מפגש פורום!

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifמפגש פורום!../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

כולכם רוצים פה מפגש פורום אז אני ויגאל (יגאלוש היחיד) הולכים לארגן לכם! אז ככה זה יהיה בחופשת פסח. אני רוצה שתרשמו את התאריכים שאתם לא יכולים להיות בפסח במפגש יש שתי מקומות עזריאלי (בת"א) ושבעת הכוכבים (בהרצליה) תבחרו אחד מהם אני ממליץ על שבעת הכוכבים כי יש שם מה לעשות (קארטינג). בעזריאלי סתם משעמם. אבל אתם בוחרים אתם תראו שאם אני ויגאל רוצים לארגן אז יהיה מפגש יאללה תגיבו!! ומי שלא בא שימות הבן ****!

sapir161

New member
אני לא באה אז אני בת ****? חחחחחח

סתםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם 1 באפריל חחחחחחחחח יואוו ניפגש כולם ב1 באפרילללל אני יעבוד עליכם חחחחחחחחחחחחחחחחחח

sapir161

New member
חחחחחח סבבה! מהיום אני בת ****

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

lilush123

New member
האמממ

אני יבוא מתי שתגידו ולאן שתגידו אני יכולה להגיע לכל מקום עזריאלי הרצליה איפה שבא לכם

מור

תקשיבי. אני יודע שנפגעת שלא הזמינו אותך אני אישית אותך לא מכיר אני רגיש גם כמוך ומבין אותך מצוין כי אם לא היו מזמינים אותי הייתי נפגע. אבל אחרי שביקשו סליחה המון פעמים ואחרי שמזמינים אותך הפעם למפגש ורוצים שתבואי בשיא אז אין צורך לעשות כזה באלגן ולהגיד את לא באה להייפך תראי שאת באה וכולנו נשמח, כולנו בפורום בית אחד תביני לא אמרנו לא יודע... אבל תבואי אם בא לך אנחנו כתבנו את המפדש יוני ואני. מי שבאה באה המשך הפרטים תלויים בכם. אתם תתנו לנו תאריכים המשך יום נעים וביי. נ.ב: ספוש. אין לי שיחות אחי צעק עליי...

sapir161

New member
אהה טוב שנזכרת חחחחחח

לא נורא מאמי.. עברתי לעיסוקיי המשעממים חחחחחחחח יש לי שיחה עם יוני על הטמטום שלי!

sapir161

New member
לא..במסן..

בעעעעעעעע אני צריכה לנקותתתתתתתתתתתתתתתתת

מור

צריך לדבר איתך למרות שלא מכיר אותך אבל... זה עדיין מציק לי שאת פגועה. אממ לא רוצה ולא ארצה שאף אחת תיהיה פגועה אלו שאני לא מכיר... אותך אני לא מכיר, אני לא יודע אבל.. תנסי אממ לא להפגע אני יכול להבין אותך באמת.

בר

לא אמרנו שזה אמור להיות דווקא בהרצליה. אבל רצינו. אם חלק גדול לא יוכל ויהיו קצת אנשים אז תל אביב נראה. למה את נשמעת כאחת שפגועה?

מה פגועה?סך הכל אמרתי שאם זה בהרצלי

בהרצליה אז אני לא באה.. ג'יש מה יש לכולם היום?!

טוף,טוף פילסוף קטן ומתוק שילי../images/Emo9.gif

אבל אני לא פגועה אני רק אמרתי שאם זה בהרצליה אני לא באה ושאתם תהנו,שלא יהיה לכם רגשות אשמה או משו

ברוש

חח המלצנו על הרצליה, כי יש מה לעשות בקניון שם לא סגרנו על הרצליה. יש הבדל. יש זמן עד פסח. אבל תחשבו על תאריכים שאתם לא יכולים

למעלה