שרשור התפקדות

ב מ ב ל ה

New member
אני מהסמויות ../images/Emo6.gif

קוראים לי מיכל ואני חברה של דפנה , הכרנו בביה"ח עפולה אחרי שילדנו, אני לא ממגדל העמק אלא מהסביבה....
אני מעדיפה להישאר אנונימית ולא לחשוף פרטים עלי , אולי לאט לאט כשאכיר יותר את הנפשות הפועלות. יש לכם פורום נחמד מאוד ונראה שבאמת כיף פה. דפנה הקמת פורום לתפארת

dafgol

New member
שלומלומות לך מיכלי ../images/Emo24.gif

שמחה לראות שיצאת מהארון
ומקווה שלאט לאט תשתתפי יותר

עכשיו הגיע תורי...

אני אורית, בדצמבר בת 18. אני לומדת בכיתה יב'..(תבואו למסיבת הסיום) גרה במגדל העמק מאז 1990, עליתי ממולדובה בגיל שנה וחצי.. ביינתים בזמני הפנוי אני הרבה על המחשב,אוספת פרות אממ ומה עוד?? אני אוהבת לישון והרבה. אורית

dafgol

New member
תשני מותק תשני.....

תשני איזה שעה גם בשביל כל האמהות שביניינו .....

היי, גם אני אוספת ../images/Emo80.gif

לא מאוד פעילה פה, ולא ממגדל העמק אלא מנצרת עילית שמי הילה בת 27 נשואה בלי ילדים במקור אני מערד {גולן - אחוות החורים בסוף העולם שמאלה
} הגעתי לצפון "בעקבות האהבה", אבל לא בטוחה שאני רוצה להשאר..... בכל מקרה, אני לא מכירה פה{בעיר} הרבה אנשים - אשמח להכיר חברים חדשים

dafgol

New member
הי ללי ../images/Emo24.gif

שמחה לראות אותך פה , מזמן לא ביקרת. יכולה לגלות לך בסוד
שגם גולן הגיע לצפון בעקבות האהבה , אחרי שהיכרנו באינטרנט
את מוזמנת להיות חברה שלנו בפורום ובכלל .... יש מקום לכולללללללללללללללללללללללם

../images/Emo98.gifאני תמיד כאן

פשוט כאין לי משהו חכם לכתוב....אני שותקת
מאוד אוהבת לקרוא פה בפורום

O n y X

New member
גם אני

אני מהפחות פעילית פה... אני יוליה...בת 21 (חיילת משוחררת מנובמבר) גרה במגדל העמק מ96' כרגע אני ציירת (לא רווחי..) ומאפרת/מעצבת לעתיד

dafgol

New member
הי יוליה ../images/Emo24.gif

שמחה שאת פה ומקווה שתשתתפי ותשתפי אותנו יותר.
עם הציור והאיפור
אולי תשוויצי ותראי קצת תמונות שלך פה בפורום ? אולי נוכל לעזור לך קצת ...את מציירת על קירות ?
גדול
נ.ב : עידכנת את תאריך היומולדת שלך בלוח ארועים שלנו ?

O n y X

New member
אממממ...

לא ציירתי על קירות מאז שהייתי קטנה
נראה לי ובקשר לתמונות...אני עובדת על לעלות אותם בקרוב...וחוץ מזה יש תמונות שצילמתי באלבומים של הפורום

dafgol

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ברוך הבא בעלי היקר
ספר לנו קצת על עצמך........

Julan

New member
גל גל גל גולן

אז ככה.... שמי גולן ואני אוטוטוטוטוטוטו 40 (07.03.1967 ) בלי משברים ובלי בטיח..... אני לא יליד הארץ ואין לי סיפורי גבורה מבי"ח העמק או רמב"ם. גדלתי בשדרות(למי שלא יודע ....זה סוף העולם שמאלה לפני עזה-למי שלא צופה בחדשות). נשוי לדפנה ויש לנו-טוב.......דפנה כבר כתבה את זה.... אני פריק מחשבים וגדג'טים....וגם כדורגל לפעמים..... ועכשיו אני פה לאחר שיטוטים רבים ברשת... אז יאללה....בואו נעשה בלגן.....דפנה ...סתם....אייי....זה כואב.....אייי...אייי.... חייב לזוז....יש עבודה.... נ.ב. אשמח לעזור ולייעץ בתחומים שאני מבין....(ואני מבין בהרבה) טוב ביי

dafgol

New member
אתה אתה...אתה חמוד אתה ../images/Emo25.gif

טוב יאללה לך לעבוד....מישהו צריך לפרJס אותנו
שמחה שהצטרפת אלינו , ודיירבעלאק ..בלי בלאגנים פה
אוהבת אותך

Julan

New member
מה...?....לא עושים פה בלאגן...?

חבל....דווקא הבאתי דלי בוץ וצבעי גואש....וספריי לגראפיטי....איזה באסה....אוףףףףף

למעלה