סופ"ש חדש הגיע!

dusa1

New member
P:

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: קשר עם אמא :) דבר רע במיוחד שקרה השבוע: מתח מעצבן משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: לא יודעת אין לי כוח לעוד שבוע סרט השבוע: קלולס XDDDD ספר השבוע: לאידעת להקת השבוע: פינק פלויד המלצת השבוע:פינק פלויד ציטוט השבוע: "ארנבים!" עזבו XD אתר השבוע: אין תמונת השבוע: נע אחר (או: מסר חשוב לאומה): לאידעת

שבוע טוב

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: שמעתי שיר של רדיוהד, פגשתי מישהו הכי חמוד בעולם P-: דבר רע במיוחד שקרה השבוע: מבחן בחיבור משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: לא מצפה לעבודה אבל מצפה לשיעור גיטרה
סרט השבוע: אין לי זמן ספר השבוע: כנ"ל להקת השבוע: אין זה נוראי!! לא שמעתי כמעט כלום המלצת השבוע: ציטוט השבוע: אתר השבוע: תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה):

wolfyy

New member
ס סו סופ סופ" סופ"ש! ../images/Emo12.gif

ענבר כל הכבוד על המבחן בפיזיקה!
המורה למתמטיקה פשוט חזיר. בכלל מותר לו לחלק נק' בונוס בצורה כזאת? |שףדבר טוב במיוחד שקרה השבוע:
|שףדבר רע במיוחד שקרה השבוע: לא רע במיוחד, סתם כואב.. נחתכתי ביד והאזור התנפח.. וזה כואב! |שףמשהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: אין לי ציפיות מיוחדות בשניה זו |שףסרט השבוע: סוויני טוד |שףספר השבוע: שר הטבעות... החל מהפרק The siege of Gondor ועד The houses of Healing ירדו לי דמעות וגמעתי את הפרקים |שףלהקת השבוע: קרן פלס , הסינגל החדש ..
|שףהמלצת השבוע: קרן פלס, טולקין (איזה צמד
), רוטב עגבניות של אמא
|שףציטוט השבוע: "The hands of the king are the hands of a healer,and so shall the rightful king be known" |שףאתר השבוע:
|שףתמונת השבוע: |שףאחר (או: מסר חשוב לאומה): תקנו את הדיסק של קרן פלס כשיצא! אתמול ירד גשם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! והאוויר קריר וכחלחל-אפור

adi dion

New member
איזו תמונה! ../images/Emo23.gif

סוסים זה דבר כל כך שולט
אאוטץ' על החתך :S שיעבור מהר!

blackwish

New member
שר הטבעות

אני לא יודעת אם אני מאשימה את התרגום משנת קוריקו שאצלי בבית או גורם אחר אבל ממש ניסיתי לקרוא אותו ולא הצלחתי להתפקס
את קוראת פיקים גם?

wolfyy

New member
תרגום זו בעיה ../images/Emo4.gif

אני קוראת באנגלית. יש לנו בבית את התרגום של החיילים.. אני לא יודעת אם הוא טוב כי אני לא חושבת שאי פעם קראתי אותו מההתחלה ועד הסוף. אם זה לא התרגום שיש לך והוא טוב אני אשאיל לך בשמחה באיזה מפגש פורום עתידי
אם את מעדיפה עברית.. מה זה פיקים?

blackwish

New member
המון ספרים הפילו אותי בגלל תרגום

למשל, "תמונתו דוריאן גרי" שכולם מהללים. אליס מארץ הפלאות למשל חיבים לקרוא באנגלית, אבל שרה"ט נשמע לי ברמה גבוהה מידי בשבילי מבחינת שפה
אם זה סביל (אני ברמת הארי פוטר באנגלית בריטית
) אז אשמח
ותודה! פיקים זה זה ספרות מעריצים (אני גרועה בלהסביר אז הלכתי על שיטת גוגל המקלה לעצלנים), אבל יש בה לא רק כתיבה אלא גם ציורים, וידאוים וכ"ו. שאלתי כי יש המון המון יצירות בתחום תחת "שר הטבעות". האמת שגם ראיתי המון פאנארטים של ברטון
.

wolfyy

New member
כן,

אני מבינה למה את מתכוונת. אני בד"כ ממש נמנעת מלקרוא תרגומים, אם כי קראתי כמה משובחים. לגבי שר הטבעות, אפשר להגיד שזה ברמה הרבה יותר גבוהה מהארי פוטר, אבל זה גם שונה - השפה של טולקין גבוהה וצריך לדעת אנגלית היטב, אבל זה משהו שאפשר להבין גם אם שולטים ברמה סבירה אם מוכנים לפתוח קצת מילון לפעמים ולהתעקש גם אם קשה. אני אסתכל על התרגומים מחר ואני אגיד לך... אם תרצי ד"א, אני אעתיק לך כמה עמ' מהספר באנגלית ותגידי לי אם נראה לך שאת מסתדרת.
הו, פיקים! לא אני לא קוראת... אני לא חושבת שפיקים של שרה"ט ימצאו חן בעיני. במיוחד לאור העובדה שבפיקים הרבה פעמים יש נטייה לכתוב סיפורים רומנטיים בין דמויות שלא היו ולא נבראו - וממש לא בא לי להתקל באיזה סיפור לגולס וסארומן

wolfyy

New member
אופס , ההוביט זה של החיילים, ../images/Emo67.gif

התרגום שיש לי זה של לבנית, שנחשב לטוב מבין השניים הקיימים בעברית.. (למעשה הבנתי שיש וויכוח שגובל בשפיכות דמים בעניין הזה
) יש תרגום חדש כששל לבנית כבר לא נמצא על המדפים, ויש עליו ביקורת חריפה.. מהצצה קצרה זה נראה שמה שיש לי אצלי בבית זה סבבה, אבל כמובן שאין כמו האנגלית.. !

theEscapist

New member
איזה תמונה../images/Emo99.gif

שהיד תחלים מהר
ותודה... ולא, אני לא חושבת שמותר לו. דיברתי עם המחנך שלי ועם מרכז המגמה, והוא פשוט אמר לי שאין לו מושג שזה קרה, הוא לא חושב שזה מותר, ושהוא ידבר עם המורה... בעעעע איזה איש מגעיל

wolfyy

New member
תודה../images/Emo25.gif

מקווה שיסתדר..!! אם לא שיקח אותו הבאלרוג

adi dion

New member
../images/Emo13.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: הייתי עם חברה בקניון ביומולדת שלה (היא חזרה עד עכשיו פעם בשבועיים מהצבא והיא מעכשיו תהייה בבית יותר
) וגם הלכנו לטניס
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: מממ לא היה.. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: אימון טניס היום שוב
סרט השבוע: חתולת רפאים. כן, קראתם טוב... לא חתונת רפאים- חתולת
זה היה סרט חמוד ממש שהיה בטלויזיה חחח
ספר השבוע: לא קוראת כרגע.. להקת השבוע: אין המלצת השבוע: לישון זה דבר טוב
ציטוט השבוע: לא זוכרת :p אתר השבוע: האתר של סבב הנשים בטניס
נו התחלנו תקופה של טורניר
תמונת השבוע: אין :) אחר (או: מסר חשוב לאומה): היום יש לסלין דיון יומולדת!
סתם שתדעו

theEscapist

New member
וואו, טניס!../images/Emo12.gif

שיחקתי איזה 4 שנים... ואז עברתי לפנימיה
כבר חצי שנה לא שיחקתי... אבל טניס זה אחד ה-משחקים

adi dion

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo9.gif

תחזרי לשחק!! איך אפשר ככה להפסיק אחרי 4 שנים?
אני משחקת כבר כמעט 9 שנים

LadySilkworm

New member
דיליי

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: בגרות עברה טוב. ואם כבר פולין, מחר סוף סוף אנחנו מתחילים בסדנאות לזה. דבר רע במיוחד שקרה השבוע: השבוע הזה לא נגמר , בחיי. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: ... סרט השבוע: ג'נטלמנים מובחרים, ארואיקה ספר השבוע: להקת השבוע: draconian המלצת השבוע: ציטוט השבוע: אתר השבוע: יוטיוב, פייסבוק תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה):

למעלה