שרשור הכרות

מלפפiן

New member
טוב גם אני...

אני מלפפון חמוץ
גרה ב-Aerdenhout ליד הארלם, עם ההולנדי שלי והכלבה המקסימה שלנו... נמצאת בהולנד כמעט 3 שנים, מדי פעם מחפשת עבודה, מדי פעם לומדת, אבל די קבוע מבלה את הזמן בבתי קפה ובפורום

made in holland

New member
טוב אז גם אני לא?

ההולנדי המכורי פה חי בארץ כבר יותר מ11 שנים קאורים לי ארטיאן בן 37 גרוש והוםלאס

made in holland

New member
../images/Emo12.gif

טוב אז לא הומלאס גרוש כן אבל מאז 6 שנים חי באושר עם בת זוגתי החדשה(כבר לא כל כך חדשה) עובד בחלוקה של מים מינרלים אך מחפש משהו יותר מעניין כמה פקח קק''ל וכדומה. יש כלב חמוד לאללה וכובב צילום

kopfschmerzen

New member
שלום

שמי אור-אל מתגורר במבשרת ציון. קשר להולנד: הוקסמתי מטיול שעשיתי באמסטרדם בנובמבר 2002. פרדוקס: מעריץ את הולנד אבל גם את סינגפור- בסינגפור העונש על החזקה או שימוש בסמים מכל סוג הוא לרוב עונש מוות, בהולנד שימוש עצמי בסמים קלים מותר. סובל מכאב ראש חזק ומגרנות שחוזרות על עצמם, ובזמן הפנוי עושה כאב ראש לאחרים.

ronnl

New member
ברוך הבא

חשבתי שרק אני היחיד פה שמסוגל לעשות כאבי ראש לאחרים בזמני הפנוי

kopfschmerzen

New member
ronnl ואיילה

תודה רבה ממש חמודים אתם. לגבי איכות הסביבה זאת הייתה בדיחה אפשר להיות גם פרו בוש וגם בעד איכות הסביבה התכוונתי לומר שאחד כמוני רחוק מלהיות איש איכות סביבה. איילה, שם נפלא גם לאחותי קוראים איילה.

made in holland

New member
זה מה אני גם חושב

הבעיה שבקק''ל כרעגה רק זורקים אנשים וצריך המון אבל המון וטמין פ.

kopfschmerzen

New member
איש קק"ל??

מצחיק לקרוא לאדם קפיטליסט ופרו בוש גאה כמוני איש איכות הסביבה.

kopfschmerzen

New member
עוד פרדוקס

למרות שאני קפיטליסט שמרן פרו בוש גאה!!! תפקידי לא מזמן היה אחרי על בטיחות וגיהות במפעל לרהיטים ועוד מיוזמתי.

iris mom of two

New member
מבקרת פה לעתים

מזל"ט על הפורום!!!! בת לאמא הולנדית, שגדלה בהולנדית. מכורה על DROPJES, דג מלוח ושאר מאכלים שמגעילים לא הולנדים. אמא שלי היא בין הפעילים בארגון עולי הולנד. אני עצמי כבר גרה 15.5 שנים בארה"ב ופעם אחרונה שהייתי בהולנד היתה בתיכון שנסעתי לבקר את החבר ההולנדי שלי בזמנו. אבל אוולי אסע הקייץ ואמא תעשה למשפחה שלי טיול שורשים כך שהילדים שלי יוכלו לראות איפה OMA גדלה (כן הילדים קוראים להורים שלי OMA וOPA).

למעלה