שרשור לרועי

4קטיה

New member
רועי המושלםםם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

רועי אין אין עליך אתה מושלם!!... פ--->חחח...קרעת אותי מצחוק!!!.....מה זה הירידות האלו...צחקתי שעות..ח.חחחח...סתם סתם....שיחות מעניינות יש לך וליונתן...תמשיך ככה!!!..... אתה שחקן מושלם!!....וגבוה...או שזה פשוט אדם נמוך??.... אמרת שמדדת לפני כמה שבועות מה היה לפני כמה שבועות{איזה גובה היית}??

4קטיה

New member
תסתכלי

בשרשור לרועי.....אז כתוב בסוגריים לדוגמא{140 תגובות}....תלחצי על זה...

רועיייייי

אם אתה לא עונה לי לשאלות ששאלתי בהתחלה...תענה לי עכשיו.....פליזזזזז השאלה בצחוק....למה אתה נדחף לשרשורים של כולם..?????

sisoo1

New member
שחקן מושלםם!1 לרועי

אתה משחק יפההה ואתה בכלל חמודדדדדד איזה הודעות אתה רושם על יונתן ולאלמההה חחח יא מצחיקקקקק אתה כזה מאמיי לאב יו

לרועיקי.. ../images/Emo25.gif

ממצב מאמי? אז ככה אני מזה אוהבת את הדמות שלך ואני חושבת שאתה מזה מהממם!!! יייוווו אתה כ"כ חמודדדדדדדדד אין עלייך!!
ואני חושב שרציני אתה ילד ממש ממש יפה...

RED girl 14

New member
לרועי.

היי רועי, ממצב? רציתי לשאול אותך מהן התוכניות שלך לעתיד, ואם אתה חושב שתהיה עונה שנייה בראש גדול. תודה רבה, אוהבת, ליאור.

irenaaa

New member
לטול טולה.........

את עוד לא ראית מה הלך בשירשור של שרון דטנר!!!!!!!!!! איזה קטעים................

NaTaLi MiChAeLi

New member
רועיקושששששש!!!

חמוד שלי מושלם שלי!!!!!!!!!!!! אני מתה עלייך! אפילו בפרטים באייסי כתבתי שאני אוהבת אותך! צור איתי קשר בבקשה אני מתה עלייך!!! מסנג'ר: [email protected] או אייסי: 241-661-830 love you!!!!!!

4קטיה

New member
רועי המאמי והמושלם וההכל!!....

ממצב?!... אתה לא עונה לי!!...למה לא???..!!?.. לא משנה תענה לי במסרים יאללה בה ביי לאבב...יווווווו......לנצח!! רועי וינברג-->שלמות!!.... ראיתי הודעה אחת מה זה דפוקה ששלחו לך....היה כתוב בה..: "רועי תעשה....לי"... אתה יודע מה ההמשך...מה אתה חושב על הודעות כאלו??

irenaaa

New member
רועי-הודעה חשובה.....

תם אמר בצט שהוא מצטער אבל הוא חייב ללכת..........

למעלה