שרשור התפקדות

ש ו ר ש י

New member
אני גם!

שם:הדר ניקנימים נוספים:- עיר מגורים (איפה את/ה גר): ב"ש מקום לימודים/ש"ל/צבא:אולפנת בנ"ע ב"ש אייסיקיו: 283486938 מסנג'ר:לא כ"כ פעיל... [email protected] שבט: מעפילים דיסק אחרון שקניתם: - חורף או קיץ? חורף!

יעל סתם

New member
שלום

יעל סתם ניק נוסף: yaelma1. גרה בהוד-השרון. בת 30 שבט: עמישב. בוגרת סניף חולון מרכז. אין לי מסנג´ר ו/או icq.

יעל סתם

New member
עוד כמה דברים שלא ידעתם עלי

כרגע מתנדבת ב"עזר מציון" בכפר-סבא, אוהבת חורף בגלל הגשם ושמיכת הפוך והדיסק האחרון שקניתי הוא "הנשמה לך 6" של תזמורת שלהבת.

MrJTsGirl

New member
../images/Emo20.gifלהלהלה../images/Emo20.gif

שם: לינוי ניקנימים נוספים: בתפוז? אין
עיר מגורים (איפה את/ה גר): נתניה מקום לימודים/ש"ל/צבא: בר אילן נתניה (אבל ששששש אל תגלו לאפחד...) אייסיקיו: 166637814 מסנג'ר: [email protected] שבט: אלעד דיסק אחרון שקניתם: של גידי גוב לאימא בקיץ מאילת כי זה היה ממש זול והיא נורא רצתה אותו. אח"כ היא אמרה שזה חרא דיסק
חורף או קיץ? חורףףףף
וזהו... זהו? טוב זהו :]

hagaiad

New member
../images/Emo36.gif

שם: חגי ניקנימים נוספים: אין עיר מגורים (איפה את/ה גר): בית חורון רבתי עיר הפשע והרשע מקום לימודים/ש"ל/צבא: אור תורה סטון אייסיקיו: 124976534 מסנג'ר: שבט: לביא דיסק אחרון שקניתם: אודי דוידי והוא גרוע חורף או קיץ? חורף וזהו...

toilesh 1

New member
לא הבנתי....

איפה אתה לומד? באור תורה?או ברשת אור תורה סטון? ובאיזה מקום?

toilesh 1

New member
אה....

מגניב!אתה מכיר חברה מכיתה ט'? אני מכירה את עידן אליפור, דניאל נחמיה, יצחק יוניאן ועוד כמה חברה שאני לא זוכרת כרגע....

tamarhp

New member
../images/Emo15.gif

שם: תמר עיר מגורים (איפה את/ה גר): בבית מקום לימודים/ש"ל/צבא: מדרשה על גלגלים בקרני שומרון אייסיקיו: חסוי מסנג'ר: חסוי שבט: עמיצור דיסק אחרון שקניתם: - חורף או קיץ? חורף, ברור! וזהו...

TillsWIFE

New member
מתפקדת...

שם: מירי
ניקנימים נוספים:יש כ"כ הרבה שאני כבר לא זוכרת... סתם אני מעדיפה לא להגיד כי יש כמה ניקנימים קצת פושעים...
עיר מגורים:פדואל ROCKS
מקום לימודים:אולפנת דרכי-נועם פתח-תקווה
אייסיקיו:יש מספר אבל אין לי על המחשב איי סי
מסנג'ר: אממ במילא אין לי (אני מומחית בלהכניס וירוסים למחשב)
שבט:הן עם כלביא יקום
דיסק אחרון שקניתם:sean paul-the trinity
חורף או קיץ? כמוווובן שחורף!!

toilesh 1

New member
למירי מפדואל

מגניב אם את מפדואל את מכירה את בנות דודות שלי-הדר אורטל ורעות שפירא?

TillsWIFE

New member
בטח שאני מכירה, הדר בשבט שלי ואורטל

אני לומדת איתה בחוג דרמה (ROCKS)....

למעלה