שרשור לאלמה

Cool 15

New member
לאלמה החמודה...

את אחלה שחקנית ונתת משחק מעולה ואני מקווה להמשיך לראות אותך בטלויזיה , ובעונה השנייה (אם יהיה) ושיהיה לך בהצלחה ! וחבל שנגמרה העונה . שיהיה לך שבת שלום !

מהלולההההה כנסי

מה המצב?! היית ועודנך מדהימה...!!! את משחקת נפלא....את חמודה נחמדה ויפה...!!!! אני מזה מקווה שתיהיה עונה שניה ושניראה אותך שוב על המסכים... אני מעריכה מאוד שאת נכנסת המון מפרגנת לנו ומדברת איתנו... והדב היחיד שנותר לומר זה שאני ממש ממש אוהבת אותך ואת ניפלאה בעייניייי!!!! המון המון המון המון נשיקות וברכת שבת שלום!!!,הילה....

אלמה מתוקה! ../images/Emo24.gif

שלום מתוקה... אני רואה שכבר הספקת להיות מאוד מפורסמת... איך זה להיתפרסם כל כך בגיל כזה צעיר? אשמח לדבר איתך במסנג'ר [email protected] את באמת שחקנית טובה.. כל הכבוד לך! אז מחכה לך במסנג'ר.. מקווה שנדבר בעתיד... אוהבת אותך!!!

Cm 2004

New member
אלמה, לסיכום! שוב תודה על הכל...

נהנתי לדבר איתך היום! (ובכלל) היה לי מאוד כיףף! מקווה שתעני לי במסרים בהקדם! אוהבת, שרון!

לאלמה!!../images/Emo23.gif

תודה שענית לי! תגידי, יש לך מסנג'ר? (אני מבינה שאין לך מחשב בנתיים. אבל בכלליות יש לך מסנג'ר?) חולה עלייך!!! יפה שכמותך!

חבל שאין לך...

אז תורידי... אני מתה לדבר איתך... אני מה זה אוהבת את התפקיד שלך ואותך בתור בן אדם למרות שאני לא ממש מכירה אותך! אתה כזאת מתוקה!!! בכל מצב, אני צריכה לעשות איי.סי.קיו... היה לי ושכחתי את הסיסמא... איזה באסה...

elad2431

New member
אלמה מה קרה???

אלמה מה קרה? למה את לא נכנסת לצט? מקודם נכנס ויצאת....

למעלה