תקציר הריב בין יוסי לש"צ מיד אחרי השידור

לא קשור.. זה לא יתן להם כלום..

זה לא ישנה את זה שהם יהיו על הגריל והקהל לא יבחר בהם כי הם לצד הבובלילים..

blur2

New member
אני חושב שאתה טועה. אשר היה נשאר הרבהההה

זמן אם לא היה מועמד להדחה עם הבובלילים.

תקרא את ההודעה של ביקורת מוסיקה

ובגלל זה אני לא חושב שאני טועה.. אשר היה נשאר בגלל מי שהוא ומה שהוא יצג..

אם יש להם שמץ של שכל .

הדיירים החדשים חייבים להיות נגד יוסי ועינב . כי זה ברור מאוד שאם יוסי נשאר הוא כנראה יזכה במיליון . הצ'אנס היחידי הוא שכל דיירי הבית יתאחדו ויצביעו ליוסי ועינב . ועל הדרך ימאיסו אותם על כל הצופים . כי הבידוד החברתי בהחלט יתן את אותותיו על הבובלילים עם כולם יפנו נגדם . אי אפשר להיות " מלך " ללא נתינים שמשתפים פעולה . עם הזמן והלחץ גם לקהל בבית ירד מיוסי שגם כך שוחק את עצמו ואת השטיק שלו . והדיירים האחרים פשוט יפנו את הספוט כלפיי המעשים של יוסי ועינב וההתנהלות שלהם . והם גם יכולים לפגוע בהם בדרך דמוקרטית בה הדיירים מחליטים לצמצם את כמויות הסגריות שהם מזמינים על מנת לפנות כסף לדברים אחרים שהרוב חושב שהוא יותר חיוני לבית . מה שיגרור כמובן את יוסי ועינב להתנהגות שלא עוברת מסך בצורה חיובית . אם הדיירים החדשים יחברו ליוסי ועינב זה יהיה לירות לעצמם ברגל ( אם המטרה שלהם להרוויח משהו מהתוכנית , אפילו אם הם רוצים שיזכרו אותם הם חייבים להתייצב מול יוסי ועינב כי אם הם יהיו בעדם הם יהפכו לתפאורה בבית כי כשהכל ישכח הציבור יזכור במקרה הזה רק את יוסי ) . חשוב גם לקחת בחשבון שאם מוציאים את יוסי מהוילה סביר להניח שגם עינב תתפרק בעיקר אם היא תאלץ לחיות בבידוד חברתי . * הכתוב לא מבטא את דעתי האישית . אלא רק מבטא את הדרך האסטרטגית שבה צריכים המתמודדים החדשים לנקוט על מנת שיהיה להם סיכוי כלשהוא לזכות במיליון על פי הבנתי . ואם יחסי הכוחות בבית ישארו כפי שנראה שהם כרגע .

bibaso

New member
האם הדרך האסטרטגית הזאת לא אומרת בעצם

שכל הדיירים יתעללו בהם עד שלא יהיה להם חשק לחיות, ואז הם יפיקו מעצמם את המינימום ויודחו \ יפרשו ??

חשבתי האם להגיב לך .

אבל מי שמצדיק ( או מנסה לתרץ ) השוואות בין השינאה כלפיי סאדאם חוסיין , מילוסוביץ וגבלס לשינאה כלפיי המתמודד שי . לא ראוי בעיניי להתייחסות . תודה .

אם זה מה שיש לך להגיד אחרי פירוט השיחה,זה עצו

אפילו מילת גנאי אחת על הדברים של יוסי אין? מותר לו לשקר, לקלל, לאיים.. הכל והוא טפלון שום דבר לא נדבק אפילו לא במילים? אני לא מדברת על ההצבעות , ברור כי כמו שהיו הראו בערוץ 2 הבנתי שחשוב להם שיוסי ייצא טוב כדי שאנשים כמוך ימשיכו ויסמסו לו אבל כאן לבוא ולהגיד , וואלה יוסי הגזים, נתפס, יצא לא טוב.. משהו? כלום?

Yaki J

New member
ברגע שאין הדדיות אין טעם לגנות

כשלא מראים את שפרע בערוץ שתיים אומרת שאשר שילך להזדיין הוא והתורה שלו - אז אין טעם. ברגע ששפרע וצבר יורדים על אדם מבוגר עליהם מאחורי הגב ואח"כ מתממים - אין טעם. כולם נטפלים לאמירה אחת שלו בעוד שפרע - שרק היום הספיקה למשל לרדת על המשקל של עינב מאחורי הגב שלה -יוצאת כביכול נקייה.

blur2

New member
אנשים פה אוהבים לעוות דברים...

ולהפיץ אותם עוד ועוד, גם כשאומרים להם שהם טועים LOL

ליאתס20

New member
../images/Emo45.gif

שפרה לא אמרה שיילך להזדיין הוא והתורה שלו... היא אמרה משהו ואז זרקה שיילך להזדיין.. זה יצא לה בטון כמו שאומרים שיט ביום יום... מה עשיתם עניין כל כך גדול מזה?!

קופנגן

New member
אני לא אוהב את ההתנהגות הזו שלו

היה עדיף שימשיך עם הצחוקים שלו (אני כבר מתגעגע ליוסי הישן, למנגינה שלו). כן, הוא הגזים, כן הוא לא הבין שצריך לשמור על הפה, עד עכשיו הוא הצטייר כליצן חביב ומקסים, עם רגישות, וברגע שמתחיל לקלל זה רק פוגע בו. הוא חייב לשמור על אדישות, לתת לדברים לעבור לידו.

בדיוק..

הוא עשה טעות שהוא נגרר בכלל לויכוח הזה, היה צריך להודות, להתנצל וזהו, זה היה מוציא אותו יותר טוב.

ruti

New member
יש ריב חשוב ומצלמים בחדר. שערוריה פשוט

למה לא עוברים מצלמה? זה בכוונה

ShukyD

New member
אני דווקא הבנתי משיפרה עצמה

"גם הוא היה עושה דבר כזה לעצמו" או "גם הוא לא היה מקריא" שהיא כן עשתה את זה, זאת אומרת לא מחקה מהלוח אבל לא הקריאה. אז מה היא מחרטטת במוח? משקרת בלי למצמץ ובאה לאנשים בטענות על דברים שהיא עצמה עושה

אור2221

New member
ראיתי את זה גם בשידור המקורי וגם היום

היא אמרה משהו בסגנון "זה מה שהוא היה עושה" משמע ילן - אם הוא היה במקומי, זה מה שהוא היה עושה, בניגוד אלי. זה היה ברור כשמש, אני מתקשה להבין איך אפשר לפרש את דבריה אחרת. הלא השיחה המקורית היתה בנוכחות איתי וונסה, והיום היא הכחישה שהיא מחקה, והם היו נוכחים גם בשיחה הזו. הם היו תופסים אותה בשקר.

למעלה