שרשור לאלמה

אלמו'ש

אלמה אני די חדשה פה בפורום ורק רציתי להגיד לך שאני מתה עליך את שחקנית נפלאה ומקסימה את כל כך יפה ומושלמתתתתתתתתתתתתתתת!!!!!! את פשוט נפלת מגן עדן.!!!!!! מקווה שנדבר בהמשך.... מצליל....

Meitar Rojas

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo79.gif../images/Emo42.gifלאלמה../images/Emo42.gif|תו../images/Emo41.gif

מה המצב!?.. קודם כל רציתי להגיד לך שאת שחקנית מאוד מאוד מאוד מוכשרת ושאני חולה עלייך ,את שחקנית נהדרתתת... רציתי לשאול אותך למה אתאף פעם לא עונה באייסיקיו!?.. יש לי אותך ברשימה..ואת לא עונה..וגם הפרטים שלך ריקים....זה קצת מוזר..אולי פרצו לך או משו..

blackangel12

New member
שאלה לאלמה...

תגידי באיזה בצפר את לומדת, באיזה עיר הוא, ובאיזה עיר את גרה??? מקווה שתעני :)

לאלמוש!!

אני מתה עליך ואת מדהימה אני מקווה מאוד שתהיה עונה שניה של ראש גדול ושאני יוכל לראות אותך. אוהבת אותך ומקווה שנדבר במסרים.

לאמלה!!

אלמה, קוראים לי הדס ואני מתה עלייך ועל הסידרה והשחקנים! אני רוצה להתכתב איתך באייסיקיו : 21685119 מקווה שנדבר מהדס שרופה
עלייך אש!!!!

לכל משאוהב את אלמה שיכנס!!!!!!!

לכל משבאמת אוהב את אלמה שיכנס וירשם לקהילה הרישמית שלה בקהילות-msn!!!!!! הנה הכתובת: http://community.msn.co.il/comm_community_page.asp?CommID=13616[ אז תכנסו ותרשמו!!!

אלמו'ש!!!

איזה באסה שנגמר ראש גדול ואני לא אוכל לראות אותך משחקת!!! את משחקת מדהים!!!באמת במשך כל ה-50 פרקים הפתעת אותי כל פעם יותר ויותר עם הכשרון העצום שיש לך!!! אני מאוד רוצה שנמשיך לדבר!!! ב-
,מורן..

loli kiss

New member
אלמו'ש...../images/Emo23.gif

יש לי שאלה
מה התאריך לידה שלך
תעני... בייי
מתה עלייך

לאלמה הפצצה!

לאלמה: איפה נוח לך יותר לעשות את המפגש?...תל אביב והמרכז או חיפה?.. את יכולה לדבר עם המפיקים והמנהלים שיתנו לכל השחקנים אישור לעשות מפגש מעריצים?... אני אוהבת אותך!! מקווה שתחזירי לי תשובה!! ממני,ספירו'ש!!

למעלה