או קיץ? הכל!! טוב, אולי חורף טיפה יותר...
אבל היי, גם הקיץ אחלה!!

מיכל,|ג'ירפה|

אל תצרבי בית הבובות.בבקשה,לא. את לא יכולה לקנות לד זפלין ולצרוב בית הבובות! מצד אחד מצווה,מצד שני חטא?! נו,באמת..

מצטערת...../images/Emo10.gif

אני בדר"כ צורבת דיסקים, חוטאת שכמוני
סתם, האמת שלא תכננתי ממש לצרוב... אני רוב הזמן בדירה ושם כבר יש 2 עותקים מהדיסק המקורי! אבל הורדתי בקאזה ואני שומעת במחשב... הממממ... אגב, מישי מהדירה שלי גרה בכפר חסידים ושאלתי אותה אם באמת טבעון זה המקום הכי יפה בארץ, והיא ענתה שלא...
ושיש שם מלא ערבים... טוב זהו. וגיליתי שמורה מהבי"ס שלי גרה שם! [שכחתי את שמה... אולי ענת?!
]

חחח|ג'ירפה|

אולי כי טבעון זה עיר מעורבת?! יש נוצרים,ערבים,ויהודים. מה יהיה,מה יהיה. ותאמיני לי שבתור מישהי שגרה בכפר חסידים אין לה זכות לדבר על טבעון.כפר חסידים זה חרא של מקום. חוצמזה שטבעון וכפר חסידים זה ישובים אויבים,כמו שמישהו מטבעון לעולם לא יהיה חבר של מישהו מרכסים. ככה זה הולך.

toilesh 1

New member
התפקדות

שם:שירה עיר מגורים:ישוב ביש"ע מקום לימדוים:ירושלים שבט:הרא"ה,עוד מעט השבט החדש. דיסק אחרון שקניתי:now hip hop 2005 אני מתה על חורף במיוחד על הגשם!!!

toilesh 1

New member
מתנחלת גאה!

אני מישוב אלעזר שבגוש עציון.זה נקרא התנחלות אני חושבת.

toilesh 1

New member
מגניב!

איך קוראים לה? בת כמה היא? אני מכירה כל מי שגר באלעזר יותר משנתיים. אני גרה באלעזר כתשע שנים.

מתפקדת

למרות שאני קוראת בדר"כ.. עדי אין לי עוד ניקים גרה בבית לומדת באיזה גימנסיה חילונית באזור המרכז... מלביא לא חושבת שאי פשם קניתי דיסק.. חברים צורבים לי בדר"כ.. וברור שחורררףף!!!

אני אני אני!!!

-בעזרתך אבא- שם: שחף זיגלמן ניקנימים נוספים: "שיקלרית" אבל אני כבר לא משתמשת בו עיר מגורים: כפר הרא"ה מקום לימודים: אולפנת רמת קרניאל כפר פינס אי סי קיו: 213491214 מסנג/ר: [email protected] שבט: הרא"ה שם חדש! דיסק אחרון שקניתם: ברי סחרוף. חורף או קיץ: ממממממממממ..אביב!!

toilesh 1

New member
מדליק!

הי את מכירה בנות משכבת ט'?! כי דודים שלי גרים מול האולפנה ואני מכירה משם כמה בנות!!!

בנענית

New member
זו אני...

שם: חן. עיר מגורים:נהריה. מקום לימודים:אולפנת צביה מעלות. אייסיקיו:210227961. שבט:לביא אימפריה!! לה, לה, לה..כל השאר אימפריה ,לה?...לע....... דיסק אחרון שקניתי: "הקול החסר" לזכרו של גבריאל חוטר הי"ד. מישהו בכלל מכיר? חורף או קיץ: אין על הקיץץץץץ....... וזהו, חייימאושרים....

גם אני מצטרף!!!

שם: אלעד ניקניים: פסיכודוס מגורים: גב"ש (גבעת שמואל) לימודים: אונ' בר-אילן ICQ: אין מסנג'ר: אין שבט: עׁז דיסק: סיימון וגרפינקל חורף! ברור!

טוב אז....

שם:בניהו ניקנימים נוספים:אין עיר מגורים (איפה את/ה גר):טבריה-עיר הקודש מקום לימודים/ש"ל/צבא:ישיבה תיכונית אורט טבריה-אימפריה אייסיקיו: 231213044 מסנג'ר:אין!!!!! שבט: אלעד דיסק אחרון שקניתם:עידן רייכל-ממעמקים חורף או קיץ? -חורף-ברור

למעלה