דבר טוב-דבר רע

xXx Lilo xXx

New member
../images/Emo45.gifדבר טוב-דבר רע../images/Emo31.gif../images/Emo29.gif

אז למי שלא מכיר/ה
אתם כותבים כאן דברים טובים ודברים רעים שהיו לכם היום

LunacyFringe

New member
קיי. D:

דבר רע: נתפס לי הגב ונשרף לי יום שלם שהייתי אמורה לעשות בו המון דברים בגלל זה. דבר טוב: מצאתי את הגופיה האהובה עליי כשחיפשתי את המצלמה שלי. D:

shiraz cohen

New member
'קיי. אני...

אח שלי סוף סוף הודיע לנו שהוא בסדר,החמור. טס לאירלנד ולא חשב להודיע שהוא נחת והכול בסדר. הוא מביא לי את דאגי. חעחעחעחע. נמ. לאדעת.
העגיל נכנס לי לתוך התנוך בלילה,וזה פשוט כאבי תופת. אבא הוציא לי אחרי המון זמן שהייתי עם זה,וסתם בכיתי מלא מלחץ שאני לא אצליח להוציא את זה וכאלה. נשאר רק יום אחד לחופש.
יש לי בוחן בלשון ישר אחרי החופש,ואין לי מושג כי לא הייתי בשיעורים. שיעורים במתמטיקקה שעוד לא עשיתי... בכלל,לחזור לבית ספר מבאס אותי.
~שתהיה שביתה,אמןאמןאמןאמןאמן~

שיהיה../images/Emo28.gif

עשיתי כלום. הוצאתי סיכומים בתנ"ך. למדתי גם קצת. מחר הולכים לשוק ראש העין ויהיה מאאאגניב! ^^ אני רוצה שביתה. מאוד. מאודמאודמאוד. אתמול בלילה חפרתי לחברה שלי שעתיים בטלפון. זה היה ממש מצחיק.
המבחן בתנ"ך עוד שבוע. אני עומדת למות. ולא הכנתי שיעורים בכימיה ליום ראשון. ושיעורים במתמטיקה גם ליום ראשון (אבל היא לא כ"כ בודקת, אז לא אכפת לי).

a k c

New member
../images/Emo109.gifהווו.. למה זה לא היה אתמול?../images/Emo6.gif

: הממ.. קמתי באחת
... הממ... זהו><.
: התכוננתי למבחנים
.

Emergency Exit

New member
אוקייאוקיי../images/Emo209.gif

שליייי.
דבר טוב: המ. סבתא הביאה לי קצת כסף כי היה לה משעמם. ויש לי דיסקים חדשים. ודברים חדשים. והמ. נחמד.
דבר רע: מישהו שלא רציתי לראות חזר מח''ול. [אשמתישהואשונאאותי?XD] עוד מעט חוזרים ללמוד. לא עשיתי שיעורים בכלום.
ביי

HagarStar

New member
קיי../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

מפגש :) מחר אני ישנה אצל נוי [קלי בשבילכן XD] ויהיה הרבה אלכוהול ווייי D:
עצרו אותי XDD הממ מונסטון >,<

נמנמנמ!

דיברתי עם אנשים שלא דיברתי מלאאאאאא זמן. השגתי חולצה מאאגניבה ><" יצא מים נביעות בטעם לימון! [חהחה. נו מה] ואהמ, הכרתי להקה מדהימה ששמה RED משהו D: [נו שוב, מה? שם ארוך מדי לזיכרון כמו שלי
]
התחילו לדבר איתי על נושא חסר חשיבות בפניי. אני רוצה ללכת להופעה של 30 בחו"ל, אני פשוט לא מוצאת את הדרך לספר להוריי ;; חורף מתעכב להתחיל, ואין לי הרבה סבלנות

HagarStar

New member
רד ג'אמפסוט אפרטוס? XD../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

באמת מדהימים

../images/Emo210.gifברי../images/Emo99.gif את בהחלט אחת מאיתנו! XD

אני מאוהבת בלהקה הזאת

Dirty wings2

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo31.gif

דברים רעים
הקאתי בלילה הקודם יש לי וירוס יש לי סחרחורות כאבה לי הבטן בצורה חולנית כל היום לא אכלתי כמעט כלום היום חוץ מאורז דברים טובים
שכרגע אין לי בחילה ואני מרגישה יותר טוב אמממ ומעבר לזה שום דבר

למעלה