שרשור פרק

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך

svety

New member
../images/Emo41.gifשרשור פרק../images/Emo41.gif

תחפרו
הלכתי לעשות סקיצה אצל המקעקע הכי מוכשר בפלנטה, אחזור בערב.

IkMfNiY

New member
מה בשידור חי?

גם בפעם הקודמת אמרו שזה בשידור חי והכל היה מוקלט (צילמו שתי אפשרויות של הזוכים ע"פ הצבעת האסאמסים) עכשיו המשימה מוקלטת, אולי ההכרזה לא צולמה? לא יודעת. יעל

IkMfNiY

New member
תשדירי החירות ממש אדירים

בטח עכשיו יטחנו אותם בפרומואים, אבל זה רעיון ממש מגניב. האמת שהייתי בטוחה שבחדר הדחה ההפקה תתערב לטובת סהר ומאור והופתעתי לטובה. אני אוהבת את ירון! יעל

הם טובים../images/Emo45.gif

ואני גם שמחה שירון וענבל הם אלה שעלו. הייתי בטוחה שההפקה תכוון שיהיה שובר שיוויון כדי למתוח עוד.

ima12

New member
../images/Emo10.gif איזה באסה סהר ומאור הודחו. כ"כ אהבתי אותם

סהר כזאת מתוקה ומקסימה והיא ממש יפייפיה. ומאור גם מקסים ומצחיק.

Xyphon11

New member
יש! עוד תוכנית טלוויזיה הפכה למסחטת סמסים!

בדיוק היום חשבתי "וואי, כמה זמן לא סימסתי למטרה נעלה כמו לתת למישהו אחר עוד 6 שניות של תהילה! כמה אני מתגעגע לאפשרות להוציא את הכסף שלי על דבר חסר חשיבות לחלוטין!" [/סרקזם עצבני]

בחיים לא אסמס בפורמט הזה ../images/Emo233.gif

אני מסמס רק בפורמטים שבמקור יש בהם SMSים (במילים אחרות: כוכב נולד, בגלל ש"האח הגדול" אני לא רואה).

innocence

New member
כן, גם אותי זה קצת "עיצבן"

למרות שעיצבן זו אולי לא המילה הנכונה.

גם אני6

New member
תיקון-

לא "עוד תכנית טלוויזיה" הפכה למסחטת סמסים, תכנית הטלוויזיה מפעילה את המשתתפים שיסחטו סמסים.. הרי בסה"כ- את מסמסת עפ"י מידת ההשתדלות של אותו המתמודד ליחצ"ן את עצמו. כל אחד עושה את זה בדרך אחרת, אופן אחר וזה מתבטא אחרת- בדיוק כמו שהדמות של כל אחד אחרת) אבל התכנית לא סוחטת סמסים.. היא מפעילה את המשתתפים שלה בשביל זה, שיסחטו אותם מהקהל.

komsi komsa

New member
אח איזה פרק:)

הרבה זמן לא הגבתי פה חח מתה על מאורD: הוא יצא די אמיץ חח הרג אותי עם ה"אפשר עוד 10000 דולר?" (לא זוכרת את הניסוח) התשדירי בחירות היו קורעים במיוחד של אור ונלה וירון ועינבל... לא ממש אכפת לי תאכלס מי יזכה אני סתם נהניתי לראות את התוכנית הזאת בגלל כל הזוגות, אז אני לא ארגיש צורך לסמס ומצידי שלא תהיה תחרות בכלל חחXD

tuba23

New member
לא אהבתי שפיני הוא זה שבחר למי המטוס הכי טוב

איזו מן 'משימה' זאת לבנות מטוס ואז שפיני מחליט מי הכי טוב? באותה מידה יכלו לקרוא לזה 'משימת בוא ניתן להפקה להחליט מי בגמר'

למעלה