שרשור לאלמה

../images/Emo24.gif אלמה אמרת שאת נכנסת לצאט

את שם???? אהה..יש תוכניות לעתיד<?{אוליי עונה שנייה?}

לא מצליח לי להיכנס לצ'אט!

זה עדיין בטעינה.. כי אני לא במחשב שלי בבית - הוא התקלקל ועכשיו הוא בתיקון.. אז אני נמצאת בחנות של אינטרנט (של מחשבים) ושילמתי על שעתיים וחצי וזה הזמן שישי לי.. :(

חח...

תודה על כל ההצעות..! לחברות שלי אין אינטרנט מהיר וגם הייתי בחזרות להצגה עד מאוחר.. חוץ מזה לא נעים לבוא ולענות למסרים שעונים לי והיא סתם תהיה לא קשורה..

אם אחרי שעתיים וחצי..

עוד יהיה לי מה לעשות פה והזמן הזה לא יספיק לי אני אשאר עוד..!

דניאל866

New member
חחחחחחחחחחחח

תגידי למוכר שיסדר לך אוףףףףף אני מחכה לך ביגלל המחשב שלהם חחחחחחח אוהבת

ת'אמת...

אין לך מה להכנס לצאט.......את לא יכולה לענות שם לשום הודעה כי כולם מציפים...למשל יונתן שם ולא עונה לכלום...הוא סתם שם..!! תשארי פה איתנו!!!!!

hsexxx

New member
אלמה כנסי לפה דחוףףףף

את יכולה לענות לי עכשיו בפרטי כי יש לי משהו מאוד חשוב להגיד לך...?? בבקשה תגידי שכן זה באמת חשוב!

אני חילקתי את הזמן שלי-

בנתיים אני פה עד שתיגמר הטעינה ואז אני בצ'אט.. ואני גם אכנס למסרים אבל לא כרגע..

hsexxx

New member
אוקיי

טוב בכל זאת תודה שענית לי... אני חולה עלייך את פשוט מושלמתתתתתתתתת.... תסגרי את הצ'אט ותפעילי אותו מחדש.. או שתקראי לאחראי שיעזור לך עם כל זה.... מת עלייך... חן!

yochay 2

New member
../images/Emo24.gifאלמההה כנסיי ../images/Emo141.gif

אלמהה מה המצבבב יפיופה?? מה איתך מה המצב? מה חדש??. תידעי ששיחקת מדהיםםם בסדרה... אין אין עליייךך!! וחוץ מזה שאת שחקנית מדהימה את גם חמודה ויפההההה!!! שיהיה לך הצלחה בהמשך הדרך..:) ונקווה עוד לשמוע עלייך דברים טובים1!! :))... אוהבבבבב אותךךך!!!

למעלה