שרשור פרק

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך

Thumpers

New member
רגע, לא ככה קראו למשימה?

או לכל שאר המשימות, למען האמת?

StriX Starlight

New member
יקירתי, עם כל הכבוד

לאהבתך לרועי, אני לא חושבת שהוא מתקרב להיות המקעקע במוכשר בפלנטה, או אפילו במרכז תל אביב...

Slow Cheetah

New member
אבל למה זה משנה?

היא אפילו לא כתבה מי זה, זה לא שיש פה פרסומת "סמויה" אפילו.

svety

New member
זו דעתי, ודעתי בלבד ../images/Emo13.gif

יש סקיצה, ויש תאריך. היחיד שאני נותנת לו להתקרב אלי עם מכונת קעקועים, סקיצה כללית, ו"תתפרע, נזרום".

Thumpers

New member
בהצלחה :)

גם אני צריכה להתחיל לתכנן את הקעקוע הנוסף. מגיע לי. :p

רק שימו לב

שישה פרקים עברו מאז הפרק שזורנזון ואיב עפו, ונשארנו עם ענבל וירון, אור ונלה ואלכס ליטל, ועם מי אנחנו עכשיו? ניחשתם נכון - ענבל וירון, אור ונלה ואלכס וליטל

innocence

New member
בפרקים האחרונה אני מתחילה לחבב את ירון יותר,

הוא נראה פשוט כמו בן אדם חמוד כזה, גם אם קצת מוזר P:

Lichi23

New member
כמובן ששמנו לב!

משחקי הפקה מעצבנים שלא תרמו לכלום...

ההפקה סתם ניסתה למרוח. ../images/Emo233.gif

אבל זו עונה די כיפית, ככה שאני לא חושב "רבאק ההפקה מתערבת ומרוחץ, אני לא צופה בזבל הזה" אלא "די ברור שההפקה מתערבת ומרוחת, אבל למי איכפת, הליהוק מעולה!". וזה מה שהייתי אומר גם על כל עונת הישרדות עם ליהוק טוב. כלומר, עונות 2 ו-3. כלומר, עונות שיש בהן משהו חוץ מדוגמניות וכדורגלנים.

המלצה שלי ../images/Emo233.gif

תצפי קודם בעונה 2 ו-3. ואז תוותרי על עונות 1 ו-4 ותעברי לגירסה האמריקאית. משם עונות 2, 6, 7, 15 הן עונות טובות למתחילים.

גם אני6

New member
תודה:)

בינתיים לא הצלחתי לעקוב אחרי הסדרה, אבל מצד שני גם לא הייתה לי יותר מדיי נכונות..

Maldini Girl

New member
גם אני שמתי לב לזה

והשתעשעתי מאד. אפילו אמרתי לאמא שלי ואחותי (הן אלה שגררו אותי לראות את התוכנית מראש..אגב, התחנפות על הדרך- ממש אהבתי את ההתנהלות שלך עם חופית!) ש"נראה כאילו סתם האריכו את התוכנית, כי בסוף חזרנו לאותה נקודה.."

OnlyLeigh

New member
מעצבן מעצבן מעצבן

1- ההפקה הקמצנית מספקת מסוקי שלט רחוק בשקל וחצי למתמודדים, מתפלאת כשכולם מתרסקים ואחד עולה באש (?!), ואחר כך כפיצוי מעניקה תחרות בניית מודל מטוס קטן (..באמת?) בצורה הכי חאפרית ומשעממת שיש. תחרות בפריים טיים? קייטנה. 2- ענבל. ענבל. ענבל. אני שונאת את איך שהיא התנהגה לירון. אני שונאת את זה שהיא ירדה על הדירה שלו, ואני שונאת את איך שהיא הוציאה אותו קמצן. סליחה. כשגרים לבד בגיל צעיר מתקמצנים. כשאני גרתי בירושלים בזמן הלימודים הייתי קונה מוצרים של מותגים דוסיים שאף אחד לא שמע עליהם כדי לעבור את החודש. מפונקת, מגעילה, ומזלזלת. 3- מעיל מפרוות ארנבים? תגידי את בכלל גרה על הפלנטה הזאת? זה הנושא הכי חם שמדברים נגדו כרגע, גם מי שלא פעיל למען זכויות בע"ח. זה לא מוסיף לך חן.

למעלה