שרשור התפקדות

frige

New member
ברוך הבא - גולן

בוא איתנו, תשב אצלנו, כי יש אצלנו מקום. מקום נחמד פה. מה? משדרות הביאה אותך למגדל העמק????????????????? מקסאמים לקטיושות? סתם. ת'אמת נראה לי שעדיף, לא? בתור מישהי ששירתה בחצרים ומכירה את האיזור ואת האנשים אני מעדיפה את מגדל העמק (בלי להעליב כמובן). ד"ש לקובי
. נעים להכיר ותשאר יהיו קטעים. שרית

Julan

New member
תודה ....תודה....

כמה מקום יש ?....כי אני בחור גדול....גם אוכל הרבה...יש מספיק לכולם ?

טוב לראות אותך פה..

נראה לי עם פרוטקציה שיש לך פה, מותר לך לעשות פה קצת בלאגן..דווקא יהיה קצת אקשטן. אז איפה נולדת? ולגבי יעוץ..נראה לי אני צריכה אחד בנתיים..יש לי איזה בעיה קטנה במחשב..בהזדמנות שדפנה תמצא זמן להיפגש בשכונה, אני אבדוק איתך..

Julan

New member
גיאוגרפיה

קודם כל לא נולדתי....ישר יצאתי כזה(זה כנראה מסביר כמה דברים). חוצמזה את יודעת מאיפה אני...(משדות הכרוב הרחבים של מחוז איזרבז'ן). חוצמזה נוסף אין לי פה שום פרוטקציה(מותר לי קצת לנבוח מתחת לשולחן). דרך אגב...אם הבעיה היא מינורית אז ניתן להתחבר אלייך ישירות למחשב ולפתור את הבעיה מרחוק....

אז מתי אתה שם בבשדות של..?

יש כבר תאריך? בכל כל זאת מאיפה אתה? ולכזה גדול כמו שאמרת נראה לי שיהיה קצת צפוף מתחת לשולחן
דפנה בטוח תסכים לך קצת להשתולל. לגבי הבעיה זה משהו לא רציני אני מקווה אז אחכה ואשאל שנתראה. תודה

Julan

New member
מתחת לשולחן ?....

הגם לפה השחיתות הגיע והכל נעשה מתחת לשולחן ?

S r 35

New member
שלום גולן ../images/Emo140.gif

נחמד שהצטרפת לחגיגה
אני רואה שבהיי-טק עובדים קשה מאוד
גם הזוגי היקר שלי שולח לי מיילים "ממש ממש חשובים" מהעבודה. בכל אופן, נחמד לראות גם אותך כאן ומקווה שנתראה אתכם בקרוב.

Julan

New member
בוקר טוב.....

תודה.....תודה..... רק לידיעה כללית.....אני עם ההיי טק סיימתי לעונה זו....כרגע אני עובד ב- Low Tech ונהנה מכל רגע(...ונתן ביס מהקרואסון החם)

Shukilida

New member
גם אנחנו פה...

חצי סמויים... אנחנו גרים בעמק (אבל מחפשים דירה במגדל העמק), אני עובדת באזור התעשייה, אמא לשני מקסימים בני שנתיים וחצי וארבעה חודשים. שניהם נמצאים בגנים בקיבוץ. שתהיה לנו שנה מקסימה.

dafgol

New member
הי יקירתי ../images/Emo24.gif

היה לי כיף לדבר איתך היום
שמחה שאת פה בחזרה ומקווה לראות אותך יותר - פה בפורום ובחיים בכלל
ות

ואני ..לקינוח../images/Emo13.gif

כי נראה לי כבר ראיתי את כולם פה.. אז רובם כבר מכירים אותי מהפורום או קצת מקודם.. אני אלה. יש לי ילדה מתוקההה מאוד שהתחילה גן חובה.פששש מי היה מאמין..ועוד אחד בובנבון בדרך. גם אני לא נולדתי בארץ. גרתי עד לפני 9 שנים ביבנה. וגם אותי אהבה הביאה למגדל העמק. בסה"כ נחמד פה בעיר וגם בפורום שלנו..

dafgol

New member
יקירתי ../images/Emo24.gif

בטח נחמד פה
הבניין נאה , השכנים נאים
אני הולכת לקחת את בר מהגן עכשיו , אולי ניפגש תכף....

LANIT1

New member
מה שלומך ואיך את מרגישה DAFGOL?

כדאי לשאול שאלות יומיות מה דעתך??? יש לי שאלה לכל אחד בנפרד פשוט לא הייתי בפורום היום. ואני מחכה להודעות ואף הודעה לא מגיעה. מה איתך.

למעלה