שרשור לאלמה

StAvUsH14

New member
אלמה מה קורה?

קודם כל אני חייבת להגיד..ממש התפעלתי מהשם שלך והמשמעות שלו...שם מדהים :) חוץ מזה..את שחקנית מדהימה..ואם אני לא טועה, לך דווקא יש פחות ניסיון משאר השחקנים (תקני אותי אם אני טועה) ובכל זאת שיחקת אותה בענק!!! אין את פשוט מדהימה! ויפה... :) סתיו

אלמה בבקשה בבקשה תכנסי...!

היי אלמה ...! קוראים לי עינת ואני בת 13 וחצי ואני ממש ממש אוהבת אותך!!! אני חושבת שאת שחקנית מדהימה ומצויינת וכתבתי לך מלא פעמים ולא ענית לי... אני מאוד מאוד ישמח לצור איתך קשר בפרטי או במסנג'ר (אם יש לך) [email protected] אני מאוד מאוד מקווה שתעני לי כי זה ממש חשובה לי וגם את ממש חשובה לי....!!! בבקשה תעני לי... בהמון אהבה, עינת..!

היי עינת!

תודה על המחמאות! לא עניתי בימים האחרונים בפרטי סליחה... בד"כ אני עונה... אני אשמח לדבר איתך במסרים (מיום שני שיהיה לי את המחשב..) אוהבת, אלמה

אלמה! תשובה... זה ממש חשוב...!

אני מנסה לכתוב לך למסר אישי אבל זה לא נותן לי... אני ממש ישמח אם תכתבי לי כי אני לא יכולה לכתוב לך...! ובכלל אני מאוד מאוד ישמח אם תוסיפי אותי למסנג'ר שלך...((אם יש לך)) וסליחה שאני מטרידה אותך שוב...! פשוט את נורא נורא חשובה לי ואני מאוד רוצה לדבר איתך...! מכל הלב, עינת!

Cm 2004

New member
אלמוששששש! ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

באיזו סדרה (חוץ מראש גדול) :) היית רוצה לשחק? ועוד משהו יש לך חבר? (כי יש לי מישהו חתיך שאני מכירה לסדר לך! (ברצינות) הוא בן 18 אבל :) אלמהההההההה אני חולה עליך! את שחקנית גדולה! מתה עליךךך! שרון

שרון..

הייתי רוצה לשחק בכל מיני... פנטזיה:ב"כולם אוהבים את ריימונד"...חח... הלוואי! ואין לי חבר..

Cm 2004

New member
../images/Emo24.gif אלמה! ../images/Emo24.gif ../images/Emo9.gif

מאחלת לך שתצליחי.. ותגשימי את כל החלומות שלך.. והבנתי שאין לך חבר.. אני מכירה מישהו בן 18 (נראה טוב) ברצינותתת! אבל הוא בן 18 :) אז מה את אומרת? :) חולה עליךךך! שרון!

Cm 2004

New member
אלמהההה אני מבינה שאת לא מעוניינת

אז... לא נורא ניסיתי! אני יגיד לו שניסיתי!!! אוהבת, שרון!

מ ח ו ש

New member
אלמההההההה!!!!

שמי משה ואני בן 14 מערד.. אני רוצה לדבר איתך..:) בבקשה..תבקשי את הטלפון שלי מתם!:)

איזה ממי את!../images/Emo20.gif

תשמעי אני אוספת משחקני ראש גדול ברכות יש לי מספיר,גור ורועי {אעאעעאעאע} את יכולה לרשום לי???

למעלה