שרשור פרק

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך
ענבל באמת מרגיזה

כמו הרבה מהבחורות האחרות. הן מעזות לטעון שאנחנו, הבנים, קמצנים, כשלא ברור מתי היתה הפעם האחרונה שהן נקפו אצבע בשביל להרוויח כסף, ומתי הפעם האחרונה שהן הוציאו כסף מכיסן ולא ביקשו מאמאבא או מאיזה שוגר-דדי שלהן. צביעות מגעילה, אין מה לעשות...

stagadish2

New member
מחשבה שיש לי כבר הרבה זמן

איך זה שאף אחד לא מעז להאשים בקמצנות בנות שמבקשות שישלמו עליהן בדייט (here we go again...) וקוראות למי שלא מוכן לשלם עליהן קמצן.

OnlyLeigh

New member
here we go again.

מאשימים בנות בהרבה מאוד דברים, לא לדאוג, לא חסר. ההאשמות מבוזרות לפי סטראוטיפים. גברים יהיו חזירים, שמוקים, קמצנים נשים תהיינה כלבות, נצלניות, קרות לב בני אדם. נא לא לקחת ברצינות.

stagadish2

New member
או:

גברים תפקידם לתת, נשים תפקידן לקבל. כשגברים לא נותנים - הם קמצנים. כשנשים מקבלות מדיי - הן נצלניות. בני אדם זה הדבר הכי טוב שקרה לכדור הארץ!

גם אני6

New member
מאשימים נשים שהן הגורם למרבית פשעי האנושות

ואפילו לי ישר עולה העקיצה- "כי זה נכון!" מאשים מי שרוצה להאשים- ואם יש מי שרוצה להאשים, הוא ימצא את מי. לדעתי בן אדם צריך לעשות דברים שטוב לו איתם- כי טוב לו איתם. ולא "לא לעשות משהו" רק בגלל עיקרון, מפני שבדרך לעשות את זה הוא עלול לפספס ולהפסיד את הדברים העיקריים באמת.. שעיקריים לו, כמובן. וכאשר נכנסים להתחשבנויות ומחשבות של בוחן אופי של מי שנמצאים איתו- זה הזמן לעשות חשבון קצת אחר, לא "מי משלם על מי, כמה ולמה וכל כמה פעמים". מצדי אשב גם בגן שעשועים נטוש, עם טרמוס ועוגיות( מקסים
). ממש מטריד אותי שאם הלכנו לאנשהו- אני שלמתי. או אם מישהו גר באילת- אני נוסעת אליו. גם אם זה להפוך את העולם על פיו- ולמצוא את הכסף. אתם אמורים להרגיש את הריחוף. לא את ההתחשבנויות, המחשבות. אז או שמשהו לא עובד- או שיש שם חסימה רגשית שזאת בדיוק במטרה של החשיבה הלוגית הזאת והמנתחת שלכם.. שרואה את הכל בסטריליות אנליטית של חדר ניתוח. [כן, איך זה קשור? זה לא. טוב, קצת. חלקית:)]

ima12

New member
אתה צודק לגבי ענבל, אבל ירון באמת הגזים קצת

היא אומרת לו תקנה זה וזה, כיבוד לאמא ולאחות, והוא כל דבר כזה לא ולא.........

Slow Cheetah

New member
מה פתאום קמצניות,

הן מוכנות לבזבז בשפע את כספם של אחרים! זה לא קמצנות, זה נדיבות יתר!

StriX Starlight

New member
אתן קלטתם את עשן הפוטושופ??

שעלה מהמסוק הירוק? שלוש פעמים עשו תקריב על העשן הזה.

גם אני6

New member
צופה באיחור בפרק (חלק א')

רק אני חושדת האם המסוקים נשלטים ממקור נוסף? ככה, ליתר בטחון? תאונות אוויריות "קוראות":) המסוק, ירון והעץ- חתכו שענבל פרגנה לירון שהוריד אותו מהעץ או שהיא פשוט לא ציינה את זה? יפה לו, שהוא טיפס להוריד אותו וגם אם לא היה טיפוס(ענף נמוף- גם מראים שהוא מכופף ענף ולא מטפס)- כל הכבוד. באמת. גם על כל ה"צריך להיות ממש מוכשר" ולא צעקות או עצבים. פשוט יפה לו. וואי, ירון הזכיר לי עם OMG:) [ירון, סליחה אם אתה קורא את זה] lol, המסוק של אור נראה כמו מקק/חגב גוסס.. אוקיי- לא הבנתי למה ליטל ואלכס לא ניצחו טכנית. וליטל אמורה להיות הכי טובה בהרכבה כזאת- היא בטח עשתה דברים בסגנון עם ילדים קטנים. היא נראית שהכי זורם לה בדם הטבע של אחות גדולה/עובדת בגן ילדים. ה- "לפני כולם בהרבה" של אור נאמר באמת 10 דקות לפני סיום? לא הגיוני כ"כ(גם אם נאמר להרגיע), 10 דקות זה ה-ר-ב-ה זמן וכבר ראינו שגם בדקה/שתיים(שזה גם- פרק זמן משמעותי) דברים מתהפכים על פיהם. "קרבת דרך".. סורי, אני אוהבת את ליטל. אולי יש בה הרבה מגרעות ואולי יש שם עריכה- אבל יש דברים שאי אפשר לערוך. WOW- כמה זהב על סהר.. וזאת הפעם הראשונה, כשמאור דיבר אחרי ההקלטה של סהר(לפני ההקלטה שלו)- זאת הפעם הראשונה שראיתי בו ממש רגש. לא "גבר גבר", אלא משהו מאוד כן ואמיתי ונטול צחוק/הומור/פוזה..

גם אני6

New member
המשך

מה זו שמלת הקשקשים של ענבל בחדר ניפוי? שמים לב מה הם עושים?(בטח כבר כתבו את זה)- הם בכוונה נותנים את השאלות שישניאו את ענבל על הצופים. ולא, אין צורך לכתוב שלא צריך שאלות ספציפיות בשביל זה- ועוד איך צריך. צריך להיות זוג בשביל "ניפוי", שיהווה זוג שלישי רק למראית עין(שיהיה את מי להעיף- אבל שיהיה העפה בטוחה) ואז שניים יישארו להתחרות "ראש בראש"(כאשר ידוע מראש מי ינצח). וואו, כמה צפוי.. אבל בדרך לא יפה, בצורה קצת מכוערת. ומענין האם נאמר משהו לפני ה"לא נורא, ירון.." לא מכירה את מאור, אבל הבחור נראה בוגר, יודע להיות אמיתי ומחובר ולא רק "בדרן" ו- וואלה, באמת "גבר גבר". ובאמת יפה לו:) (האוצר המילולי שלי לא משהו בשעות אלו, סורי) [ירון פשוט מותק:)] ליטל "כשאני אזכה":) אאוץ'- ירון. אאוץ'. ו- וואו, ליטל, איזה פוש-אפ מטורף ומוגזם לגמרי מחוץ לכל פרופורציה..(יש לך עוד איכויות, נוספות, מותק..) ולא, גברת לילי לא אילנה דיין:) רק מיח"צנת נהדר:) מכוונת בשאלות ממוקדות מטרה שמשבחות את ליטל וומראות כמה היא והזוגיות והיא והזוגיות:) וגם ללא שאלכס יענה- עושה לנו לציין אותה(והזוזיות וההובלה שלה את הזוגיות) לשבח.. ומכאן, כמובן- נובעת המסקנה מדוע אנחנו צריכים להצביע דווקא להם.

גם אני6

New member
אחרון ולגבי הדירה של ירון-

גם כשאר אתה גר בכוך- אפשר שזה ייראה מסודר, ונקי ולא כמו פח זבל מעופש ומפורעש, זה א'. ב- לא לשכוח שהבחור נכנס לתכנית מסיבה מסוימת(שוב, בהנחה שה"בלגן" וההפיכה ששררו שם לא היו מפוברקים מראש, שניה לפני שהם הגיעו) אז בהנחה שהבחור נכנס לתכנית מסיבה מסוימת(מספיק בחורים- ולא פחות מזה בחורות- הולכים ביומיום עם גרביים עם חורים, אוקיי? קל וחומר לא מסדרים את הדירה שלהם שזה המקום הפרטי, האישי שלהם ועוד לפני שהם נכנסים לאנשהו למספר חודשים. רובם לא מסדרים אותה בכלל. גם כשהם סופר קולים בחיים.. תגורו קצת עם שותפים בנים) אבל אני מניחה שלחלק מהאנשים יש מעגל אנשים קרובים שהיה מגיע בפרק הזמן הזה ומסדר את המקום, מנקה ומסדר ומצחצח אותו. אפילו בשביל לעשות לכם נעים- גם בלי שידעו שאתם מגיעים מתישהו. סתם מתוך דאגה ואכפתיות. לא לכולם יש מעגל כזה, אפילו לא משפחה שיש קשר כזה איתם. לא לכולם יש מי שיבוא וידאג לסדר את המקום שלך או סתם לחמם לך את הבית במשהו שיעשה לך טוב על הנשמה בהיעדרותך. Nice of her to rub it in his face העודף והטיפ- וואו- אם מישהי הייתה פשוט באה ו"עושה", מחליטה במין "ככה עושים" באופן כ"כ מבטל. "עכשיו תלמד?"- ולא בטון עדין או נעים אלא במין פיקודיות החלטית כזאת. בעע, יכול להקפיץ לי פיוז או שניים. הייתי נושמת, אבל בהחלט אומרת כמה מילים. ירון,אירוח, בית- בדראג סטור הם הראו שזו קולה- זירו ובבית דאגו להסיר את התווית?:) נלה- ("שמלה קצרה וחושפנית" מול-"רצתה לעשות רושם טוב") אז למה לא החלפת כשהיית בבית?. או אצל ההורים? יש עוד הערות:) אבל אלו הערותיי הישירות על הפרק הנוכחי:)

למעלה