תקציר הריב בין יוסי לש"צ מיד אחרי השידור

Eil

New member
אבל למה להתעסק בספקולציות?

אי אפשר פשוט לבדוק את הנושא? הרי הראו בתכנית את שפרה מכניסה את הלוח לחדר האח הגדול, לא ראו שם אם מחקה או לא?

B a 7 a K

New member
לא נכון.

היא אמרה "אדם מכיר רק את עצמו", ואולי הציטוט לא מדוייק, אבל הכוונה של הביטוי היא שהדבר הראשון שקפץ לו לראש הוא משהו שהוא כנראה היה עושה במקומה. כמובן שזה לא אומר ישר שהיא עשתה את זה.

לא מחקה ולא נעליים

היא רבה עוד עם עינב על הלחם ואמרה לה שאבא שלה יאכל לחם לבן. הם חשבו שאחרי הריב היא בכל זאת רשמה לחם והיא לא. יוסי היה עסוק בדברים אחרים ולא שם לב שלא נרשם לחם ואז הכי קל להפיל את הכל על שפירע שהפעם היתה בסדר גמור. זה משחק וכולם נחשים וכולם בסופו של דבר צריכים לדאוג רק לתחת שלהם כי אחרת הם יעלו על המנגל מהר מאד. יוסי הבין את זה והוא משחק בשבילו ובשביל הבת שלו. צבר ואיתי עדיין לא הבינו שהם במשחק וחושבים על טובת הבית ולא על טובתם. כל מי שעולה בזמן הקרוב מול יוסי נשרף. וחבל להם סתם.

idodo cohen

New member
תקשיב, אתה ממש עובר כל גבול כמנהל

פעם שנייה או שלישית השבוע שאתה מסית נגד שפרה דרך הטעייה. זה לא מקצועי לתת לך לנהל.

ShukyD

New member
תקרא לזה "מבין-לא-נכון-סדרתי"

מסית? סתם יגרום לי לפתוח הודעות שלך ולסגור לפני שקראתי. אין לי בעיה עם שפרה אני פשוט לא חושב שהדרך שלה נכונה אבל מכאן ועד למסית? אני כותב את דעתי עליה, לא על אחרים. ולא רק דעתי אלא גם מה שאני מבין ממנה את ההערות על חוסר מקצועיות תעביר לתפוז, הם אלו שנתנו לי לנהל.

idodo cohen

New member
אז תתאמץ יותר להבין

או שלא תכתוב על סוגיות לא ברורות. למנהל צריכה להיות אחריות יותר מלשאר האנשים. לכתוב שצליאק היא מחלה שתקפה רק לגבי לחם לבן ולא לגבי עוגות זה נטו טעות והטעייה, כנראה כי היה נוח לך לחשוב שיש לעינב סיבה לצעוק. ואם זה יקרה שוב זה באמת מצדיק פנייה לתפוז.

ShukyD

New member
מה זה תתאמץ יותר להבין? מה שאני מבין זה מה יש

אתה רוצה אח"כ לבוא בפורום ולהסביר לי? בשמחה אני אקשיב לך אני לא קובע עובדות ומבקש מאנשים להאמין שככה זה אני אומר מה שהבנתי ואם מישהו הבין אחרת או יודע אחרת אשמח לשמוע ולתקן את טעותי. ואפרופו לא להבין טוב - לא כתבתי שצליאק היא מחלה שתקפה רק לגבי לחם לבן. אבל לצערנו התלהמות היא מחלה שתקפה לכולם. אתה מוזמן לא להמתין ולפנות כבר עכשיו לתפוז, האיומים שלך מרגשים אותי בדיוק כמו הלחם הלבן של יוסי.

idodo cohen

New member
חח, אין כאן שום איום

תאמין לי, עברתי בחיי בלא מעט פורומים של סדרות טלוויזיה שיש בהן אהובים ושנואים לכאן ולכאן, ותמיד למנהלים היו את הפייבוריטים שלהם אבל הם מעולם לא הטעו, גם אם הם "לא מבינים סדרתיים". הבקשה שתתאמץ יותר להבין היא מאוד לגיטימית, ואם אתה לא רואה היגיון בבקשה שתהייה טיפה יותר רגיש לדיוק בעובדות כמנהל [בלי אף מילה על אובייקטיביות].. אז זו באמת בעיה.

יאללה, כולה שיפרעעעעעעע

כמו שנראה, היא בטח הזמינה שני סוגי לחמים ואת הלחם של יוסי היא טחנה בחדר של האח גדול הקובבה.

בושה לתפוז שמשאירה אותך כמנהל שוקי

מילא לכתוב בצורה עקבית בעד מתמודדים מסויימים ונגד אחרים (תמוה כשלעצמו) אבל להצטרף לשקר הטיפשי והכל כך ברור לעין הזה בקשר ללחם כשכל כך ברור שמה שהיה שם זה ציניות של שפרה שהובנה כאילו היא "הודתה" ואח כך להתנצח עם גולשים שמעירים לך נמוך מאוד ומוזר, לא תואם את ההגדרה של מנהל בתפוז שאני מכירה אני לא מאיימת, אני מעבירה תלונה, עברת מזמן את הגבול

כפי שאמרו לך - כמנהל תיצמד לעובדות ולא להגיגי

ליבך... זה מכוער מה שאתה עושה! כל עוד העובדות אינן נהירות עד תומן, אל לך לקבוע אותן כעובדות! דוקא לפי מה שזכור לי עינב ושפרה באמת התווכחו על הלחם, ושפרה אמרה שהפעם ישימו לחם לבן ועינב התעלמה ויוסי לא שם לב, ואח"כ מאשימים את שפרה בכל הרעות החולות...

מה זו התגובה הזו? ברצינות נתנו לך לנהל פורום?

פשוט לא להאמין, אפילו קצה של ביקורת אתה לא מסוגל לקבל??? כשתגדל, תבין שבתור מנהל אתה לא יכול להתלהם ובטח לא להשתמש בשפה ובעלבונות שאחרים יכולים להשתמש. אבל, זה, כמובן, רק כשתגדל...

ShukyD

New member
מוזמנת לחכות עד שאגדל

עם הצורך שלך לצאת נגד מנהל בפורום

ShukyD

New member
סבבה

מעבר לכך אני עדיין עומד על זה למרות שטעיתי בנוגע ללחם ששיפרה באה בטענות לאחרים על דברים שהיא בעצמה עושה.

תודה שאתה מודה שטעית...

בנושא הזה ספציפית כי רק על זה דיברתי! וחבל על התגובה שבאה בעקבותיה...

למעלה