שרשור הכרות

sheepii

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif שרשור הכרות ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

לכבוד המצטרפים החדשים

Alleycat74

New member
אוקיי אני אתחיל?

אלינור, בת 33, נשואה לירון ההולנדי וחיה איתו בישראל. חובבת חתולים מושבעת (יש לנו אחד בבית ועוד כמה בחוץ) ומכורה לשוקולד (מריר!!)

ronnl

New member
שאני אמשיך?

רון אוטטו בן 32 ,חי עם בן זוגי ששמו דומה לירון (מי ינחש?
) חובב חתולים ומכור לחתול חדש בן 3 בשם ספוט שנמצא בארון ברגעים אלה אני חושב (השם בנידוב אחת מחברות הפורום כמדומני) ועם תכנון להרחבה משפחתית בקרוב (עוד חתול או חתולה לבינתיים עדיין לא סגור ) מכור לשוקולד וגלידה קינוחי שוקולד למיניהם פאטאט וקרוקט וכמובן המחשב שלי ועוד ועוד

sheepii

New member
ואני.... ../images/Emo107.gif

שמי יעל (28) ,נשואה לטום ההולנדי (29) .בגלל בעיות מתמשכות עם ההגירה ההולנדית עברנו מעבר לגבול לגרמניה לחצי שנה שלאחריה נחזור להולנד.חייתי בהולנד בעבר על ויזת תייר ומכאן שחוץ מלשהות בהולנד לא התאפשר לי ללמוד ,לעבוד או להתנדב ואני חושבת שאני בוודאות יכולה להגיד שאיבדתי את השפיות שלי כמה וכמה פעמים כל התקופה הזו.אני צמחונית 16 שנה ומאוד מאוד אוהבת בעלי חיים.מהארץ הבאתי בטיסה את קושקושון האהוב שלנו שלצערינו לפני מספר חודשים החלו לצוץ לו גידולים שהתבררו כסרטן עור :(

ayala26

New member
כולם מצטרפים חדשים

כי הפורום חדש..
היי, שמי איילה, בת 30 מתגוררת 4 שנים פלוס בהולנד (ולא באמסטרדם) עם בן זוגי ההולנדי, ג'ון (או בהולנדית שון) והבן שלנו בן ה-15 חודשים, דנזל. עובדת חצי משרה באמסטרדם כמפתחת אתרי אינטרנט. תחביבים: גינון, יצירה בעץ ויצירה בכלל, סריגה, קריאת ספרים.

ronnl

New member
יאללה יאללה יא חמקן שכמוך

בלי תירוצים
הופ כתוב על עצמך

Fair game

New member
טוב נודניקים ../images/Emo3.gif

אני בן 30 מתא עוסק בכספים ושיווק חולה על ספורט במיוחד חדר כושר ושחייה

ronnl

New member
מה כבר עשיתי ?

למה כולם מתנפלים עליי בימים האחרונים אוףףף

ronnl

New member
איך אני ילד רע

השם שלי הוא אפילו לא בני
בכל מקרה שלחתי מסר חזרה

made in holland

New member
חברי אני מבקש../images/Emo196.gif

תפסיקו לרדת אל הילד, לא יפה, הוא דוקה בן אדם טוב

Alleycat74

New member
שחיה זה טוף!!

חדר כושר בשבילי זה פילאטיס
לא נוגעת במכשירים...

אני גם פה...

קוראים לי הגר, ואני מתגוררת קרוב לרוטרדם כבר שנתיים וקצת עם בן זוגי ההולנדי והכלבה הקוקו שלנו. אני עובדת במשרה מלאה בחברה ברוטרדם. בהיותי תולעת ספרים בהתהוות, כשיש לי זמן אני מקדישה אותו בעיקר לקריאה. בנוסף ואני מתעסקת פה ושם בדמיון מודרך ו-NLP וגם בחובבות רדיו (amateur radio או radiozend amateur).

למעלה