שרשור מודיעין הכוונה 13-14/10

מצב
הנושא נעול.

SweetE16

New member
סליחה,כנראה התבלבלתי...

איפה בדקת שראית ש-402 מגיע למלחה?
הוא אפילו לא מתקרב.... את יכולה לנסוע מחולון בקו 404 או 406 לי-ם (תחנה מרכזית) ומשם קו פנימי למלחה, שם נמצא גם איצטדיון טדי. או לנסוע לרכבת ההגנה בת"א (עם קו 74 למשל) ומשם רכבת לי-ם, שמגיע גם כן למלחה/איצטדיון טדי. לו"ז באתר הרכבת ולקווים 404/406 באתר אגד.
סליחה,כנראה התבלבלתי...
אין קו בת.מ ת"א שמגיע ישירות לאצטדיון טדי?

מתחנה מרכזית לטדי קו 5

איפה בדקת שראית ש-402 מגיע למלחה?
הוא אפילו לא מתקרב.... את יכולה לנסוע מחולון בקו 404 או 406 לי-ם (תחנה מרכזית) ומשם קו פנימי למלחה, שם נמצא גם איצטדיון טדי. או לנסוע לרכבת ההגנה בת"א (עם קו 74 למשל) ומשם רכבת לי-ם, שמגיע גם כן למלחה/איצטדיון טדי. לו"ז באתר הרכבת ולקווים 404/406 באתר אגד.
מתחנה מרכזית לטדי קו 5

846

Active member
אין אוטובוס ישיר מחולון

מחולון לאצטדיון טדי בירושלים
שלום,אני צריכה להגיע לאצטדיון טדי ביום ראשון הקרוב,מחולון קרית שרת.אני צריכה להיות שם עד השעה 10 נאמר לי שיש אוטובוס ישיר מחולון קרית שרת לאצטדיון טדי,במקום לנסוע לת.מ ת"א ומשם לתפוס אוטובוסים. נאמר לי שהאוטובוס זה או קו 402 או 420(לא זוכרת במדוייק) וכשבדקתי היה רשום שהוא(402) מגיע לקניון מלחה.האם זה קרוב לאצטדיון? כמה זמן נסיעה זה?וכל כמה זמן האוטובוס מגיע?
אין אוטובוס ישיר מחולון
לאיטדיון טדי... מה שיש זה קווים 404 ו 406 מחולון שעוברים ליד קרית שרת (בסמוך כניסה לשכונה) עד לתחנה המרכזית בירושלים ומשם אוטובוס פנימי.

Image of me

New member
אני חושב שאת מתבלבלת...

מחולון לאצטדיון טדי בירושלים
שלום,אני צריכה להגיע לאצטדיון טדי ביום ראשון הקרוב,מחולון קרית שרת.אני צריכה להיות שם עד השעה 10 נאמר לי שיש אוטובוס ישיר מחולון קרית שרת לאצטדיון טדי,במקום לנסוע לת.מ ת"א ומשם לתפוס אוטובוסים. נאמר לי שהאוטובוס זה או קו 402 או 420(לא זוכרת במדוייק) וכשבדקתי היה רשום שהוא(402) מגיע לקניון מלחה.האם זה קרוב לאצטדיון? כמה זמן נסיעה זה?וכל כמה זמן האוטובוס מגיע?
אני חושב שאת מתבלבלת...
402 לא יוצא מחולון ולא מגיע לקניון מלחה. הוא יוצא מבני ברק ומגיע להר חוצבים. מחולון לירושלים יש שני קווים: 404 ו-406, כאשר 406 יותר מהיר. הם מגיעים לתחנה המרכזית בירושלים, ומשם אוטובוס למסוף מלחה הסמוך לאיצטדיון טדי. יש כמה קווים עירוניים שמגיעים מהתחנה המרכזית בירושלים למלחה, אבל הכי מהיר זה לקחת את אחד מהקווים שממשיכים לגוש עציון ועושים את הדרך המהירה ביותר: 160, 161, 166, 167, 440 ועוד. הם יוצאים בערך כל רבע שעה מרציף 5 בתחנה המרכזית. אפשרות נוספת היא לנסוע לתל אביב או לרמלה, ומשם לקחת רכבת לירושלים. הרכבת מגיעה לאותו מקום, מסוף מלחה.

Image of me

New member
כל לוחות הזמנים באתר אגד

אני חושב שאת מתבלבלת...
402 לא יוצא מחולון ולא מגיע לקניון מלחה. הוא יוצא מבני ברק ומגיע להר חוצבים. מחולון לירושלים יש שני קווים: 404 ו-406, כאשר 406 יותר מהיר. הם מגיעים לתחנה המרכזית בירושלים, ומשם אוטובוס למסוף מלחה הסמוך לאיצטדיון טדי. יש כמה קווים עירוניים שמגיעים מהתחנה המרכזית בירושלים למלחה, אבל הכי מהיר זה לקחת את אחד מהקווים שממשיכים לגוש עציון ועושים את הדרך המהירה ביותר: 160, 161, 166, 167, 440 ועוד. הם יוצאים בערך כל רבע שעה מרציף 5 בתחנה המרכזית. אפשרות נוספת היא לנסוע לתל אביב או לרמלה, ומשם לקחת רכבת לירושלים. הרכבת מגיעה לאותו מקום, מסוף מלחה.
כל לוחות הזמנים באתר אגד
יש להיכנס למערכת המידע החדשה, קישור בצד שמאל באתר. ולו"ז הרכבת נמצא באתר הרכבת.

846

Active member
לרמלה היא תיקח קו 404

אני חושב שאת מתבלבלת...
לרמלה היא תיקח קו 404
האם זה כדאי לרדת, ללכת ברגל לתחנת הרכבת ע"מ לחסוך אחר כך נסיעה פנימית בי"ם? לא בטוח.... מה גם שהנסיעה ברכבת ארוכה יותר . היא תיקח את 404 או406 בתחנה האחרונה שלהם בחולון כך שנחסך ממנה הסיבוב בבת-ים ובחולון.

SweetE16

New member
תודה,אז..

אני חושב שאת מתבלבלת...
תודה,אז..
בסוף אני אתפוס קו מת.מרכזית בירושלים, אבל שניסיתי לעשות חיפוש על הקווים האלה מת.מ לאצטדיון טדי/מסוף מלחמה לא הצלחתי למצוא את הקו,הלוח זמנים(שעות יציאה והגעה)

846

Active member
אין בעיה לברר במודיעין במקום

תודה,אז..
בסוף אני אתפוס קו מת.מרכזית בירושלים, אבל שניסיתי לעשות חיפוש על הקווים האלה מת.מ לאצטדיון טדי/מסוף מלחמה לא הצלחתי למצוא את הקו,הלוח זמנים(שעות יציאה והגעה)
אין בעיה לברר במודיעין במקום
זהו יעד מוכר

mucool2

New member
לקוי גוש עציון אין תחנת הורדה במלחה

אני חושב שאת מתבלבלת...
לקוי גוש עציון אין תחנת הורדה במלחה
זאת תחנת איסוף בלבד.

תיקון טעות

אני חושב שאת מתבלבלת...
תיקון טעות
הקוים לגוש עציון כבר לא יוצאים מהתחנה המרכזית אל ממסוף מלחה קו 440 (ואאל"ט גם האחרים) לא אוספים נוסעים בתוך העיר מהתחנה המרכזית בי-ם יש את קו 5 (רח' יפו מחוץ לתחנה) שנוסע דרך בגין ישירות למלחה

mucool2

New member
צריך לעדכן את אתר "אגד"!

תיקון טעות
הקוים לגוש עציון כבר לא יוצאים מהתחנה המרכזית אל ממסוף מלחה קו 440 (ואאל"ט גם האחרים) לא אוספים נוסעים בתוך העיר מהתחנה המרכזית בי-ם יש את קו 5 (רח' יפו מחוץ לתחנה) שנוסע דרך בגין ישירות למלחה
צריך לעדכן את אתר "אגד"!

Image of me

New member
קווי גוש עציון חזרו לתחנה המרכזית!

תיקון טעות
קווי גוש עציון חזרו לתחנה המרכזית!
עד כמה שאני זוכר, אחרי שהעבירו אותם למסוף מלחה, החזירו אותם לתחנה המרכזית, וכך גם מופיע באתר אגד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה