דבר טוב-דבר רע

Boooya

משהו רע: שלוש מבחנים מחר: אנגלית מת' וביו+פרוייקט. ייאייי=[ משהו טוב: עוד מעט סוף שבוע והוליוודD:

HagarStar

New member
לול לכם יש הוליווד../images/Emo109.gif../images/Emo101.gif

לנו יש ת"א
שזה לא כ-ז-א-ת אטרקציה, כי אני במילא גרה פה >,<

קייסה

New member
XDDDDDDDDDDDDDDDDD../images/Emo90.gif../images/Emo101.gif

דניאללללללללללללללללללללללללללל
כפרותתתתתתתתתתתתתת. תעשי לי ילדים. אני כזו מעפנה אני כזה 'היא מל"א!!!!11111מגניבהההההההההה!!!!!!!!!!!111' ואז כזה סתם חשבתי במקרה אולי זו דניאל? ואז אני יורדת למטה לשרשור היכרות וכן, זו דניאל
אז כן אני מתה עליך ושותקת.

לוטמושששששששששששששששש!!!!!1111111

את כפרותתתתתתתתתתתתתתתתת (אין לי כוח להדגיש אבל עדיין וועאה)! אההה אההה אההה אז אני הייתי מגניבהההההההההה לפני שגילית שזאת אני רק בגלל שאני מל"א!?!?1? ני מתהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה עליך3> (תדברי איתי כפרות!=( )

WaitForTomorrow

New member
../images/Emo110.gif

יש לי המון שיעורים
נורא נהנתי היום
:p כל הזמן אני מדברת עם אור (אח של שחר).. אני לא יודעת מה אמא שלי תעשה לי שהיא תראה את חשבון של הפלא שלי...

Sakai Shana

New member
להלהלה.

הייתי במסיבת יומולדת של חברה אתמול. בערך ב04:00 כשכולם הלכו אז אני ועוד כמה נשארנו לישון וזה היה ממש נחמד כי זה חבר'ה חדשים, בצפר חדש והכל, ואני בקושי מכירה אותם.
החלפתי שוב פלאפון (מכשיר-לא מספר), וזה הפלאפון השלישי שלי בארבעת השבועות האחרונים. וגיליתי שביום ראשון יש לי בוחן במתמטיקה ואני כל כך לא יודעת כלום ואוף. וזה שתי שאלות, ככה שאם אחת לא נכונה בום הלך לי הבוחן. ובטח שתיהן יהיו לא נכונות.

../images/Emo191.gif יו דונט פורם אין דה וואט סאנד.

חברה שלי שעזבה שנה שעברה באה לישון אצלי והיה כיף לא נורמאלי
היא הלכה :(

McSon of Busted

New member
ממממממ.

משקפי שמש חדשות; וכובע; ובגדים XD; מממ אימונים הולך דווקא בסיידר.
הוא; ההורים; החופש תכף נגמר; שיעורים לחופש; סתם באסה כללית שכזאת

קייסה

New member
לההלהלה ../images/Emo90.gif../images/Emo101.gif

טוב- בוראט?
רעעע- הכללללל!!!!111 אני חולה תחת כבר יומיים ויש לי מחזור איכ וזה לא ניראלי הולך להשתפר ואם אני ממשיכה ככה אני לא הולכת לבצפר בראשון וסעמק לא רוצה לפספס.

למעלה