מפגש פורום!

Green Day 1

New member
יגאל... =)

כן עומרי בכבודו ובעצמו
... אני מה זה מת לראות את כולם פה... שאי אפשר לתאר... בנוגע לתאריכים, איני יודיע אם אני נוסע או משהו... אבל אני יעדכן אל דאגה... ביו'ש נדבר מחר חב'רה לילה טוף...

miss chupi

New member
אני באה!

חבל...דווקא לעזריאלי יכול להיות מזה כיף! אם נהיה יותר אז גם נוציא יותר כרטיסים... ולא ב23 כי זה המומולדת שלי ישששששששש וזה גם ערב ליל הסדר

yuviz

New member
אה ולירן אני לא באה.. =[[ לא צריך..

אתה לא מכיר אותי

yuviz

New member
כאילו לא בתור..

אתה לא מכיר אותי של ערסים.. חח.. סבבה אני אבוא לאן שיזמינו אותי.. =\\ ואני חושבת שארנה יותר מעניין מעזריאלי.. זה סתם חרא למרות שיותר נוח לי בעזריאלי.. ומה אתם אומרים על הימים המאוד ראשונים של החופש?? נגידדדד.. אממ.. ה-25 26 ככה?

דניאל866

New member
אני יכולה רק בעזריאלי!

כי להרצליה לא ניראה לי שיהיה לי איך להגיע!!! אז עם זה יהיה בעזריאלי אני אבוא ועם בהרצליה אני לא יבוא אבל בכל זאת תהנו!! מקווה שזה יהיה בעזריאלי אוהבת אותכם מאוד דניאל

אם זה לא בעזריאלי אני לא באה

אמרתי ואני אומר את זה שוב- זה שבאירנה או ארנה איך שלא קוראים לזה יותר כיף-זה לא אומר שאפשר לנטוש את מי שלא יכול לבוא לשם תתחשבו קצת

בררר בגלל זה עשינו בחירה

בינתיים נראה לי שהרוב רוצים בעזריאלי אז זה יהיה בעזריאלי אנחנו נעשה את זה לפי איך שאתם רוצים

s h l a g e r

New member
חחחח חיפה! גראנד קניון!!!!!!!!!!

מה נראה לך יש לי זיין לבוא להרצלייה אם כבר ת"א מרכז!!!!!!!!!

יש לכם בחירה

אלו המקומות תבחרו זה כמו סקר כזה אנחנו לא אמרנו שזה יהיה בהרצליה אמרנו שיותר מעניין בהרצליה אבל בגלל שלהרבה כנראה לא נוח להגיע להרצליה אז עשינו מין סקר כזה אז זהו ותרשמו תאריכים שאתם לא יכולים להגיע

אני לא 'כולה לא לתל אביב ולא בהרצלי

בהרצליה..כי זה רחוק לי!! הכי נוח לי בחיפה בגראנד קניון..!!! אם אתם עושים בהרצליה או בתל אביב אז אני לא באה...תהנוו ותכייפו!!!

למעלה