סופ"ש חדש הגיע!

theEscapist

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo124.gifסופ"ש חדש הגיע!../images/Emo9.gif

סליחה על האיחור... החיים מטורפים לאחרונה. ותמיד, בעצם
דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:
דבר רע במיוחד שקרה השבוע:
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
להקת השבוע:
המלצת השבוע:
ציטוט השבוע:
אתר השבוע:
תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה
): חג פורים שמח לכולם, ושבוע נפלא!

theEscapist

New member
ואני אענה לעצמי, אם אני כבר פה../images/Emo3.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: נממ.... היה חופש בתחילת השבוע, והייתי בעזריאלי עם אנשים שלא ראיתי מלא זמן, והיה נורא כיף לראות אותם
(וגם כמה שפגשתי בפעם הראשונה, וגם אותם היה כיף לפגוש). אתמול קיבלתי את המבחן בפיזיקה חזרה- 109!
(היה בונוס של 10 נק'...) זה היה כיף! זה גם היה הקלה, וגם הייתי ממש גאה בעצמי, כי בתחילת הסמסטר היה לי ממש קשה עם פיזיקה
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: מלא מתמטיקה, והמורה למתמטיקה, שהוא דבר רע בפני עצמו. אני לא בנאדם ששונא אנשים- מקסימום לא מחבבת. אבל את האדם הזה אני שונאת, עד כמה שאני יכולה לשנוא מישהו. אתמול בשיעור הוא חילק דף אתגר, ואמר לנו שנעשה אותו בקבוצות של 3 אנשים, ונגיש לו אחרי הטיו"ש. אם העבודה תהיה סבירה- אנחנו צריכים לבחור מישהו שיקבל באופן אוטומטי 20 נק' בונוס לציון הסופי בתעודה. ועד כמה שזה כאילו נדיב, זה פשוט תרגיל מלוכלך. זה- "תבחרו את החברים הכי טובים שלכם- ואז תריבו. ואני אשב בצד ואצחק". הבן ****. פשוט בנאדם מגעיל. (סליחה על החפירה, זה פשוט שנורא מפריע לי)
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: הטיול השנתי. מצד אחד, יהיה כיף. מצד שני, סוגשל לא בא לי, ואני לא יודעת למה...
סרט השבוע: ראיתי אתמול שוב את חתונת רפאים (כזה סרט חמוד
) ובערב הקרינו (בין השאר) את שודדי הקאריביים 3
ספר השבוע: "איש הקציר" של טרי פראצ'ט
להקת השבוע: אמממ לא יודעת
המלצת השבוע: לדבר עם אנשים על דברים שמציקים לכם. אנשים מסוימים, כמובן. זה מקל.
ציטוט השבוע: אוף, היו מלא מצחיקים ואני לא זוכרת כלום><
אתר השבוע: הפורום הזה+פורום נייטוויש
תמונת השבוע: -
אחר (או: מסר חשוב לאומה
): ג'וני דפ שליטה
(סתם כי אתמול ראיתי שני סרטים שלו
)

theEscapist

New member
והרגע הגעתי למסקנה שאני לא אהיה פה עד סופ"ש

הבא... (מחר יש לי יום סופרסופר עמוס, ומיום שני עד חמישי אני בטיול) אז... אממ... ביי
ואת הפינה שלי אני אפתח שוב בעוד שבועיים. מבטיחה.:)

theEscapist

New member
תודה לשתיכן../images/Emo25.gif

בסוף חזרתי הביתה לפני הלילה הראשון.... אבל נו. לא נרא, היה מצחיק במשך היום, והיו כמה קטעים שהיו נוראיים, אבל הם היו מלאים בבדיחות שחורות לא רעות בכלל. טיול הבא:)

wolfyy

New member
מקווה שהכל בסדר

העיקר שזה דברים שאפשר לצחוק עליהם

theEscapist

New member
זה היה דברים שאפשר לצחוק עליהם, אבל בדיעבד../images/Emo3.gif

כשסיפרתי לאמא שלי את תלאות היום, היא פשוט אמרה לי שזה נשמע כמו טירונות צנחנים
רק שאצלנו זה היה בטעות, וכי מנהל הפנימיה שלנו נעל, ופולניה בתזמונים הלא נכונים...

Snow fairy

New member
יו הו, יו הו, אה פיירטס לייף פור מי!

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: המסיבה של קיפי, ורזיתי:] דבר רע במיוחד שקרה השבוע: לא זוכרת משהו קריטי... משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: שהמבחן מחר בהיסטוריה ילך טוב ושיהיה אחלה בפולין:] סרט השבוע: וואי, אין:X ספר השבוע: גם אין, לא היה לי זמן לחיות;[ להקת השבוע: Delain! המלצת השבוע: ממ... לא יודעת
ציטוט השבוע: קוראים סיכומים להיסטוריה- יעל: "אז יש את הסכם דרמז'..." יונתן: "אמרת הסכם דרמז'?!" יעל: "כן, איך אתה רוצה שאני אגיד את זה?" יונתן:" יעל, דר'-מז' זה דרום מזרח..."
אתר השבוע: אין תמונת השבוע: אחותי איפרה אותי לתחרות בפורום איפור שהיא השתתפה בה:] אחר (או: מסר חשוב לאומה): תתחילו ללמוד למבחנים להיסטוריה יותר מ3 ימים לפני

adi dion

New member
בהצלחה ../images/Emo13.gif

תהני בפולין! עד כמה שאפשר כמובן :S (זה טיול של המשלחת אני מניחה, כן?) ואמרו לך פה כבר שאת מדהימה?

blackwish

New member
../images/Emo218.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: סידרתי את הארון, שזה חג לאומי. דבר רע במיוחד שקרה השבוע: שפעת, ביקור בצב"ח
, שאלון מטומטם של משרד התחבורה
ונאחס כללי. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: בית ריק סרט השבוע: ראית סוף סוף את סויני טוד ספר השבוע: לא יצא לי לקרוא משהו חוץ מספרי לימוד
וגם זה בקושי להקת השבוע: המכשפות
המלצת השבוע: לשתות הרבה תה ציטוט השבוע: אין לי קול לציטוטים אתר השבוע: הוטפיק תמונת השבוע:

wolfyy

New member
תרגישי טוב ../images/Emo96.gif

את כ"כ יפה!
אני מכריזה רשמית על סידור הארון כחג לאומי!
משהו שקורה פעם בליקוי ירח מלא

blackwish

New member
תודה../images/Emo9.gif

פעם בליקוי ירח זה טוב, אם אפשר בירח מלא זה אפילו מצוין לפחות אנשי זאב יעשו לי את העבודה השחורה.

למעלה