שרשור מודיעין הכוונה 13-14/10

מצב
הנושא נעול.
בד"כ יש תגבורים של 11 בימי א'

האם ידוע לך על שינויים בלו"זים
עם תחילת הסמסטר?
בבוקר ובמוצ"ש. בימי שישי אין כמעט שינויים. בתחילת השנה יפורסם לו"ז מעודכן של כל הקווים העוברים בטכניון באתר אס"ט, וכמובן שלוחות הזמנים הבטוחים והאמינים ביותר מפורסמים באתר אגד, במערכת המידע החדשה.

raminec

New member
מה אתה אומר?

בבוקר ובמוצ"ש. בימי שישי אין כמעט שינויים. בתחילת השנה יפורסם לו"ז מעודכן של כל הקווים העוברים בטכניון באתר אס"ט, וכמובן שלוחות הזמנים הבטוחים והאמינים ביותר מפורסמים באתר אגד, במערכת המידע החדשה.
מה אתה אומר?
האם מערכת המידע החדשה יותר מעודכנת בלוחות הזמנים שלה ממערכת המידע הרגילה?

urilei

New member
כן

מה אתה אומר?
האם מערכת המידע החדשה יותר מעודכנת בלוחות הזמנים שלה ממערכת המידע הרגילה?
כן
המערכת החדשה אמינה יותר גם כי במערכת הישנה אין כמעט קווים עירוניים, המידע על חלופות לא תמיד אמין, והמידע על זמנים בתחנות הביניים גם הוא הרבה פחות מדוייק ברמה הבסיסית - יציאה מתחנות קצה של קו בין עירוני פשוט ללא חלופות - כמובן ששתי המערכות מוזנות באותו מידע.

Image of me

New member
באיזה קו נתקלת בהבדל

כן
המערכת החדשה אמינה יותר גם כי במערכת הישנה אין כמעט קווים עירוניים, המידע על חלופות לא תמיד אמין, והמידע על זמנים בתחנות הביניים גם הוא הרבה פחות מדוייק ברמה הבסיסית - יציאה מתחנות קצה של קו בין עירוני פשוט ללא חלופות - כמובן ששתי המערכות מוזנות באותו מידע.
באיזה קו נתקלת בהבדל
בזמני הגעה לתחנות ביניים בין שתי מערכות המידע?

edersarit

New member
תזכורת- חופשי סמסטריאלי לסטודנטים

שאלה לסטודנטים בטכניון
שלום, אני מתחיל ביום חמישי הקרוב (19.10) ללמוד בטכניון (הלמודים ביום חמישי בערב ושישי בבוקר). אני צריך לנסוע בשישי בצהריים מהטכניון לאיזור המרכז. האם ידוע לכם מה לוח הזמנים של קו 11 מהטכניון ביום שישי אחרי השעה 14:00? האם קו זה נוסע בכלל ביום שישי? חיפשתי באתר של אגד ואס"ט אבל מצאתי סתירות בין לוחות הזמנים. האם לו"ח הזמנים צפוי להשתנות בתחילת שנת הלימודים (אם כן, ממתי?) הבנתי שקו 784 לא נוסע ביום שישי. האם יש קו אחר שנוסע מהטכניון/זיו/נווה שאנן לתל אביב ביום שיש אחרי 14:00? אשמח לתשובות ממי שמתמצא, תודה מראש (-:
תזכורת- חופשי סמסטריאלי לסטודנטים
האם ידוע לך על קיומו של כרטיס חופשי סמסטריאלי וחופשי שנתי במחיר מוזל מאוד לסטודנטים בטכניון? פרטים באגודת הסטודנטים ובאגד. מומלץ להזדרז כדי לא לשלם יותר בינתיים.

"בית גשר", ירושלים

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. בעת כתיבת שאלתכם - ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
"בית גשר", ירושלים
איזה קווים מגיעים מבנייני האומה ל"בית גשר" (רח' דוד המלך 10 - מול מלון המלך דוד)

ludashit

New member
קו 41 מבית ברבור בת"א

"בית גשר", ירושלים
איזה קווים מגיעים מבנייני האומה ל"בית גשר" (רח' דוד המלך 10 - מול מלון המלך דוד)
קו 41 מבית ברבור בת"א
כמה זמן בערך עובר עד שהוא מגיע לתחנה המרכזית החדשה (לוינסקי 123)???? דחוף לי , כי מקום העבודה שלי עובר מקום לפלורנטין , וזה הקו היחידי שאני יכולה לקחת עד העלייה 62 (בדקתי באתר של דן) , אבל אני לא יודעת כמה זמן עובר עד לתחנה שאני צריכה??? פשוט , אם אני מפספסת אז אני פשוט מחכה עוד 45 דקות , ולא כדאי לי לאחר לעבודה!!! אם מישהו שנוסע כל הזמן בקו הזה , אנא תגידו לי!!

hai001

New member
מבית ברבור לוקח לקו 41

קו 41 מבית ברבור בת"א
כמה זמן בערך עובר עד שהוא מגיע לתחנה המרכזית החדשה (לוינסקי 123)???? דחוף לי , כי מקום העבודה שלי עובר מקום לפלורנטין , וזה הקו היחידי שאני יכולה לקחת עד העלייה 62 (בדקתי באתר של דן) , אבל אני לא יודעת כמה זמן עובר עד לתחנה שאני צריכה??? פשוט , אם אני מפספסת אז אני פשוט מחכה עוד 45 דקות , ולא כדאי לי לאחר לעבודה!!! אם מישהו שנוסע כל הזמן בקו הזה , אנא תגידו לי!!
מבית ברבור לוקח לקו 41
להגיע לתחנה מרכזית כ 15 - 20 דקות מומלץ שתקחי את הלו"ז שלו כי הוא עובד כל 40 דקות אם לא יותר.

ludashit

New member
זהו , זה מה שאני אמרתי

מבית ברבור לוקח לקו 41
להגיע לתחנה מרכזית כ 15 - 20 דקות מומלץ שתקחי את הלו"ז שלו כי הוא עובד כל 40 דקות אם לא יותר.
זהו , זה מה שאני אמרתי
הוא עובר בשעה 7:00 , ואז ב-7:35 , בדקתי באתר!! ומהתחנה של העלייה 62 , אני צריכה לפנות לידידה פרנקל וללכת עוד איזה 5-8 דקות!!! בגלל זה שאלתי!! אז משתלם לקחת את השעה 7:00. לא אקח סיכונים!! תודה רבה!!!

כדאי מאוד לקחת את קו 26 מלוינסקי

זהו , זה מה שאני אמרתי
הוא עובר בשעה 7:00 , ואז ב-7:35 , בדקתי באתר!! ומהתחנה של העלייה 62 , אני צריכה לפנות לידידה פרנקל וללכת עוד איזה 5-8 דקות!!! בגלל זה שאלתי!! אז משתלם לקחת את השעה 7:00. לא אקח סיכונים!! תודה רבה!!!
כדאי מאוד לקחת את קו 26 מלוינסקי
פינת הר-ציון. הרבה יותר תדיר מ-41...

IgKh

New member
לבית גשר

"בית גשר", ירושלים
לבית גשר
קווים 18, 21 לכיוון מרכז העיר עוברים ברח' המלך דוד. הם יוצאים מרח' יפו שמול התחנה המרכזית - צריך לעבור במנהרה לשם מבניני האומה. דרך צלחה!

Honey Bunny

New member
מוניות שירות בת"א

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. בעת כתיבת שאלתכם - ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
מוניות שירות בת"א
עד איזו שעה באמצ"ש פועלות מוניות שירות שיוצאות מת"א לכיוון נתניה\הרצליה והסביבה? והאם יש מוניות כאלו גם בסופ"ש? תודה

Wisper

New member
שאלה לגבי תחנות

מוניות שירות בת"א
עד איזו שעה באמצ"ש פועלות מוניות שירות שיוצאות מת"א לכיוון נתניה\הרצליה והסביבה? והאם יש מוניות כאלו גם בסופ"ש? תודה
שאלה לגבי תחנות
מישהו יודע אם קווים 138 ו-139 בראשון לציון נמצאים באותה תחנה?

Image of me

New member
אם אני לא טועה, מוניות ת"א-נתניה

מוניות שירות בת"א
אם אני לא טועה, מוניות ת"א-נתניה
שעוצרות גם בהרצליה פיתוח) הן של חברת מוניות השרון. אני ממליץ לך להתקשר אליהם ולשאול. קחי בחשבון שגם אם הן פועלות כל הלילה, ייתכן שבלילה יקח למונית כמה שעות להתמלא. יש גם בסופי שבוע.

SweetE16

New member
מחולון לאצטדיון טדי בירושלים

שלום,אני צריכה להגיע לאצטדיון טדי ביום ראשון הקרוב,מחולון קרית שרת.אני צריכה להיות שם עד השעה 10 נאמר לי שיש אוטובוס ישיר מחולון קרית שרת לאצטדיון טדי,במקום לנסוע לת.מ ת"א ומשם לתפוס אוטובוסים. נאמר לי שהאוטובוס זה או קו 402 או 420(לא זוכרת במדוייק) וכשבדקתי היה רשום שהוא(402) מגיע לקניון מלחה.האם זה קרוב לאצטדיון? כמה זמן נסיעה זה?וכל כמה זמן האוטובוס מגיע?

איפה בדקת שראית ש-402 מגיע למלחה?

שלום,אני צריכה להגיע לאצטדיון טדי ביום ראשון הקרוב,מחולון קרית שרת.אני צריכה להיות שם עד השעה 10 נאמר לי שיש אוטובוס ישיר מחולון קרית שרת לאצטדיון טדי,במקום לנסוע לת.מ ת"א ומשם לתפוס אוטובוסים. נאמר לי שהאוטובוס זה או קו 402 או 420(לא זוכרת במדוייק) וכשבדקתי היה רשום שהוא(402) מגיע לקניון מלחה.האם זה קרוב לאצטדיון? כמה זמן נסיעה זה?וכל כמה זמן האוטובוס מגיע?
איפה בדקת שראית ש-402 מגיע למלחה?
הוא אפילו לא מתקרב.... את יכולה לנסוע מחולון בקו 404 או 406 לי-ם (תחנה מרכזית) ומשם קו פנימי למלחה, שם נמצא גם איצטדיון טדי. או לנסוע לרכבת ההגנה בת"א (עם קו 74 למשל) ומשם רכבת לי-ם, שמגיע גם כן למלחה/איצטדיון טדי. לו"ז באתר הרכבת ולקווים 404/406 באתר אגד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה