שרשור לרועי

Danielushhhh

New member
רועי../images/Emo26.gif

היי אני מכירה אותך כבר לפני כמה שנים, אבל ניתקנו קשר ובדיוק ראיתי אותך בטלוויזיה אז נזכרתי בך וראיתי תמונות שלך באלבומי תמונות שלי כשהיינו קטנים

ayeltush1

New member
רועיקוששששש כל הכבוד........

על היוזמה שפתחת שירשור על כל שחקןןןן אתה מקסיםםםםםםםםםם ממש מתוקקקקקקקקק חולההההההה עלייךךךךךךךךךךך אתה ממש ממש מוכשר!!!!!!!!!!!!!

לרועי

הי ממצב? לא יודעת אם ראית כבר את ההודעה הזו אבל לא משנה אני אשאל אותך עוד פעם חחחחחחחחחחחחחח היית בצופים לפני שעברת לתלמה ילין? למה כי אתה נראה לי מוכר ולא מהטלוויזיה... אים כן באיזה שבט? יש מצב שבשבט אביב? (אמפריההההה) ועוד שאלונת: ראיתי אותך בתוכנית של נתי רביץ שנקראת ההפסקה הגדולה.... זה נראה די ישן אבל... בקשה תענה לי...

רועייי... למה אתה לא רוצה לענות ליי

זה כבר פעם שנייה שאני שולחת את השאלה הזאת.. מקווה שתענה... שמעתי שאתה לומד בתלמה יילין ואני רוצה להיתקבל לשם אתה מוכן לספר לי קצת על הבית ספר ועל הקשיים ועל איך האודישנים היו? ורציתי גם להגיד לך שאתה כזה כוסון וחמוד ואתה משחק חבל על הזמן אתה כישרון מלידה...! ורציתי גם לשאול אותך מה האיסי שלך כי החברה הכי טובה שלי מעריצה אותך הטרוף,אין לה יס היא לא ראתה את הסדרה היא באה אלי כול יום בשביל לראות אותך אני מבקשת ממך בבקשה או איסי או מסנג'ר בבקשה. אוהבת מאוד ספיר נ.ב. כולם באים לספיר דרמון (השחקנים)...??????

דרך אגב...

אני יודעת שאומרים "לא כאב לך כשנפלת מגן-עדן ?" פשוט אני שידרגתי את זה... בגלל ש: א. אלוהים יצר את האדם... ב. אלוהים שלח את האדם לגן עדן (כאילו עשה אותו ושם אותו בגן עדן) ג. לא שאני מאמינה בזה... אין בזה שום הגיון... ד. מה זה משפט עם זכויות יוצרים
לא... אז שיניתי
מה אסור

gony3

New member
../images/Emo113.gifלרועי "אתה פשוט מ=ו=ש=ח=ם!"

תשתדל להשתזף שהצבע לא ירד חבל... הפסד...

gony3

New member
../images/Emo113.gifלרועי "אתה פשוט מ=ו=ש=ח=ם!"

תשתדל להשתזף שהצבע לא ירד חבל... הפסד...

למעלה