שרשור התפקדות

dafgol

New member
../images/Emo41.gif שרשור התפקדות ../images/Emo41.gif

לכבוד השנה החדשה הבאה עלינו לטובה
בואו נעשה שרשור התפקדות והכרות קליל, כל אחד ואחת מוזמן לספר קצת על עצמו - תחביבים , הגיגים ובכלל מה עושה בחיים. אח"כ אערוך ואכניס הכל למאמרי הפורום. אשמח אם גם הקוראים הסמויים פה
יצטרפו אלינו לפורום להתפקדות ובכלל.
על שיתוף הפעולה
דפנה

dafgol

New member
ואני אתחיל ....

אז אני דפנה , בת 37 ( עוד שבועיים וחצי בערך ) נשואה לגולן
, אמא של בר
בן כמעט 4 , ואמא של רז
בן כמעט שנה. ( החל משלשום אני גם האמא המאמצת של אוריתו'ש
) גרים בשכונה החדשה כבר בערך חמש שנים. הגענו לפה אחרי שגרנו בשכירות בחיפה - שם עבדתי ולמדתי ( אני במקור מטבעון ובעלי משדרות ). ההורים שלי במקור היו ממגדל העמק. הגענו למגדל העמק בגלל העבודה של בעלי ( מחשבים והיטק ) ובגלל שהיה זול לקנות פה...... כרגע אני בבית ( בעיקר בשל מצב בריאותי לא מזהיר במיוחד ), ולאחר החגים מתחילה לחפש עבודה בחצי משרה....אם למישהו יש רעיונות ....או רעיון לעבודה מהבית...אשמח לשמוע
מקווה שאחרי שנכיר יותר אחת את השני ואחד אתהשניה , נוכל גם לארגן מפגש פורום נחמד
חייבת להגיד שדרך הפורום הכרתי חברות חדשות וישנות
, שכנות ושותפות לדרך
טוב זה על רגל אחת....
עכשיו תורכם\ן.....כולל כולם

LANIT1

New member
../images/Emo196.gifהתפקדות LANIT

בת 36 אהיה באוקטובר אז לא לשכוח את יום הולדתי 22.10.2006 נשואה ואם לשניים אורון בן 5 וליאן ובת שנתיים נולדתי ברמבם והורי גרו בנשר בגלל זיהום האויר עברו למגדל העמק ומגיל 9 חודשים אני במגדל העמק, למדתי בשלום עליכם , אחכ ברוגוזין הכרתי את בעלי בחברת לוריאל שם עבדתי כמעט 6 שנים חלק מהחברה המחסנים והנהלת חשבונות עברו לקסריה... אני עבדתי בהנהלת חשבונות הייתי צריכה לעבור ואורון נולד ולא רציתי להשאיר תינוק קטן רחוק מאמא ומאז עברתי 4 מקומות עבודה לצערי למרות שאני רצינית ומסורה. מחפשת עבודה בדחיפות הכנסתי את הבת למעון למרות הקושי ללא הכנסה שניה. עבדתי אחרי תקופה ארוכה של שנה וחצי לאחר הלידה שלה רק חודשיים וחצי אבל הקטנה הרביחה קיבלה את כל תשומת הלב מאמא ובנוסף הנקה. מצפה להכיר ולאחר הכניסות הראשונות שלי לפורום אני מכירה כבר לפחות שניים משנים קודמות ובקשר עם עוד כמה טלפונים ומיילים . מקווה שיהיה מפגש חברתי גם מחוץ לפורום אפילו בבית קפה או מסעדה משהו שיהיה מתאים לכולם טוב מאחלת לכולכם הרבה אור ואהבה בחיים, ורק בריאות ואושר. שנה טובה. לכל מי שיכול לעזור בכל דרך שהיא בקשר לעבודה אשמח לשמוע .

dafgol

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

ועכשיו כשגילינו גם אנחנו קשר מהעבר
העולם כל כך קטן...ומגדל העמק עוד יותר

ואני יהיה השני

קוראים לי אודי אפוטה אני בן 14 עוד 22 ימים אני גר באזור מרכז העיר נולדתי בעפולה ומאז גיל 0 אני גר כאן אני לומד עכשיו בכיתה ט' (תבואו כולם למסיבת סיום) זהו נכון?!

dafgol

New member
תזמין אותנו - נבוא למסיבה ../images/Emo65.gif

מה שלום אמא שלך? התאוששה קצת ? איך בכלל המשפוחה?

ללא נושא

הזמנה למסית הסיום הנכם מוזמנים למסיבת הסיום של כיתה ט' שתערך ביום שלישי ה-12.6.2007 כ"ו בסיוון בשעה 6 או 8 בערב (נראה לי) נו איך יצא?! אצלנו הכל טוב אמא שלי קצת התגברה והיא חזרה לעבודה ביום ראשון בכללי הכל טוב נראה לי שום דבר מיוחד לא היה לי מה לכתוב בנושא אז כתבתי ללא נושא

frige

New member
גם אני עונה

אני שרית בת 33 ילידת מגדל העמק (בי"ח עפולה). אשתו של אלי (יליד עפולה)
, אמא של הראל
בן 4 בעוד חודשיים, אלעד ואיתי תאומים לא זהים
בני שנה ו-4 חודשים עוד מעט. בקיצור, כאן נולדתי, כאן נולדו לי ילדיי, כאן בניתי את ביתי בשתי ידיי (כמובן שהיתה לי עזרה). אז את הבית שלנו סיימו לבנות לפני כשנה והוא כיום במושב תל-עדשים. ההורים שלי גרים במגדל העמק והראל הולך לגן במגדל העמק. בכללי, מאוד אוהבת את מגדל העמק. חיפשנו חיפשנו ובסוף יצא שבתל-עדשים היתה עסקה קצת יותר טובה. אבל עדיין ונראה לי שתמיד את רב הסידורים שלי אעשה במגדל-העמק. זהו, החיים יפים וצריך לדעת לקחת מהם את כל הטוב.

frige

New member
וגם

גם אני הכרתי פה חברים וחברות חדשות וישנות. צירופי מיקרים בלתי ייאמנו והמון הפתעות. כיף להיות פה. שרית

dafgol

New member
שריתוש אני שמחה שאת פה ../images/Emo24.gif

ומסכימה עם המשפט האחרון שלך
החיים יפים וצריך לדעת לקחת מהם את כל הטוב
וכמובן שמחה שהרווחתי חברה חדשה

S r 35

New member
גם אני מתפקדת

אני שרה. בת 37 ביום שישי הקרוב. אחותה הוירטואלית של דפנה - לא תאמינו מה גילינו על עצמנו באמצעות הפורום הזה וכמה דברים משותפים (כולל קשרים מהעבר) יש לנו. אנחנו באמת אחיות
נולדתי וגדלתי במגדל-העמק וכמו רובכם גם אני למדתי ב"רוגוזין". מאז תקופת הצבא הקסומה והמקסימה (שרתתי בחיל-הים) מגדל-העמק הפכה לעיר שינה עבורי. הגעתי אליה רק כדי לישון בבית של ההורים ולהיפגש עם חברות. כל החיים שלי התנהלו בעצם מחוץ לעיר וזה המשיך גם עם הלימודים והעבודה אחר כך. אני נשואה באושר כבר שמונה שנים לאיש מקסים, שהוא תושב הקריות במקור (כשהכרתי אותו הוא כבר גר בחיפה). אני אמא לשני בונבונים חמודים: ניר - בן חמש וחצי ורון - בן שנה וארבעה חודשים ואנחנו גרים בחיפה. היום אין לי שום קשר למגדל-העמק חוץ מההורים כמובן וחברות מעטות שנשארו לי בעיר. לפורום נכנסתי מתוך סקרנות וגם בגלל איזושהי ביקורת שרציתי להעביר אבל לאט לאט למדתי להכיר את האנשים כאן, לראות שכייף ולהישאר. מקווה שאתם מקבלים תושבת חוץ כמוני ...

dafgol

New member
אחותי היקרה ../images/Emo24.gif

חשבתי עלינו אתמול בערב...אנחנו כבר די זקנות....צריך לדאוג כבר לדיור מוגן
שמחה שאת פה וחסר לך שלא
אוהבת וגעגעת מאוד

S r 35

New member
איזה זקנה איזה ../images/Emo88.gif

זקן זה רק בראש. חוץ מזה ... תמיד כנרגיש זקנות נוכל להסתכל על הבעלולים הזקנים באמת שלנו ולהרגיש שוב צעירות ורעננות

למעלה