מפגש פורום!

לירןןןן

New member
אז ככה

כבר יש לנו מפגש משלנו אז תיפגשו לבד חבריםם פספסתם את המועד אין הנחות יאלללהה בייייי מי שבמפגש שלי הוא אלי קורל לירון שני מיכל נגה שיר ספיר ספיר מור רותם צליל ואני רשימה סגורה אז יאאלהללהה תהנו לכם במפגש שלכםם בייייייייייייייייי

אני באה לשני המפגשים... כאילו אם יש

2 מפגשים תעשו את זה בשני תאריכים שונים, ואני אבוא לשניהם, בשבילי ת"א זה טוב כי אני לא יכולה להגיע להרצליה.....

לירןןןן

New member
אהה וגם אדם

סליחה טעות שלי אז אלי קורל לירון שני מיכל נגה שיר ספיר ספיר מור רותם צליל ואני ואדם!!!

לירןןןן

New member
אופססס !!

הרשימה המעודכנת הסופית!!!!!!!!! אלי קורל לירון שני מיכל נגה שיר ספיר ספיר מור רותם צליל ואני אדם ואדווה

Green Day 1

New member
בעד אבל ממש בעד בהרצליה../images/Emo70.gif ../images/Emo45.gif

קודם, כל אני ממש אבל ממש מקווה שיהיה את המפגש ושאני יוכל לבוא... אבל בטוח אני יוכל לבוא שכך שאין בעייה =) יאפפפפ
בבקשה אל תעשו את זה בת"א הייתם שם... וזה קניון דיי משעמם... אם כבר קניון בהרצליה, אפשר קניון "ארנה" יותר יפה ויותר מעניין מאשר קניון "שבעת הכוכבים"... תארגנו, תסדר, העיקר שיהיה...
בה ביי בנתיים... אחה"צ מעולים
נדבר...

....

אנחנו לא רוצים בעזריאלי כי משעמם שם בטירוף אבל אנחנו רוצים שכולם יבואו דווקא אני אהבתי יותר את שבעת הכוכבים מארנה

Green Day 1

New member
יוני אחייייייייי

בסדר איך שבא לכם... רק אני מעדיף בארנה... כי אני מכיר שם את המקום טוב... אבל איך שבא לכם ... העיקר שיהיה
... ובהרצליה כמובן...

אני גם מכיר את המקום

גם אני הייתי שם הרבה אבל פשוט בשבעת הכוכבים יש את הקארטינג וזה כזה כיף

למעלה